Уже майже всім прийшла по другому колу ця допомога, а у мене висить ще й досі такий статус. У кого так було? Це я і не отримаю значить? Чи ще є шанс що колись прийде? Можливо хтось був в такій ситуації
bodyki.com.ua деткам из США• 29 апреля 2023
у меня так же висит, я уже и не помню когда оформляла...уже особо не надеюсь...
Ответ дляmarina_ryd
У меня с лета так пишит,даже не рассчитываю на то что выплатят
Я також не очікувала що буде приходити, але майже всім людям хто оформлював прийшло,тільки одиниці не отримали і серед них я, оформлювались мабуть влітку і ось місяць назад почало приходити людям нашої місцевості.
svetoforka• 29 апреля 2023
Ответ дляЮлія-0028
У свекрухи такий статус висів, перевіряла в тому місяці, бо тоді їй також не прийшло як і мені, але в цьому місяці вона вже отримала.
А скільки по часу був такий статус ?
Ответ дляЮлія-0028
Автор, вы не одна такая, если это вас конечно утешит. У меня тоже давно висит такой статус в заявке.
Ответ дляЮлія-0028
Подача заявок уже закрита на скільки я розумію, і ви повинні проживати на території бойових дій
Батьки проживають, реєструвала їх через є допомогу влітку. Матері прийшли 6600, а батьку ні. Та ще чула Що повині давати ще за 3 місяці, от і питаю як зареєструватися щоб по другому колу отримали
Ответ дляsvetoforka
В мене з лютого висить такий статус
у меня такой же статус с 30 января. все знакомые у которых в такое же примерно время статус поменялся уже получили минимум две выплаты. я звонила несколько раз в оон, сказали ждите и информации когда будут выплаты у них нет
Ответ дляТА7НЯ7
Це їй мабуть і прийшло за 3 місяці, в місяць дають на людину 2220
Ответ дляStju
Перевірив. Так, дійсно можна скасувати та подати заново. Проте це працює тільки для тих, хто раніше зареєструвався (зміна статусу і поновлення старої заяви). Тобто реєстрація закрита.
Для нових так, може бути й закрита. Я перший раз подавала ще у червні-липні 2022. Так і висів статус Заяву прийнято.