Любительница• 29 апреля 2023
З робочими місцями в Україні зовсім плачевно?
На що може розраховувати мама після декрету без великого досвіду?
Чи вже краще піти на "чорну" роботу закордоном?
Ну що ви, мамо!• 29 апреля 2023
Помоніторте вакансії, зарплати плачевні, навіть для тих, хто з досвідом
А що таке?• 29 апреля 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
При ваших умовах не знаю, але я знайшла відразу.
В якій сфері? І на яку посаду?
Пекельнi Борошна• 29 апреля 2023
Ответ дляА що таке?
В якій сфері? І на яку посаду?
Керівна посада, промисловість харчова
Хомо_сапиенс• 29 апреля 2023
Тут і з досвідом тяжко знайти, а без досвіду тим більше.
Та в будь-якому випадку бажаю успіху. ))
Тільки не про гроші• 29 апреля 2023
Якщо в своїй спеціалізації ви топ, то проблем з роботою не буде
Ms. Похвала• 29 апреля 2023
Я зараз закордоном, на моїй роботі в мене б було 12-13 тисяч,це Кривий Ріг, ну ще 5 тисяч аліменти. Не весело взагалі
к.Буланова• 29 апреля 2023
В Укрине работа есть, только мужская. Уже дефицит начался рабочей силы. У нас, например, со сварщиками беда, да и монтажников маловато. Скоро женщины в сварщицы пойдут наверное
irina chizh• 29 апреля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
який топ у ’мами після декрету без великого досвіду’???
Galina_vinsport• 29 апреля 2023
На черную работу за границей с маленьким ребенком, будет сложно. Только если у Вас будет кто-то рядом, на которого сможете его оставить. До 12 лет ребенка одного дома оставлять нельзя.
Ну що ви, мамо!• 29 апреля 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Діти ходять в садок
Galina_vinsport• 29 апреля 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Діти ходять в садок
На черновой работе график не подстроен под детей
Ну що ви, мамо!• 29 апреля 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Для вас чорнова це яка? Графік є абсолютно різний
Galina_vinsport• 29 апреля 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Завод, склад
Ну що ви, мамо!• 29 апреля 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Завод, склад
Є торгівля , де робота не важка і графік можна вибирати
Galina_vinsport• 29 апреля 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Без знания языка в торговлю не возьмут
Ну що ви, мамо!• 29 апреля 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Без знания языка в торговлю не возьмут
Мінімального розмовного рівня вистачає
Гомосноб• 29 апреля 2023
На что угодно может рассчитывать мама после декрета. Миллионы людей выехали. Их рабочие места свободны.
БЦАшка• 29 апреля 2023
Ми логіста на зп від 15-17к (віддалено) шукали 3 місяці. Всі хочуть зп зі старту 1к дол і щоб на готову базу прийти. Тому ситуація різна по країні з роботою.
СирОжино пирОжино• 29 апреля 2023
Ничего не плачевно, я год не работала, потом искала бухгалтерию, три месяца я переберала харчамы, были предложения но мне не подходили нюансы, то далеко, то неофициально, то аура в офисе неподходящая, то ещё что-то, в итоге я нашла то мне нужно, причем опыта в этой сфере у меня мало, даже года нет, тем не менее работу я нашла.