Сильний свербіж який почався зі ступнів і кистей, а далі відбулась генералізація по всьому тілі. Розчухую шкіру до синців.
Підозрюють холестаз вагітних
Хтось стикався з таким?
Підозрюють холестаз вагітних
Хтось стикався з таким?
Так, в мене таке було! Холестаз. Аналізи АЛТ, АСТ були підвищені. І ще, здається, фосфотаза може підвищуватися, але в мене вона була в нормі.
Приймала до кінця вагітності урсодеоксіхолієву кислоту (укрлів чи аналоги), контролювала жовчні кислоти. Лікування погоджувала у кількох гастроентерологів і гінеколога.
Одразу кажу: хофітол і інша трав´яна фігня тут не працюватиме.
Olena -47ab• 29 апреля 2023
Это холестаз беременных.вам надо сдать печёночные пробы-АЛТ,АСТ,идите к вашему врачу,пусть назначает обследование и лечение