Миловидна леді• 28 апреля 2023
Сварки з чоловіком через гроші
Чоловік вважає, що я зажралася, а мені так на душі погано, що вже думаю про розлучення. Ситуація наступна я з бідної родини плбс погані стосунки з батьками, почала працювати рано і завжди прагла до хорошого заробітку, хочеться хороший ремонт, одяг, відпочинок і тд. Чоловік з досить забезпеченої родини, жив у достатку в подорожах, батьки квартиру у Києві купили, вивчився закордоном, але амбіцій нуль. Ми почали зустрічатися коли мені було 19, а йому 26 років, він ще доучувався за кордоном, потім повернувся і ми почали жити разом коли мені було 22, я переїхала до нього, вчилася на магістратурі і паралельно працювала. Він теж почав працювати в іт компанії. Перші два роки він був набагато вище мене по зп, мене теж все влаштовувало, я загалом багато грошей і не потребувала, всі подружки ще були теж досить юні і у нас були інші приорітети, однакове фінансове становище. Загалом було комфортно, хоча звичайно хотілося більшого. І я ці всі роки додатково навчалася та пахала, щоб почати працювати на себе та вийти на нормальний дохід. Два роки тому ми одружилися, стало питання про ремонт, спільні велики покупки тощо. І я почала старатися ще більше. І ось тут після шлюбу я помітила, що моєму чоловікові абсолютно ніхера не треба, ремонт не треба, кращий одяг не треба, вище рівень життя не треба. Його все влаштовувало, якісь покращення робилися виключно з-під палки. Я його вмовила пройти курси підвищення кваліфікації, але після них він нічого не робив щоб знання монетизувати, сто раз пропонувала бізнеси, пропонувала загалом купу варіантів, але йому нічого не треба. У нього є своя квартира, машина, є приставка, є великий телевізор, зп на базові потреби вистачає типу що ще треба для щастя, нащо надриватися. Останній рік я почала заробляти спочатку на рівні з ним, а зараз вже більше нього. Хоча мені 25, а йому вже 32 і в моєму розумінні чоловік в такому віці повинен заробляти мінімум в 2 рази більше мене. Апогеєм цього всього стало те, що у чоловіка робота більше проектна, коли нема проекту він вдома, може там пару тасків виконає в день або якісь вебінари гляне, а зп йде. І ось він вже 2 тижні в такому режимі чілить і грає в приставку. Я йому сотні раз говорила, що з такою роботою можна знайти ще якійсь підробіток або фріланс, щоб не тупити в перервах між проектами. Він ні в яку не хоче. Я просто не витримую, у моїх подруг в одної чоловік другу роботу шукає, щоб грошей вистачало, в іншої якоюсь мутною фігнею заробляє, але вони тися по 5000 дол в місяць тратять. Мій же лежить і в ху не дує, грає в приставку. Я задолбалася що я пахаю, думаю про майбутнє, щоб покращити свій рівень життя, а чоловікові нічого не треба. З вівторка посварилися, не хочу його знати, дістав просто. Я вже не знаю що робити. З одного боку розлучатися не хочу, я звикла і не хочу проходити ці етапи з іншими чоловіками, з іншого боку а що буде далі, я не планую зупинятися в професії, але чим більше я заробляю і росту, тим менше я поважаю чоловіка і в щось його ставлю. Порадьте щось мені(((
Всех анонимов аноним• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Я не вкладаю в його житло. Я оплачую зі своїх грошей свої потреби і відкладаю їх, також купую в житло тільки те, що зможу забрати.
Я правильно зрозуміла, що свої гроші Ви витрачаєте виключно на себе та відкладаєте собі, а чоловік забезпечує вас обох?
Добрый Йиннот• 28 апреля 2023
Насправді ваш чоловік зараз має те, що ви не можете купити, навіть конякою працюючи 24/7
Він має радість від відпочинку та відносну душевну рівновагу.
Він не винен в такій ’зманіженості’. І ви не винні в своїй тривозі.
У вас фінансовий анамнез різний.
Ви розумниця в своїх прагненнях. Ви дууууже добре попрацювали над собою. І ви теж заслуговуєте на спокійний режим роботи, а не вічну гонитву.
У вас фінансовий анамнез різний.
Полонянка SexShop-а!• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Мою продати і його відремонтувати?😂 дуже надійна ідея
мы мою сдаем .. 700 долл. Просто дополнительный доход семью
У обоих до брака были квартиры, совместную сейчас купили . Обе будем сдавать .
Несемо світло разом• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
обидві продати і купити одну,таку як ви хочете,з ремонтом.
якщо до вас таке просте не доходить,що треба пояснювати, то вже і не знаю як ви там керуєте дома і на роботі як встигаєте.
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
у меня математика автора не пляшет
Чому не пляше? Такий дохід останній рік, до цього було менше. Останні три роки ми перманентно робили ремонт, міняли машини, гуляли весілля, купували всю побутову техніку у дім, я собі додаткове навчання оплачувала та купа всього. Це все нам ніхто не допомогав робити.
Пишу вірші, дорого• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
)))) прикольно, вы продуманно не вкладываетесь в его жилье, но хотите что бы он побольше вкладывался в то что вы хотите, но мужика все устраивает и вас это раздражает. Ну продайте свои квартиры, купите хороший новострой на двоих, будет общее, а так вы хотите и на ёлку залезть, и попу не поколоть, так тоже бывает, Но для этого изначально нужно выбрать ’правильного ’ партнёра))
Там все розмивчато• 28 апреля 2023
Заберите его подработку себе. Можно узнать как у вас появилась своя квартира, купили сама с нуля?
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Ну Вы хоть понимаете, что это бег по кругу? Толпы маркетологов нанимают для того, чтобы человек не почувствовал, что ему достаточно?
А що грати днями в приставку це апогей щастя? Ви були б не проти щоб ваш чоловік замість старання щось зробити для родини отак витрачав свій час? От тільки чесно
Ответ дляМиловидна леді
На базові потреби вистачає, у нас спільних дохід близько 2500 дол, але все навкруги таке дороге, що на ці гроші нічого особливо не купиш. Якщо є можливість заробити ще додатково то чому цим не скористатися? Я ж йому не вагони пропоную вигружати, а знайти якийсь підробіток на пару годин в день. Якби він так хоча б ще тисяч 10-20 приносив, я була б задоволена. А так дів тижні лежить лежми, трохи по досу прибрав, посуд миє і все
Ви смішна . Я одне зрозуміла , вам завжди буде мало. Ви просто не вмієте насолоджуватися життям. Вас не звинувачую я така ж. Але поки не було дитини жила в своє задоволення не думаючи за гроші гроші гроші
Пишу вірші, дорого• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
И что собственно вас не устраивает?)) За три года делать ремонт, менять машины, покупать технику и всё мало?
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
ек уважаете его право жить как хочет.
с его стороны квартира-машина, а с вашей?
У мене теж є квартира, на машину я додала певну суму. Зі свого боку я купила більшість меблів у квартиру
Всех анонимов аноним• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
У мене аж в голові запаморочилося від одного лише перерахування всього цього.
Полонянка SexShop-а!• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
без проблем , сама могу залипнуть. Страние в вашем понимании мне не нужно
Роза в вазі• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Та я й сама в Порадниці посижую. І Ви, бачу, теж не на ремонт тут заробляєте
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Тобто Ви хочете витрачати гроші чоловіка?
Свої ж Вам начебто ніхто не заважає витрачати.
Чому Ви так прагнете залізти на територію чоловіка та покерувати ще й там?
Так, хочу його гроші витрачати і щоб ми разом їх витрачали. Мені приємніше було б щоб чоловік купував мені одяг, оплачував процедури і тд. Але питання не лише в грошах а і в його розвитку. В його віці я вважаю треба заробляти більше
Полонянка SexShop-а!• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
ваша квартира приносит доход?
или почему вы в ней не живеик а ввязались на три года в хрущ?
Всех анонимов аноним• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Щось у Вас дуже вузьке і специфічне розуміння розвитку.
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
А з чого ви взяли, що він має робити вас задоволеною?
Чому ви не візьмете собі підробіток, якщо так хочеться?
У мене і так дві роботи. А ви не хочете щоб ваш чоловік задовільеяв ваші потреби? Це абсолютно нормальне бажання
Пишу вірші, дорого• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
))) у мужика есть зп он такие что то да и делает , для тестировщика с нуля, без профильного образования это ещё и гуд, у нас такие 500 баксов получают, 1000 и выше это уже опыт и в приставку не сидят)))
Полонянка SexShop-а!• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
а ему ему нет, идея ваша ’ я королевна’, только выбрали не короля. Нет никакого права человека под себя пилить
Солоденька цукОрка• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Я хочу щоб він також відчував себе комфортно.
І якщо він хоче лежати на дивані, то з якого дива я маю його примушувати працювати?
Якщо наші інтереси не співпадають, то ми розходимося і не паримо одне одному мозок.
Анатолій Кв• 28 апреля 2023
Ну це явно був шлюб по розрахунку. Але автор прорахувався і виявилось, що чоловік із заможної сім´ї не відповідає її очікуванням у фінансовому плані. І більше того не хоче заробляти на її омріяне життя в достатку (от негідник)
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
За каждым успешным мужчиной стоит умная женщина.
Вот и продолжайте вашему мужу говорить то что вы говорите - авось с десятого раза поймёт
И вы ему не сильно старайтесь говорить командным голосом, доносите ему информацию мудро и мягко - так, чтобы он думал что он сам это придумал, намёками.
У вашего мужа есть потенциал - но он, как и многий мужчина, не знает что делать с ним
Що ще? Ногі мить і воду пить? Чі в трусах кружевних мотивувати? Жінка не повинна бути мотиватором для дорослого чоловіка, мене ж ніхто не мотивує
Полонянка SexShop-а!• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Нет, мое удовлетворение потребностей не зависит от мужа,это старомодное желание никак не олодых амбициозных женщин.
И понятие тотально общего бюджета, а не крысятницества со стоороны жены-снимает такой вопрос .
Дивне створіння• 28 апреля 2023
Ответ дляРоза в вазі
У моєї мами є сусіди, які перманентно роблять ремонти. От ще з мого дитинства вони їх роблять, мода міняється вони переробляють. От як можна охарактеризувати їх життя? Як щасливе? Як ’состоявшееся’? Не знаю як їм, а зі сторони, то вони якісь зациклені обмежені люди
Тут в одной теме писали что ремонты реже чем раз в 5 лет это уже старье и как это обойки каждый год не переклеивать)
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Чоловік закриває всі базові потреби, на більше у нього не вистачає. Я витрачаю на себе, купую меблі, побутову хімію, всякі побутові речі, котам іграшки корм, оплачую лікування. Інколи продукти
Полонянка SexShop-а!• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
и мужчина не должен выполнять странные проэкты жены,
вы оба не должны, тогда к чему ваши претензии про 20 т
Пишу вірші, дорого• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Отстаньте от человека, найдите себе щедрого хорошо зарабатывающего мужика и тратьте его деньги. Такое ощущение что брак для вас был бизнес проект и он не выгорел так как вы хотите, и вас это бесит. Вы же прагматик, судя по всему, на первом месте денежный интрес, ищите новый инвестиционный проект, пока ваши активы в виде молодости , хорошо котируются, этот проект не даст те финансовые дивиденды которые вы хотите , пилить взрослых людей бесполезно и чревато)))
Всех анонимов аноним• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
І при цьому Ви його пилите, щоб він ще більше заробляв на Ваші забаганки? Капець...