Молода і нерозважлива• 29 апреля 2023
Чи буде покарання? Цікавий експеремент
Уявімо собі що я йду в магазин техніки . Краду телефон . Потім ще дивлюся на навушники , краду і їх, акуратно кладу собі в сумочку .
Виходжу з магазину . На вулиці до мене підходить консультант , просить показати вміст сумки , я віддаю телефон та навушники і тікаю .
Мені ж нічого за це не буде? На камери гарно видно крадіжки . Яле ж товар я віддала , складу злочину немає?
Молода і нерозважлива
• 29 апреля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
🤣🤦♀️
Чесно - мені теж смішно . Але давайте поговоримо .
Кидстаффовна• 29 апреля 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
так идите, потом нам расскажете. посмеемся вместе
Підмітайло• 29 апреля 2023
Консультант забирає у вас, що не попадає на камери, викликає поліцію і нікому не каже що ви віддали
Молода і нерозважлива
• 29 апреля 2023
Ответ дляМолчавочка
5 лет дадут,а так ничего
На каком основании ?
Молода і нерозважлива
• 29 апреля 2023
Ответ дляПідмітайло
Камери на вулиці є
Молчавочка• 29 апреля 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
На каком основании ?
На основании уголовного кодекса.но может то б/у телефон,и сумма меньше той,за которую уголовка наступает
Молода і нерозважлива
• 29 апреля 2023
Ответ дляМолчавочка
Ущерба нету и нету наказания
Молчавочка• 29 апреля 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ущерба нету и нету наказания
Вы еще и не особо умны ко всему.....
Підмітайло• 29 апреля 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Камери на вулиці є
В такому варіанті як у вас скоріш за все розійдетесь. В тц є регламент, вас затримує охорона і викликає поліцію. Те що у вас в сумці ви маєте право охороні і непоказувати. Те що ви будете віддавати значення не має.
Молода і нерозважлива
• 29 апреля 2023
Ответ дляТреба ось так
Это весеннее обострение что ли у многих
Полиция мне утверждает что они ничего не могут сделать , состава преступления нету .
Мао_Мяо• 29 апреля 2023
Ви в Європі так розважаєтесь? А потім репетуєте, що сценаристи «Петру з Києва» якось не так в серіалі зобразили? Дно.
Молода і нерозважлива
• 29 апреля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Матрьоха, повз проходимо
Мао_Мяо• 29 апреля 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Матрьоха, повз проходимо
Я українець з Дніпра. Гарую задля перемоги.
Гладиолус• 29 апреля 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Может как хулиганство быть. Все зависит от того, кто напишет на вас заявление.
Молода і нерозважлива
• 29 апреля 2023
Ответ дляГладиолус
Нужно по максимуму
волосатое стекло• 29 апреля 2023
Думаю, що нічого не буде. Але, коли прийдете наступного разу, можливо в інший магазин, за вами будуть спостерігати. Воно вам треба? Вас просто внесуть в базу і кожен раз перевірятимуть сумки.