Твердая валюта• 29 апреля 2023

Як думаєте, повістки будуть вручати абсолютно всіх придатним чоловікам?

З моїх знайомих, вручили повістки батькам двох малих дітей, в одного взагалі дитина щойно народилась і він навіть на Хрестинах вже не був, служить.
Зате інші насолоджються життям, відпочивають в Буковелі, в кафе і барах. Війна для них десь далеко. Вони придатні, але повістки їм не вручали, ну принайні так кажуть. Без дітей, приватні підприємці, тому броні ніякої немають.
Є можливість, що заберуть рано чи пізно і таких? Як думаєте?
Я зараз без токсичності, просто цікаво чому так. Вдається уникати і не попадати під роздачу? Тобто якщо війна буде продовжуватись заберуть таки всіх.
Near Mear• 29 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Це було б занадто просто) Вакцинатори жодної можливості не упустять. Захотів доброволець повоювати: йому ковідні уколи як обов´язкова умова, щоб взяли у армію.
Не хочеш воювати - тебе будуть намагатись насильно затягнути в армію, і уже в армії наколоти. Замість касок і бронежилетів на передову привозять експерементальні ковідні какцини (це не жарт, це реальність).
А что, еще где-то остался ковид?
Адвокат Пономаренко• 29 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Завдання адвокату: по скріншоту знайти документ. (якщо вам треба)
Завдання будете дома дітям роздавати. По скріншоту, що можу сказати. Ця норма що дає? Якщо людина вибуває із країни, то знімається з обліку. Для цього в неї повинні бути законі підстави (виїзду). Ну і? як це допоможе іншим громадянам?
-Ань-• 29 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Людина має право на свободу пересування. Не випускати людей з України незаконно. Тим паче навіть не оголосили стан війни, а воєнний стан з порушеннями зробили.
Вкусныйпончик• 29 апреля 2023
Як забирали простих роботяг і хворих, так і будуть.
А ’бройлери’ і мажори як жили спокійнісінько так і далі будуть жити.
Екатерина27• 29 апреля 2023
Первый раз в жизни я радуюсь тому, что у моей мамы инвалидность 2 гр пожизненная. Никогда не думала, что её инвалидность может быть полезной моему мужу…
-Ань-• 29 апреля 2023
Ответ дляNear Mear
А что, еще где-то остался ковид?
Ще будуть розганяти ковідну істерію, тому що в Україну завезли багато ковідних какцин експерементальних. І багато навеньких великих автобусів, які будуть їздити по найвіддаленіших куточках України, колоти людей (не тільки від ковіду).
Адвокат Пономаренко• 29 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Давайте дивитесь на реальній стан речей. З країни не випускають. Мобілізують. Вироки є. Все. Оці всі розповіді в ютубі та інтернеті про ’високе’ це гарно, але життя є життя.Суди та військкомати всього цього не слухають.
Near Mear• 29 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Уже везде ковидная тема затихла.
LyudaT• 29 апреля 2023
Ответ дляghefilte_fish
Вы смотрите, а у меня дома студент уже второй семестр )) как он купит сессию в условной Полтаве, если сам находится в условном Ужгороде? Учатся частично и сдают как зайчики. Весь цвет айти там.
Есть разница между студентами, которые получают первое высшее и второе высшее. Сессию купить легко, от города это не зависит.
Near Mear• 29 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Но вместо ковида можно придумать что-то новое, например, корегрипп, лошадиную чесотку...
Levander• 29 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
Я там мешкаю)) Тому і не розумію,обстріли були тим літом великі, зараз всі повертаються в місто
Моим тоже все ок, они привыкли, но если даже в Киеве у меня иногда шахидов и ракеты сбивают, новости я читаю, летает там больше Киева
-Ань-• 29 апреля 2023
’Військомати’ то бандити. А суди слухають. Просто люди безграмотні, самі себе в могилу заганяють своїми неправильними діями. В наш час треба вивчати закони, мати юридичну самоосвіту. І тоді в судах будеш вигравати.
Суд визнав протиправними дії прикордонників. Посилання на рішення суду, Єдиний державний реєстр судових рішень:
https://reyestr.court.gov.ua/Review/106541611
Екатерина27• 29 апреля 2023
Ответ дляNear Mear
А что, еще где-то остался ковид?
Вот прям недавно ( пара недель как) у мужа на работе 4 случая. Он и сам переболел, но тест на делал. По ощущениям говорит, что отходняк был как от ковида. Но он в свое время очень тяжело переболел.
Чувиха• 29 апреля 2023
Ответ дляСиренькая
Ага, а Кошевой и Квартал чьими руками хотят, скажите-ка?)
А вы на них равняетесь?
Near Mear• 29 апреля 2023
Ответ дляЕкатерина27
У меня двое одногруппников здесь, в Канаде, переболели в феврале. Но никаких ковидных ограничений давно нет. Вообще никаких.
-Ань-• 29 апреля 2023
Адвокат Пономаренко• 29 апреля 2023
Ответ для-Ань-
А яким чином рішення суду, що стосується виїзду 16 річної особи до цієї теми? і до військкомату? щось не розумію
Alve• 29 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
а при чем тут кошевой.есть и другие артисты.винник ,яма,данилко,павлик и еще миллион.
Герои Украины. Позорище.
Вышеперечисленные вами тоже побывают на войне? И даже монатик ? А не, он не может, у него же двое детей и жена
-Ань-• 29 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Не 16-річної особи, а який досяг 16-річного віку. 16+
18- взагалі не повинно було бути ніяких проблем з перетином кордону.
Kittu2008• 29 апреля 2023
Ответ для-Ань-
А почему на пленных орках опыты не ставят? Их же полно и не жалко?
spain2406• 29 апреля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Как я вас понимаю
-Ань-• 29 апреля 2023
Ответ дляKittu2008
Орків жалко, є правила як поводитись з полоненими, а українців не жалко.
Внутрішні вороги набагато небезпечніші, ніж зовнішні.
Адвокат Пономаренко• 29 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Ваші зауваження як відповідають на мої питання?
Kittu2008• 29 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Так им под маской добра защитить от ковида
-Ань-• 29 апреля 2023
Ответ дляKittu2008
І ’захисну маску’ цілодобово.
Kittu2008• 29 апреля 2023
Ответ для-Ань-
І ’захисну маску’ цілодобово.
Ага , и Газы веселящие им напускать в помещении
Елена1265• 29 апреля 2023
Нет, всех не заберут. Во-первых, многие работают удаленно и не отсвечивают. Во-вторых, коррупцию никто не отменял, в-третьих, у многих отсрочка/бронь
Екатерина27• 29 апреля 2023
Ответ дляNear Mear
Насчёт ограничений. Вчера зашли в Сильпо, за нами заходит мужчина и жутко кашляет. При этом с него все это летит на овощи, которые он руками же и перебирает. Мы от него отходим с другой отдел, ор через пару минут оказывается опять рядом. Честно, я аж заскучала за масками. Очень неприятно было находиться рядом.
Миззери• 29 апреля 2023
Хочется что бы всех забрали ?
Malysh2• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
А посмотрите, сколько уже народа уволилось или уволили. И не рассказывайте мне, как все чудесно - несколько дней назад одна из ключевых айти-компаний закрыла в Киеве офис.
Ого, какая? Реально уволили людей?