Твердая валюта• 29 апреля 2023
Як думаєте, повістки будуть вручати абсолютно всіх придатним чоловікам?
З моїх знайомих, вручили повістки батькам двох малих дітей, в одного взагалі дитина щойно народилась і він навіть на Хрестинах вже не був, служить.
Зате інші насолоджються життям, відпочивають в Буковелі, в кафе і барах. Війна для них десь далеко. Вони придатні, але повістки їм не вручали, ну принайні так кажуть. Без дітей, приватні підприємці, тому броні ніякої немають.
Є можливість, що заберуть рано чи пізно і таких? Як думаєте?
Я зараз без токсичності, просто цікаво чому так. Вдається уникати і не попадати під роздачу? Тобто якщо війна буде продовжуватись заберуть таки всіх.
Ответ дляКонфиденциальность
Удалено администрацией...
А одесситка адвокат Кухаренко не только ведёт на русском блог в инсте на 50 тысяч подписчиков, так ещё и работает из Германии. Это я к тому, что таких специалистов много. Условная половина. И язык их общения вообще никаким боком к их уровню компетентности и полезных связей.
Клементина• 29 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Мадам, у Вас какие-то проблемы? Я русскоговорящая. Даже в школе украинский не учила. Но, стараюсь общаться на украинском. Вот Вы мне натыкали, Вам легче? Попустило?
Ви молодчина!
Успіхів Вам!
Слово ’річ’ в українській мові є. Просто без м´якого знаку. Тому, все Ви добре написали.
Успіхів Вам!
Адвокат Пономаренко• 29 апреля 2023
Ответ дляКлементина
Ви молодчина!
Успіхів Вам!
Дякую
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Котов може і розповідає. Не знаю що, але здогадуюсь. Бо читала про подібне. Але, зараз повно вироків по ст.336 КК України.
А не треба було іти в ТЦК та СП. Якщо прийшов і підписав якісь бумажки, то взяв на себе певні зобов´язання, за невиконання яких настає відповідальність.
З обліку знімають, якщо 3 (і більше) місяців людина знаходиться за кордоном. Хоч хтось скористався цією можливістю?! Поуїжджали і радіють.
ghefilte_fish• 29 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
так,привід для радості.Ви не пам´ятаєте що було весною,чи літом того року,коли ракети були кожної ночі
Я не собираюсь ничего помнить. Я выехала в первые дни, но разу не приезжала и не собираюсь. Я в Украине, но моим детям нужна живая мать. Радоваться тому, что сегодня убило всего одного, а 28.02.22 30 - это дно. Так война никогда не закончится
Адвокат Пономаренко• 29 апреля 2023
Ответ для-Ань-
а підкажіть, про 3 місяці. Де це зазначено?
ghefilte_fish• 29 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Условно или реально?
Адвокат Пономаренко• 29 апреля 2023
Ответ дляghefilte_fish
Условно или реально?
Більшість з відстрочкою, умовно. Але там визнання вини та угода. Тому умовно. Бачила кілька і реальних.
Адвокат Пономаренко• 29 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Зараз пошукаю. Давайте наввипередки, хто перший знайде: адвокат Пономаренко чи я.
я не буду шукати, почекаю Вас
ghefilte_fish• 29 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
А яка угода?
Ответ дляnata.ant
Що за уколи,про що ви пишите
Про ковідні. Уже навіть українськи суди признали, що це не вакцини, а експериментальні препарати.
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.
Ссилки на Єдиний державний реєстр судових справ.
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Ответ дляКонфиденциальность
1. Заберут тех, кто позволит, чтобы их забрали.
2. Кто не захочет, чтобы его забрали, тех не заберут.
3. Знакомому вчера пришла повестка, он, естественно, никуда не пойдет, он уже полгода как в Штатах.
Вернут его от туда механизм уже есть , халявщиков домой !
Адвокат Пономаренко• 29 апреля 2023
Ответ дляghefilte_fish
А яка угода?
угода зі слідством, це дає можливість на умовно
ghefilte_fish• 29 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
И если условно, то надо ходить отмечаться и могут выдать новую повестку?
Alexsandra• 29 апреля 2023
Ответ дляStanyaC
Можливо Ваші знайомі, які не на війні, підпадають під певні категоріі. Наприклад, є батьки/батьки дружини з інвалідністю 1,2 груп. В такому випадку чоловік має право не йти на фронт
У мене мама інвалід 2 групи по псих захворюванні, якій ми кожен місяць на картку відправляємо вже багато років кошти на життя.
Но коли ми звернулися, щоб дала документи, щоб не йти на війну, категорично відмовилася і документи не дала. Так обідно. По закону чоловік має відстрочку, но без маминих документів це не доказати
Spicy -02f0• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
А посмотрите, сколько уже народа уволилось или уволили. И не рассказывайте мне, как все чудесно - несколько дней назад одна из ключевых айти-компаний закрыла в Киеве офис.
Какая?
Адвокат Пономаренко• 29 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
код ЄДРПОУ не є ознакою приватного підприємства. Код ЄДРПОУ є у всіх міністерствах, установах і навіть у апараті Верховної ради.
Адвокат Пономаренко• 29 апреля 2023
Ответ дляghefilte_fish
так, можуть дати повістку
Spicy -02f0• 29 апреля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Так ІТ сфера вже «перевантажена». І то не лише в нас, а і по світі багато працівників скоротили.
В мене хлопець теж програміст, але він сам пішов служити у вересні добровольцем. А зараз вже і на його компанії велике скорочення.
Ситуация в украинском айти очень отличается от общемировой ситуации
ghefilte_fish• 29 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
так, можуть дати повістку
Пипец
Ну что ж, значит, реальный срок отсидеть будет признаком хорошего тона для всех интеллигентных мужчин.
А ещё к вам вопрос как к адвокату. Теоретически могут ли повысить призывной возраст до 65, скажем? Есть ли смысл прятаться, ожидая 60, или все равно повысят и надо садиться?
Ответ для-Ань-
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Так что если не уколотый и отказываешься от укола в армию не берут?
Адвокат Пономаренко• 29 апреля 2023
Ответ дляghefilte_fish
Пипец
Тут я Вам нічого сказати не можу. Що в голові у наших депутатів. Поки так. А далі, хз.
Адвокат Пономаренко• 29 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Ось тут:
Що це за закон? Про військовий обов´язок і військову службу?Бо тут вирвано із контексту.
Ответ дляKittu2008
Це було б занадто просто) Вакцинатори жодної можливості не упустять. Захотів доброволець повоювати: йому ковідні уколи як обов´язкова умова, щоб взяли у армію.
Не хочеш воювати - тебе будуть намагатись насильно затягнути в армію, і уже в армії наколоти. Замість касок і бронежилетів на передову привозять експерементальні ковідні какцини (це не жарт, це реальність).