Миловидна леді• 28 апреля 2023
Сварки з чоловіком через гроші
Чоловік вважає, що я зажралася, а мені так на душі погано, що вже думаю про розлучення. Ситуація наступна я з бідної родини плбс погані стосунки з батьками, почала працювати рано і завжди прагла до хорошого заробітку, хочеться хороший ремонт, одяг, відпочинок і тд. Чоловік з досить забезпеченої родини, жив у достатку в подорожах, батьки квартиру у Києві купили, вивчився закордоном, але амбіцій нуль. Ми почали зустрічатися коли мені було 19, а йому 26 років, він ще доучувався за кордоном, потім повернувся і ми почали жити разом коли мені було 22, я переїхала до нього, вчилася на магістратурі і паралельно працювала. Він теж почав працювати в іт компанії. Перші два роки він був набагато вище мене по зп, мене теж все влаштовувало, я загалом багато грошей і не потребувала, всі подружки ще були теж досить юні і у нас були інші приорітети, однакове фінансове становище. Загалом було комфортно, хоча звичайно хотілося більшого. І я ці всі роки додатково навчалася та пахала, щоб почати працювати на себе та вийти на нормальний дохід. Два роки тому ми одружилися, стало питання про ремонт, спільні велики покупки тощо. І я почала старатися ще більше. І ось тут після шлюбу я помітила, що моєму чоловікові абсолютно ніхера не треба, ремонт не треба, кращий одяг не треба, вище рівень життя не треба. Його все влаштовувало, якісь покращення робилися виключно з-під палки. Я його вмовила пройти курси підвищення кваліфікації, але після них він нічого не робив щоб знання монетизувати, сто раз пропонувала бізнеси, пропонувала загалом купу варіантів, але йому нічого не треба. У нього є своя квартира, машина, є приставка, є великий телевізор, зп на базові потреби вистачає типу що ще треба для щастя, нащо надриватися. Останній рік я почала заробляти спочатку на рівні з ним, а зараз вже більше нього. Хоча мені 25, а йому вже 32 і в моєму розумінні чоловік в такому віці повинен заробляти мінімум в 2 рази більше мене. Апогеєм цього всього стало те, що у чоловіка робота більше проектна, коли нема проекту він вдома, може там пару тасків виконає в день або якісь вебінари гляне, а зп йде. І ось він вже 2 тижні в такому режимі чілить і грає в приставку. Я йому сотні раз говорила, що з такою роботою можна знайти ще якійсь підробіток або фріланс, щоб не тупити в перервах між проектами. Він ні в яку не хоче. Я просто не витримую, у моїх подруг в одної чоловік другу роботу шукає, щоб грошей вистачало, в іншої якоюсь мутною фігнею заробляє, але вони тися по 5000 дол в місяць тратять. Мій же лежить і в ху не дує, грає в приставку. Я задолбалася що я пахаю, думаю про майбутнє, щоб покращити свій рівень життя, а чоловікові нічого не треба. З вівторка посварилися, не хочу його знати, дістав просто. Я вже не знаю що робити. З одного боку розлучатися не хочу, я звикла і не хочу проходити ці етапи з іншими чоловіками, з іншого боку а що буде далі, я не планую зупинятися в професії, але чим більше я заробляю і росту, тим менше я поважаю чоловіка і в щось його ставлю. Порадьте щось мені(((
Коренная киевлянка• 29 апреля 2023
Ответ дляРоковуха2002
Я думаю,з вами,автор,він просто потух.
Я не автор 🙂
Коко На Страже• 29 апреля 2023
Автор, вы правы каждый по своему. Не могу сказать, что вы неправы но и ваш муж имеет право жить так, как ему нравится. Вы просто очень разные и видимо не подходите друг другу.
Дивне створіння• 29 апреля 2023
Ответ дляАлекс-1022
Автор, я вас понимаю и я на вшей стороне. Я думаю что ваш муж с обычной семьи а не из богатой как вы написали, а вы и правда были очень бедной. Потому как реально богатые люди очень любят деньги и помешаны на них. Им хочется еще и еще.
Я думаю вам нужно спокойно поговорит с мужем, советую такую терапевтическую игру, смеловой карту совместных желаний и каждое проговорить когда и что вы хотите. И почему. К примеру. Я хочу дом к 35 потому что хочу двоих детей там родить и чтобы у каждого была своя комната для сна и комната для хобби. И тд. Возможно вы откроете много нового о муже и о его планах и амбициях.
Если вы понимаете что вам совсем не по пути в плане финансов, то либо вы зарабатываете на себя и на него либо уходите. Вы хотите хороший отдых, даже не лакшери, а полетит кудато далеко и походить по экскурсиям которые дорогие. Вы хотите красивую одежду, красивую кухню, красивую машину. Если муж не может этого вам дать, а вам это нужно, тогда нужен другой человек. Это как если вы хотите ребенка а мужчина с которым вы не хочет вам этого дать. Вы пойдете дальше.
Кстати о детях, у вас из нет, а когда будет малыш? Хочется же и коляску сайбекс самб лучшую. А она как весь ваш семейный бюджет. И одеждах качественную и игрушки эко которые стоят по 100-200€ сейчас. Вы захотите одеть пенька красиво а это деньги тоже. И что делать?
По поводу коммментариев в стиле: я понимаю вашего мужа, он хочет ЖИТЬ а не пахать. Это пишут обычно люди которые сами не работали а все за них делает муж, либо которые не могут зарабатывать и врут себе что им это не надо. Им не нужна коляска сайбекс, им не нужен отдых, не нужно красивая одежда, им не нужен ресторан, не нужен спа и тд. Ну это их выбор. Они выбрали жить:) жить это у них что? Сходить выпитое кофе с подружкой за 100 грн. Одеть пенька в прошлогоднюю одежду. Сидеть на советчице целыми днями:))
А если не сайбекс,то что с ребенком произойдет?))
Ошеламиссимо• 29 апреля 2023
Автор, люди восновном ленивые. Как и ваш муж, как и большинство отписавшиеся. Их устраивает, так чтоб хватало и не напрягаться. Вы другая. Я вас понимаю, у меня так же. Тоже хочу большего и большего. С мужем будет так всегда или смириться или развестись.
Ошеламиссимо• 29 апреля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Ну тобто на ремонт в принципі є
Та ладно, на нормальный ремонт надо ого сколько.
Ошеламиссимо• 29 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Автор, люди разные.
Я, как ваш муж, люблю жить. А не пахать постоянно. Вам нравится? Пашите!
Ему нравится такой темп жизни, значит дайте ему возможность жить. Вы не видели этой разницы до брака???
И знаете, сейчас тайну открою, все эти опупенные ремонты, технику и тд в гроб собой не заберете. Живите сейчас.
Не обязательно ремонты и машины. Путешествия очень дорого стоят.
Алекс-1022• 29 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Автор, люди разные.
Ну так хочется проснуться в комфортной кровати на ортопедическом матрасе
На подушке которая запоминает как ты спишь. Простыни шелковые. Выйти на красивую светлую кухню сделать себе овсянку добавить семена чиа, добавить горсть малины, голубики в любое веря года. Пить и есть из красивой дорогой посуды. Ладно уже промолчу про брендовую. Кофе сделать из хорошей кофе машины. Вот и жить. Понимаете :)
Алекс-1022• 29 апреля 2023
Ответ дляДивне створіння
Да ничего не произойдут:) вы тоже если духи в Еве купите не умрете же:) коляска кстати вообще не нужна по сути? Зачем она?
Дивне створіння• 29 апреля 2023
Ответ дляАлекс-1022
В смысле не нужна,мне нужна,и кенгуру
Вот только первому ребенку все с магазина при меньшем доходе,а третьему уже все эти штуки намного проще,при гораздо большем доходе.В итоге не ошиблась,тк после начала войны все продала или раздала дешево
Невгамовна сила• 29 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Щоб жити максимально ненапряжно треба гроші. Я вже вище писала, що не хочу щоб він вагони розгружав, але можна ж мати підробіток на пару годин в день коли у нього нема проектів.
это какая подработка на час в день даст приличный плюс в доход?
Коренная киевлянка• 29 апреля 2023
Ответ дляАлекс-1022
Это не то, чего хочет автор)
Все перечисленное Вами есть практически у всех людей. Голубика вообще не проблема))
Вапщета• 29 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Я і не планую найближчі роки, це теж питання тісно пов’язане з фінансами. У мене нема відчуття безпеки у шлюбі
У вас нет чувства безопасности впринципе. Дело не сумме доходов. У вас травма от бедного детства. Вам нужно в терапию и отстать от мужа. Вы кстати серьёзный вред наносите своему браку-делаеие ремонты сама чтобы сэкономить, вкалываете больше мужа. Короче вы уже сейчас наделали массу ошибок.
Сформулируйте запрос и найдите специалиста для проработки своих страхов. А пока на досуге посмотрите видео Сатьи на ютубе
Вапщета• 29 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Що ще? Ногі мить і воду пить? Чі в трусах кружевних мотивувати? Жінка не повинна бути мотиватором для дорослого чоловіка, мене ж ніхто не мотивує
Вами движет страх. Вы демотивируете своего мужа своим вкалыванием и своим недовольством им
Вапщета• 29 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Ще умніше, а якщо розлучення як ділити потім?
Можно купите частями. Сразу у нотариуса оформляется если вы не знали.
Вапщета• 29 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Він не працю а потє ліца, з 11 до 18-19 з перервами на обід, відпочинок і тд
Автор, а скажите вот положа руки на сердце, если бы муж вкладывал по 12 часов за компом но за эти же деньги. Он бы меньше вас раздражал?
Полонянка SexShop-а!• 29 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Это не то, чего хочет автор)
у меня шелковой постели нет .... по 1000 для меня проблема.
Кухня не светлая.
Дую на вітер• 29 апреля 2023
Коменты жесть
Складывается впечатление, что дамочки здесь на г..но изходят из-за того,что молодая амбициозная девушка уже зарабатывает больше, чем большинство здесь
И это большинство себя еще и оправдывает типа зачем напрягаться..
А потом темы с опросниками читаешь,к примеру, с вопросом кто никогда не был заграницей. И результат: около 57-60% никогда не были. Потому что живут и не напрягаются, даже мир не видели
Я никого не осуждаю, если что. Это дело каждого, мне вообще плевать кто как живет
Автора-то за что заклевали, коршуны?
А вы, автор, ответы близко к сердцу не берите и шагайте дальше своей дорогой, у вас все получится
Автора-то за что заклевали, коршуны?
Алекс-1022• 30 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Это не то, чего хочет автор)
Да у всех все есть, понятное дело, и простыни из натурального шелка и у каждой тут пылесос Дайсон, кухни по 20-30 метров и тд:)) особенно когда выставляют завтраки 😂😂😂
То я просто бомжиха все не решаюсь купить сервис версаче а тут у всех такое есть