Миловидна леді• 28 апреля 2023
Сварки з чоловіком через гроші
Чоловік вважає, що я зажралася, а мені так на душі погано, що вже думаю про розлучення. Ситуація наступна я з бідної родини плбс погані стосунки з батьками, почала працювати рано і завжди прагла до хорошого заробітку, хочеться хороший ремонт, одяг, відпочинок і тд. Чоловік з досить забезпеченої родини, жив у достатку в подорожах, батьки квартиру у Києві купили, вивчився закордоном, але амбіцій нуль. Ми почали зустрічатися коли мені було 19, а йому 26 років, він ще доучувався за кордоном, потім повернувся і ми почали жити разом коли мені було 22, я переїхала до нього, вчилася на магістратурі і паралельно працювала. Він теж почав працювати в іт компанії. Перші два роки він був набагато вище мене по зп, мене теж все влаштовувало, я загалом багато грошей і не потребувала, всі подружки ще були теж досить юні і у нас були інші приорітети, однакове фінансове становище. Загалом було комфортно, хоча звичайно хотілося більшого. І я ці всі роки додатково навчалася та пахала, щоб почати працювати на себе та вийти на нормальний дохід. Два роки тому ми одружилися, стало питання про ремонт, спільні велики покупки тощо. І я почала старатися ще більше. І ось тут після шлюбу я помітила, що моєму чоловікові абсолютно ніхера не треба, ремонт не треба, кращий одяг не треба, вище рівень життя не треба. Його все влаштовувало, якісь покращення робилися виключно з-під палки. Я його вмовила пройти курси підвищення кваліфікації, але після них він нічого не робив щоб знання монетизувати, сто раз пропонувала бізнеси, пропонувала загалом купу варіантів, але йому нічого не треба. У нього є своя квартира, машина, є приставка, є великий телевізор, зп на базові потреби вистачає типу що ще треба для щастя, нащо надриватися. Останній рік я почала заробляти спочатку на рівні з ним, а зараз вже більше нього. Хоча мені 25, а йому вже 32 і в моєму розумінні чоловік в такому віці повинен заробляти мінімум в 2 рази більше мене. Апогеєм цього всього стало те, що у чоловіка робота більше проектна, коли нема проекту він вдома, може там пару тасків виконає в день або якісь вебінари гляне, а зп йде. І ось він вже 2 тижні в такому режимі чілить і грає в приставку. Я йому сотні раз говорила, що з такою роботою можна знайти ще якійсь підробіток або фріланс, щоб не тупити в перервах між проектами. Він ні в яку не хоче. Я просто не витримую, у моїх подруг в одної чоловік другу роботу шукає, щоб грошей вистачало, в іншої якоюсь мутною фігнею заробляє, але вони тися по 5000 дол в місяць тратять. Мій же лежить і в ху не дує, грає в приставку. Я задолбалася що я пахаю, думаю про майбутнє, щоб покращити свій рівень життя, а чоловікові нічого не треба. З вівторка посварилися, не хочу його знати, дістав просто. Я вже не знаю що робити. З одного боку розлучатися не хочу, я звикла і не хочу проходити ці етапи з іншими чоловіками, з іншого боку а що буде далі, я не планую зупинятися в професії, але чим більше я заробляю і росту, тим менше я поважаю чоловіка і в щось його ставлю. Порадьте щось мені(((
Роза в вазі• 28 апреля 2023
Так я не поняла, вам денег хватает или нет? Если хватает, то зачем ему работать без продыху? Если есть оплачиваемая возможность отдохнуть. Лично Вы хотите обоснованных запросов или ’объять необъятное’?
Роза в вазі• 28 апреля 2023
Лично я понимаю и Вас и мужа. Но мужа больше. Проблемы никогда не заканчиваются, но жить нужно максимально ненапряжно
Ирина-bbd0• 28 апреля 2023
А Вы,не задавали себе простой вопрос ’а жить когда?’
Аж голова закружилась от Вашего поста.больше..хочу..прагну...ну хотите и делайте! Ищите партнера такого же.а от человека просто отстаньте
Вічний двигун• 28 апреля 2023
Ви просто абсолютно різні люди. Якщо готові бути потягом, то тягніть. Ні, то нема сенсу. Коли зʼявляться діти, буде ще гірша ситуація.
Роза в вазі• 28 апреля 2023
Ответ дляSolnet
Ви різні
Я розумію вашого чоловіка. Я теж не хочу працювати 24/7 бо комусь треба ремонт і витрачати 5 тисяч дол в місяць. У мене є квартира, є машина, на все вистачає. І так, я не хочу рвати дупу, а вибрала спокійну роботу із вільним графіком
У моєї мами є сусіди, які перманентно роблять ремонти. От ще з мого дитинства вони їх роблять, мода міняється вони переробляють. От як можна охарактеризувати їх життя? Як щасливе? Як ’состоявшееся’? Не знаю як їм, а зі сторони, то вони якісь зациклені обмежені люди
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляРоза в вазі
На базові потреби вистачає, у нас спільних дохід близько 2500 дол, але все навкруги таке дороге, що на ці гроші нічого особливо не купиш. Якщо є можливість заробити ще додатково то чому цим не скористатися? Я ж йому не вагони пропоную вигружати, а знайти якийсь підробіток на пару годин в день. Якби він так хоча б ще тисяч 10-20 приносив, я була б задоволена. А так дів тижні лежить лежми, трохи по досу прибрав, посуд миє і все
Пишу вірші, дорого• 28 апреля 2023
Ответ дляВічний двигун
+1, Автор вы из разных миров, я тоже как ваш муж, мне не нужно сотый ремонт, или постоянно менять машину, потому что у Маши так, конечно деньги это хорошо, но жить для того чтобы зарабатывать их для меня грустно, в мире много чего прекрасного, которое теряется из за вечной гонки. Вам нужен такой же трудоголик, вечно в движении и полный мыслей как, вы не перевоспитаете Взрослого человека.
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Щоб жити максимально ненапряжно треба гроші. Я вже вище писала, що не хочу щоб він вагони розгружав, але можна ж мати підробіток на пару годин в день коли у нього нема проектів.
Роза в вазі• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Ну тобто на ремонт в принципі є
Булку Дай• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Коренная киевлянка• 28 апреля 2023
Автор, люди разные.
Я, как ваш муж, люблю жить. А не пахать постоянно. Вам нравится? Пашите!
Ему нравится такой темп жизни, значит дайте ему возможность жить. Вы не видели этой разницы до брака???
И знаете, сейчас тайну открою, все эти опупенные ремонты, технику и тд в гроб собой не заберете. Живите сейчас.
Пишу вірші, дорого• 28 апреля 2023
Ответ дляРоза в вазі
У всех есть такие знакомые, у меня тоже парочка, вся жизнь ремонт или стройка, кто их знает счастливы или нет, для меня ремонт это стресс и ссора с мужем, потому что у обоих очень ценные идеи
Роза в вазі• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Ну якщо в Вас є така потреба, то заробляйте. Хіба Вам хто забороняє?
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Ми заїхали в стару хрущовку, де все було після старих господарів. Ні одної нової меблі, ні одних обоів нових, вікна старі, сантехніка і тд. В такому срачі жити було неможливо. Це вимушений ремонт плюс більшість робіт я робила сама, ми дуже добре заощадили на робітниках.
Ответ дляРоза в вазі
Карець
І ще є на те сили, бажання та натхнення
Але вони, мабуть, щасливі)))
І ще є на те сили, бажання та натхнення
Але вони, мабуть, щасливі)))
Роза в вазі• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Ну і що, з 2500 баксів ви не зробили той ремонт? Нащо його ще раз робити?
Пишу вірші, дорого• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Нельзя, для вашего мужа нельзя, его Устривает тот образ жизни что он ведёт, это вас это не устраивает, он точно так же может вам претензии предъявлять что своей гонкой вы его достаёте, и будет прав, вы другому человеку вешаете свой образ мысли, разводитесь, находите однодумца и вместе пашите на сотый ремонт и лишнюю тысячу баксов)))
Дайте подуться• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Автор, а кем это муж в IT работает, что у него зп меньше 1250?
Булку Дай• 28 апреля 2023
Ответ дляДайте подуться
и мне интересно. еще и с заграничным образованием
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
У нас не сотий ремонт, а перший, бо заїхали у хрущовку після старих господарів, же нового не було взагалі нічого. Точно так само і машина звичайна, ми починали з семеркі, зараз Фольксваген паста. Так треба було роками їздити на рухляді? Я ж не прошу майбах, але просто комфортні умови повинні бути.
Пишна молодиця• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Ну це норм хотіти кращого.
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Ну тобто на ремонт в принципі є
Ви ціни на ремонти і меблі бачили? Трохи поробили, але все своїми силами, бо з такими доходами на робочих немає коштів
Фантазерша• 28 апреля 2023
Автор, ви просто різні з ним, з різними поглядами на життя. Єдине, що пораджу саме зараз, - не поспішайте народжувати рік-два. Потім буде зрозуміло, як життя у вас складеться.
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Автор, люди разные.
Не бачила, до шлюбу ми не робили ремонти і я була зайнята навчанням. Тоді зп 15 тисяч для мене була космос, коли я почала доьре заробляти, то звичайно хочеться щоб і чоловік був на рівні