Почемучечка• 29 апреля 2023
ОЛХ взагалі стала не вігідною ОЛХ доставка
Раніше як була безкоштовна доставка Укрпоштою майже завжди і відправляла і замовляла з цією послугою, хоча вона теж була не зовсім безкоштовна, знімав сайт ОЛХ і комісія банку, а зараз взагалі треш! Замовила товар за 220 грн, зняло 237 і ще якийсь податок 21 грн з копійками, отже майже 60 грн обійшлася доставка Укрпоштою за яку пишуть 20 грн! Якось хотіла замовити новою за 65 як вони пишуть то взагалі вийшло більше чим 115 грн!!! Більше я у них не замовляю через їх доставки!
Ви згодні що це обдираловка?
Почемучечка
• 29 апреля 2023
Ответ дляyest_mysl
А чем платить зарплату работникам почты, откуда брать деньги на транспортировку Вашей посылки? Олх должен существовать как благотворительный проект? А комиссию за перевод обычно берет банк. + скорее всего у Вас был наложенный платёж.
60 грн нормальная цена за доставку.
Але роки з два була якби безкоштовна і їм було вигідно мабуть
Відморожена• 29 апреля 2023
Ответ дляyest_mysl
60 грн нормальная цена за доставку.
Я не думаю що олх працював більше року собі в мінус.
ТаПрямТам• 29 апреля 2023
Нет, не согласна. ОЛХ доставка хороша тем, что есть возможность рассмотреть товар и, если что-то не подойдёт, отправить назад. При этом за доставку ни продавец, ни покупатель не платит. Наложкой редко кто отправляет, а если и отправят, то требуют вначале оплатить доставку. Риск, что могут послать кота в мешке или посылка потеряется. Мне выгодно и продавать, и покупать через ОЛХ доставку.
Ухахайкина• 30 апреля 2023
Я сьогодні заплатила 45.40 за ненакладений, звичайна доставка пакета з двома футболками. Теж не зрозуміла звідки така сума взялася.
Почемучечка
• 30 апреля 2023
Ответ дляУхахайкина
Це звичайна? Не через ОЛХ доставку?
Почемучечка
• 30 апреля 2023
Ответ дляТаПрямТам
Ну хіба що можна подивитися, це плюс, але я в основному купую завжди у кого високий рейтинг (хоча мабуть дарма на це орієнтуюся.... тільки зараз про це подумала.. мені завжди приходить повідомлення щоб залишити відгук коли посилку мені тільки відправили, а іноді ще взагалі не відправили.. я відгуки не залишаю так як не бачила ще що отримала, а хтось мабуть залишає...)
Але я їх ніколи не дивлюся, забирати приходиться дитині, бо я на роботі, не хочу його напрягати, все одно не знає на що звернути увагу
ТаПрямТам• 30 апреля 2023
Ответ дляПочемучечка
Обратить внимание как минимум на содержимое посылки, что вам пришло.
Я на рейтинг не смотрю, на ОЛХ рейтинг не показатель. Рейтинг может быть неудовлетворительный, но у этого продавца много успешных доставок.
Почемучечка
• 30 апреля 2023
Ответ дляТаПрямТам
Так, у них це якось не налагоджено
На кідстафф мені дуже подобається як виставляти рейтинг, можна дійсно на нього орієнтуватися і відгуки реальні подивитися, а у них Бог зна що...
Ухахайкина• 30 апреля 2023
Ответ дляПочемучечка
Це звичайна? Не через ОЛХ доставку?
Ні, звичайнісінька пересилка
Твоя подружайка• 30 апреля 2023
Ответ дляyest_mysl
60 грн нормальная цена за доставку.
працівники укрпошти не отримуюють з/п на олх. це не йде їм як обсяги роботи, на жаль