Заздрість то погано• 29 апреля 2023
Що означає «взуті один раз»?
На торгових площадках не вперше зустрічаю це формулювання відносно взуття. Продавець викладає у розділі «Нове», а в оголошенні написано: «взували один раз».
Ви як розцінюєте? Можна таке взуття вважати новим ?
Ответ дляКукарикуууууу
А якщо купили/замовили на виріст, а в сезон вдома приміряли і виявилось мале. З етикетками, фактично не ношене, але ж дитина по килиму пару кроків зробила, то ставити як б/в, серйозно? А в магазині приміряючи не ходите пару кроків?
Доходить до смішного.
Мова не йде про ’одягнене на свято’, пройшли пару разів від машини і т.д.
Доходить до смішного.
Не перегибайте. Если обувь полежала в коробке, а в сезон его ещё раз померяли дома, то да. Оно новое. Но оно не будет новым, ели его носили ’ по дому’ длительное время
ніколи такого не було• 29 апреля 2023
Ответ дляБрюльтик
Нет конечно, если обувь носили, она была в употреблении. И должны ставить б/у, а объявлении уже можно написать, что типа один раз. Я например всегда жалуюсь, если на б/у ставят новая, это обман и отнимает время только.
К слову, один раз надетая обувь внушает еще больше опасений, видимо она неудобная, натирает и т.д.
Не факт. Я вот кеды взяла, чуть большего размера, плюс не учла, что на голую ногу без носка ещё больше болтаться будут. Так что по-разному бывает...
Кукарикуууууу• 29 апреля 2023
Ответ дляdulenok
Так тут тоже перегибают - и дома не одень, и вообще не меряй, а то стелька под ногу уже. Носить и померять разные вещи. Если продавец указывает ’носили дома’, то скорее всего были на фотосессии, мероприятии или еще что-то, на новые так указывать нет смысла.
Брюльтик• 29 апреля 2023
Ответ дляніколи такого не було
Ну так вы их примерили и поняли, что не то. И могли вернуть. А если пошли в них на улицу, они б. У.
Ну лично я бы не купила по-любому
ніколи такого не було• 29 апреля 2023
Ответ дляБрюльтик
Ну лично я бы не купила по-любому
Понятное дело что уже б у. Выше об этом писала. Я о том, что вы говорите, будто с обувью что-то не так. Нет. Просто бывают такие как я
Брюльтик• 29 апреля 2023
Ответ дляніколи такого не було
Я поняла. И написала, что не стала бы рисковать.
Маурита• 29 апреля 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Доходить до смішного.
Пару разів від машини - це б/в.
Вдома ще раз переміряли та кілька кроків по чистому паркету в якості знову ж таки примірки - можна й нове вказувати. Якщо це дійсно була лише примірка.
ніколи такого не було• 29 апреля 2023
Ответ дляБрюльтик
А я пару раз рисковала и все ок, к счастью)... за счёт того, что сглупили и на улицу обули, цена намного приятнее в итоге
но я вообще рисковый человек, каждому свое.
БолеИменее• 29 апреля 2023
Нове це нове. З бірками, коробками, або запечатане
Б/в теж в різному стані буває. Я так і пишу скільки разів одягалось. Але це не нове.
Було багато разів купила одягла, сходила на роботу. Ну не те не моє, але це вже вживане як не крути.
Бойова• 29 апреля 2023
Ответ дляБрюльтик
Вы путаете обувь с машиной из салона)
Плету интриги• 29 апреля 2023
От купила дитині на розпродажу keen, минув рік, вона поміряла - в довжину велике, по ширині мале((( Міряла дома, ходила туди-сюди по коридору. То це буду виставляти як нове.
Собі купила кроси, поки міряла, були ніби ок. Пішла на роботу - завеликі. Продавала як бу, але вказувала, що носила лише день, на підошві навіть цінник не стоптався, та і по ним видно, що новісінькі. Скрін чека з датою теж приклала. Ціну не знижувала, і так норм. Купили люди і радіють.
Сама не знаю• 29 апреля 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Нет. Даже пол раза обутые уже бу. Человек из купил в магазине, даже если не носил это уже считается бу
Да че там, в магазинах вся обувь б.у. Ее 100раз примеряли и по магазину ходили.
Кукарикуууууу• 29 апреля 2023
Ответ дляМаурита
Пару разів від машини - це б/в.
Та я ж и не спорю, что от машины, на праздник, на фотосессию... это бу
ГороховаЯ• 29 апреля 2023
в мене є босоніжки, які були взуті мною 1 раз на круїзному кораблі. Хто був, знає, що зазвичай там підлога має м´ яке покриття
13чудоСВЕТА• 29 апреля 2023
Б/у в гарному стані. У мене схоже питання про радіотелефон - купили, зарядили, а якісь покидьки вкрали провід і перевірити телефонним дзвінком вже не вийшло. Тобто він вже один раз заряджався, але не використовувався за призначенням, то це новий чи б/у?.. Можливо хтось зможе дати відповідь)
Деловитая• 29 апреля 2023
Ответ дляДодаю напруги
Это значит, Что вам хотят впарить свое б/у под видом нового и по цене нового. И в реале, там будет не 1 раз обули, а в лучшем случае отходили сезон
Та ну? Бывает что купил, первый раз вышел и понял что колодка не подходит, полнота, размер. Покупал утром, вечером нога отекла и ходить не может. Другое дело что это не новое, а бу и цена бу, за ошибки приходится платить.
Как нефиг делать• 30 апреля 2023
Ответ дляhrystia
Продаю кеди Toms для хлопчика. Вони реально взуті були один раз. На перше причастя до церкви.
Теж продаєте як нове і щиро не розумієте різниці між новим і б/у? Бірок немає, взуття було у використанні , до чого ваше ,,один раз реально взуті’?
Ответ дляКак нефиг делать
В оголошенні вказано б/у, але на вигляд нові. Є ж різниця чи взуті були один раз чи дитина відходила сезон.
Как нефиг делать• 30 апреля 2023
Ответ дляhrystia
Тема про те, що речі б/у продають як нові. У вашому коментарії ви не писали, що в оголошенні вказуєте б/у, а лише те, що взуті один раз, ні?