Грабля• 29 апреля 2023
Бюджетні аналоги нішевих парфумів
Я так обожнюю парфумерію, постійно тестую нові аромати, хочу величезну колекцію парфумів, щоб кожного дня різний) Раніше замовляла відливанти, знайомилась з нішевою парфумерією, зараз на це задоволення не вистачає грошей, бо ніша стала дууже недоступна для простих смертних. Цікавлять популярні аромати Tom Ford, Creed, Kilian, Kurkdjan, також знаменитий Ганімед) Можливо ви знайшли якісь максимально бюджетні аналоги на нішу. Буду дуже вдячна за відповідь.
А я нівроку• 29 апреля 2023
Я краще пробники куплю. Пробника Монталя вистачає на 10 раз, люкса і мідла - 2-3 рази. А всі ці аналоги якось посмерджують, який не візьми.
Грабля
• 29 апреля 2023
Ответ дляА я нівроку
Я теж пробники купувала. Нішеві складно знайти. Нещодавно на Шафі 2 Кіліан придбала - такі офігезні
Закохалась) А де Ви купуєте?
А я нівроку• 29 апреля 2023
На мейкапі. Пробники не підробляють, це не вигідно, вони ж дешеві. На Касті купувала, в Єві. Без різниці.
Просто каралева• 29 апреля 2023
В цій темі багато порад
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3286437
Могу посоветовать кое- что из своих последних наблюдений.
Burberry Her Burberry в базе своей похож на Baccarat Rouge 540 Maison Francis Kurkdjian, не клон, но схожесть большая. Там, так сказать, чувствуется рука создателя 😊. Стартует этот парфюм с нотами клубники, но вот в базе своей выдает Баккару.
Good Girl Blush Carolina Herrera в раскрытии ну очень напоминает Delina Parfums de Marly.
Это не совсем бюджетные варианты, но очень- очень похожи. Подделки за 3 копейки не хочу и не буду советовать.
Грабля
• 29 апреля 2023
Ответ дляHelenWWW
Дякую. Подивлюсь
Ще з цими ароматами не знайома
Грабля
• 29 апреля 2023
Ответ дляПросто каралева
В цій темі багато порад
Дякую
Ответ дляГрабля
Дякую. Подивлюсь
Ще з цими ароматами не знайома
Потестите, особенно рекомендую Good girl blush. Не обращайте внимание как этот парфюм звучит на старте, ждите раскрытия😉. Мне верхние ноты - вообще ни о чем, что-то невнятное с цитрусами, а вот потом классно раскрывается. И стойкость убойная.
ПодругаМужа• 30 апреля 2023
Автор, розумію Вас, сама підсіла на парфумерію і шукаю бюджетно, постійно вишуковую то залишки у флаконах, то достойні не дорогі аромати, то відливанти беру по пару мл, то - що гріха таїть- аналоги і клони. А потім стидаю сама себе і пробую зупинятися.
Я брала 10 відливантів Зари по 5мл для ознайомлення, всі чиїсь клони, непогані, але чомусь взяти флакон не захотілося нічого з тестів. А є в мене аналог Бакари, я там в паралельній темі писала і аналог Том Форд Табако ваніль, у флаконах, то їх залишу і хочу затестить ще Джо Малона творіння в Зарі і все.
Писали ми про фірми, що роблять клони на відомі бренди - Мартін Лайон, Ла Рів, Елод, Бі Ес, Фаб´є Марш. Я багато з них тестила, купувала, у кожного з цих виробників є кращі і гірші копії. В Єві можна ходить тестить ці аналоги і обирати не всліпу.
ПодругаМужа• 30 апреля 2023
А ще я відкрила для себе прошарок бюджетної парфумерії мідл маркет, парфуми селебриті, арабські парфуми і їх же масляні аромати і масляні копії брендів за три копійки.
В ютубі багато оглядів бюджетних парфумів, шукайте через пошук, дивіться Юлію Олійних, співачку військового ансамблю, вона не продає нічого, любитель з великим стажем, останні відео у неї про бюджет, такі часи...там і коменти інформаційні.
Трохи моїх бюджетних знахідок
ПодругаМужа• 30 апреля 2023
І окремо хочу сказати по бренд Jeanne Arthes. На Нотіно це взагалі бюджет-бюджет, а бренд справжній французький, всім, що в мене є парфумам цього виробника, треба було дати відстоятися, тоді аромати стали звучати сильніше, оглядів в ютубі і відгуків на них багато
Грабля
• 30 апреля 2023
Ответ дляПодругаМужа
Дякую