Позитивна• 29 апреля 2023

Замовлення речей

Хочу трохи оновити гардеробина весну/літо, а в тц вибір ніякий і дорого. Дівчата, а поділяться на яких ін.сайтах замовляєте речі? Чи вигідно? Як довго зараз доставка? Буду вдячна, якщо підскажете як замовляти та на що звертати увагу
Закусенец• 29 апреля 2023
H&M Англия 👉
і тд .. тут багато детально все описано
Закусенец• 29 апреля 2023
Zara Испания 👉
автор Позитивна • 29 апреля 2023
Дякую за відео. Мене цікавлять поради дівчат, які вже замовляли під час війни. Я думала з Польщі замовляти
parele• 29 апреля 2023
На разных) Массимо, Зара, Манго, 6PM, Интренд, Мейсис, все и не перечислишь. Заказываю сейчас через Мист. Европа едет дней 10-14, Америка до месяца самолетом, два-три морем.
Только что с испанского Манго заказала костюм льняной прогулочный и комбинезон на торжество.
Из последнего приехавшего - пуховик Карл Лагерфельд, купленный за 136 долларов.
Шукаю стакан• 29 апреля 2023
Я одяг зараз лише з Некста замовляю. Взуття та сумки на 6рм.
Там-тарарам• 29 апреля 2023
Якщо у вас замовлення по розміру на фрі шип, то можна самостійно через Міст. Реєструєтесь у Міст і далі вже дивитесь яку адресу у якій країні вказувати. Наприклад можна замовити декілька речей на польському Н&М, ще декілька на польському сайті Зара, а потім обʼєднати ці посилки та відправити в Україну. Перше замовлення дуже дешево виходить пересилання.
Можна замовляти через посередника, в такому випадку вигідно як невеличкі замовлення з різних магазинів або навіть з різних країн, то ви не сплачуєте доставку до складу Міст. Але ви сплачуєте комісію посередника 5-10% та додатково сплачуєте вагу доставки замовлення.
Іншими словами треба посидіти трохи та порахувати як вам зручніше та вигідніше.
Або ще простіше: замовити з сайтів Некст, Резервд чи Сінсей. Там ціна в гривні, за вагу чи пересилання ви не сплачуєте від певної суми замовлення. Термін доставки 7-10 днів. Через посередника зараз мої замовлення йдуть приблизно місяць з Європи та не менше 8 тижнів з Америки
Закусенец• 29 апреля 2023
Ответ дляПозитивна
Так ми постійно замовляємо, відео свіжі
Закусенец• 29 апреля 2023
Ответ дляТам-тарарам
міст? реально? сервіс самий гірший ..
Там-тарарам• 29 апреля 2023
Ответ дляЗакусенец
міст? реально? сервіс самий гірший ..
Можливо напевно іншим МФ, але я маю досвід тільки з Міст. Що порекомендуєте? Що саме маєте на увазі під поганим сервісом?
Закусенец• 29 апреля 2023
Ответ дляПозитивна
Замовлення з Польші не відрізняються від замовлень з інших країн,
просто там дешевшій тариф (біля 80 грн/кг) та й іде швидше
АЛЕ частіше в магазинах в інших країнах асортимент набагато кращий, так що до купівлі краще порівняти. А ле по часу Польша сама швидка
Там-тарарам• 29 апреля 2023
Ответ дляЗакусенец
Я зараз як раз збираюсь замовляти Зару і по ціні начебто з польського сайту дешевше виходить
Закусенец• 29 апреля 2023
Ответ дляТам-тарарам
Втрата посилок
Дорогі тарифи на Європу
Нав’язування додаткових витрат - мені впарили коробку за $9 - просто коробку в коробку поставили ..
Кур’єр залишив коробку помередині дорогі, а то йому так зручно.. Не передавши в руки, не дочекавшись мене, просто з іншої сторони будинку і на ДОРОЗІ , не на тротуарі, не біля під’зду
Закусенец• 29 апреля 2023
Ответ дляТам-тарарам
ну ось - треба порівнювати собі перед купівлею - тут дійсно в різних країнах ціни трохи відрізняються.
Там-тарарам• 29 апреля 2023
Ответ дляЗакусенец
Втрата посилок
Дорогі тарифи на Європу
Якого іншого МФ порадите? Хто більш сумлінний та дешевий по тарифах?
irinka_kyiv• 30 апреля 2023
Ответ дляЗакусенец
Втрата посилок
Дорогі тарифи на Європу
Жопонька. Ви повідомили компанію?
автор Позитивна • 30 апреля 2023
Ответ дляТам-тарарам
Дуже дякую! А некст та резервед польські дивитись чи які? Я колись замовляла тільки 6пм через нову пошту шопинг, міст ще не було досвіду. Краще через міст?
Там-тарарам• 30 апреля 2023
Ответ дляПозитивна
Ні, Некст та Резервд є українські версії сайтів. Там ціни в гривнях, адресу вказуєте свою, тобто напряму заказ йде. Некст відвантажують з Англії, а Резервд з Польщі.
Мішечок щастя• 30 апреля 2023
Ответ дляШукаю стакан
6pm це по типу як аутлет? Бачу там багато брендів.
Шукаю стакан• 30 апреля 2023
Ответ дляМішечок щастя
Так,різні бренди з цінами на будь який гаманець.
автор Позитивна • 30 апреля 2023
Ответ дляТам-тарарам
Так це виходить заказ з українського сайту резервд? Чи треба польський шукати?