Мушля з Криму• 28 апреля 2023
Ви обирали чоловіка по коханню для душі серця життя Чи все ж таки
Вам важливі його гроші ?
А якщо людина хороша і кохання між вами ну але немає тих багатств і грошей то що ?
Мушля з Криму
• 28 апреля 2023
Ответ дляОновлена версія
Грошей не було і кохання сильного теж. Надійний був - це так.
Надійний це як для чого?
Распутница• 28 апреля 2023
Когда начали встречаться, ничего ни у кого не было. Потом залет… и, как ни странно, этот ребенок нас очень сплотил и мы полюбили др др. Много лет вместе, счастливы. У нас здоровые отношения и крепкая семья, достаток.
Сиреневенькая• 28 апреля 2023
Основной критерий выбора - комфорт, который в первую очередь конечно же зависит от финансов. И уровень этого комфорта должен быть не ниже, чем в семье в которой выросла женщина.
Локшина на вухах• 28 апреля 2023
Дуже кохала, гроші в нього були, для мене це не мало значення. Головне було це розум,має золоті руки, все може зробити дома, і вміє заробити. А ле і недоліків вистачає. ..
Оновлена версія• 28 апреля 2023
Ответ дляМушля з Криму
Надійний це як для чого?
Для життя звісно. Є з ким порівняти. 15 років вже разом.
Водійка хімарса• 28 апреля 2023
У вас какой-то ограниченный выбор - или любовь или деньги. Но кроме это есть еще много факторов, - секс, взаимопонимание, перспективность и так далее.
Мушля з Криму
• 28 апреля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Ну це вже треба терпіти
Ідеальних немає
Голубка миру• 28 апреля 2023
Сильне взаємне кохання. Але у нього була потім перспективна робота
Чебураха з перцем• 28 апреля 2023
Мы поженились в 2001 после института. Какие там деньги, еще и в те не сладкие времена.
Мушля з Криму
• 28 апреля 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Почему не сладкие ?
Будьте так ласкаві• 28 апреля 2023
Ответ дляСусідка зверху
Чисто по коханню, був «гол как сокол»)))
Теж саме
Голубка миру• 28 апреля 2023
Ответ дляСиреневенькая
А если ниже, но любовь? Почему в сказках не выбирали богатых кощеев и злых царей?
Небоброїдка• 28 апреля 2023
Тут все зависит от возраста, автор, в 20-25 лет большинство выходило по любви замуж, а вот в 30-35 лет и выше, думаю ответы были бы другими
Оце так цабе• 28 апреля 2023
Крім як шаленим коханням більше нема чим пояснити чому я в свої 20 вийшла заміж за зовсім голого-босого чоловіка))) кохання було ’до безтями’, точно, що раз в житті таке трапляється. Правда я заміж дуже не хотіла, взяли ’нахрапом’, так сказати. Нічого, по-тихеньку на ноги встали, дітей народили, виховуємо, купили майже все, що хотіли (над іншим ще працюємо). Не було кому нам допомагати, зовсім. Все самі, вкупці. Разом 24 роки вже. Чоловік мені і надія, і опора. Раніше заробляли десь однаково. З минулого місяця в мене зп більша, бо так несподіванно сталося, що я змінила роботу з зп в 2 рази більше ніж попередня.
А в 20 років я була молода, недосвідчена, зовсім не балувана достатками і життям, просто кохала. Так склалося, що зустріла ’свою людину’.
Зараз, в свої 40+ я ні за яке кохання за фінансового нестабільного чоловіка заміж би не пішла.
Ответ дляМашМааш
Я выбирала, когда мне было 15, а ему 18, тогда вопрос о деньгах вообще не стоял, только любовь)
Сейчас почти 30 мне, если вдруг расстанемся, то буду, конечно, любовь искать, но и понимаю, что в мужчину с минимальной вряд ли влюблбсь
Поэтому, лучше вступать в брак в зрелом возрасте. И детей рожать также.
Работать надо• 28 апреля 2023
Я закохалася, хоч думала, що ніколи не вийду заміж. Чоловік працював на заводі після універу, я тільки закінчила тоді, обоє бідні були. Разом 24 роки, кохаємо один одного