Додекаэдр• 29 апреля 2023

Вітрянка! Чим збити високу температуру?

Парацетамол не діє. Температура 39. Другий день хвороби.
Бешене сарі• 29 апреля 2023
Нурофен, якщо парацитамол не діє

автор Додекаэдр • 29 апреля 2023
Ответ дляБешене сарі
Нурофен, якщо парацитамол не діє
Нурофен не можна
Бешене сарі• 29 апреля 2023
Ответ дляДодекаэдр
Нурофен не можна
Чого?
автор Додекаэдр • 29 апреля 2023
Ответ дляБешене сарі
Чого?
При вітрянці ібупрофеном збивати не можна, має побічну дію
Пушка заряджена• 29 апреля 2023
Ответ дляДодекаэдр
Нурофен не можна
Может Нимесил? Сколько ребенку? Я из за этого боюсь этой болезни, моего ребенка парацетамол вообще не берёт
автор Додекаэдр • 29 апреля 2023
Ответ дляПушка заряджена
Мого також. Завжди лише ібупрофен. Сину 9
Бешене сарі• 29 апреля 2023
Ответ дляДодекаэдр
Аааа. Зрозуміло. В інструкції до нього цього не вказано. Якась нова дія. Обирайте водою кімнатної температури, компреси з неї на згини ліктів /колін
Котики-муркотики• 29 апреля 2023
Аналгин с димедролом
Пушка заряджена• 29 апреля 2023
Может в скорую позвонить? Моей приезжали и сбивали уколом анальгина, когда не могла сбить

Гарнюнька• 29 апреля 2023
Я сбивала двоим детям нурофеном
Ни один врач не говорил,что нельзя
Последние годы об этом читаю на советчице
Чувиха• 29 апреля 2023
Допарацетаморились значить, якщо він не діє. Краще ліки давати в крайньому випадку, якщо температура натуральними способами не збивається. Чай жарознижуючий давайте і звичайні чаї, обтирайте водою
Чувиха• 29 апреля 2023
Ответ дляПушка заряджена
Из-за таких скорая на серьезные вызовы не едит. Пока кто-то вызывает скорую на просто температуру 38-39, кто-то может задыхается или кровью истекает
автор Додекаэдр • 29 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Ніколи не давала парацетамол просто так, лише два рази коли був дуже маленький і чередувала з нурофеном. То тоді він просто не діяв так як нурофен
Залатавая• 29 апреля 2023
Ответ дляДодекаэдр
Збивала обом дітям нурофеном. Педіатр сказав, що нема протипоказань
Я таке знаю• 29 апреля 2023
клизма прекрасно сбивает температуру или свечи, рискнете?
нурофен давала ребенку и супрастин, потому что все чесалось и ныло, а сыну было 1,5 года . От супрастина спал в основном.
Мамаша в бигудях• 29 апреля 2023
Ответ дляДодекаэдр
Нурофен не можна
Так,я теж читала.Ви дозу правильно розрахували?Можливо,свічку Анальдім можна,якщо правильна доза Парацетамолу та не витримуєте інтервали.Краще запитайте у лікаря,якщо є можливість зараз звʼязатися.Або у швидку дзвоніть.
Мамаша в бигудях• 29 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
При вітряній оспі бувають серйозні ускладнення,тому не треба писати.що це простий випадок.Тим паче дитина.
Чувиха• 29 апреля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
При будь яких хворобах можуть бути серйозні ускладнення, не знали? Наприклад якщо є потовиділення і більше ніяких симптомів, то це може бути і безсимптомний туберкульоз. То тепер при будь-якому пчиху швидку викликати, бо це може бути симптомом серйозної хвороби?
Мамаша в бигудях• 29 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Надмірне потовиділення може бути симптомом хвороби набагато гіршої,ніж туберкульоз.Не потрібно накидуватися на людей.Якщо автор захоче,то зателефонує до швидкої та не буде просити вашого дозволу.

Чувиха• 29 апреля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
До педіатра чи терапевта з вітрянкою не варіант піти?
Чувиха• 29 апреля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Я про те і пишу, це я навела приклад. То во про потовиділення теж швидку визвали би, це ж може бути дуже серйозно?
Чувиха• 29 апреля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Я не накидувалась. Я просто написала, що через хто думає тільки про своїх, швидка не їде на реально критичні випадки, які прямо загрожують життю людини
Мамаша в бигудях• 29 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
При чому надмірне потовиділення до фебрильної температури,яка повзе другу добу.Невдалий приклад.
Мамаша в бигудях• 29 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Фебрильна температура яка не збивається довгий час у дитини це критичний випадок.Іноді швидка не може збити,і у лікарні нічого не діє,тоді доводиться вводити Дексаметазон.
Чувиха• 29 апреля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Вдалий. По факту в деяких випадках потовиділення може бути серйознішим, ніж температура і ви це самі підтвердили. Температура 39° це не 41°, дитина в свідомості, судом немає, для чого швидка?
Чувиха• 29 апреля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Буває таке. Але я відповіла на коментарій, де не писали, що температура ніяк не збивається і чомусь автор коменту від госпіталізації відказалася, значить не так все критично і не було показників викликати швидку
Фрекен бок• 30 апреля 2023
Другі сутки така температура?
Анастасия2011• 30 апреля 2023
Наберіть у пляшки холодну воду і прикладайте до артерій(під коліна, на згинах рук, шия) + багато теплого пити( не гарячого). Знаю, проходили вітрянку. Температура була 40 і не збивалася. Нурофен дійсно не можна нам у лікарні сказали.
Пушка заряджена• 30 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Я не викликала швидку, а подзвонила проконсультуватися чим можна збити температуру дитині 1.5 року, якщо парацетамол не діє, а нурофен не можна, бо пройшло мало часу. Вони самі запропонували приїхати і вкололи анальгін.
Пушка заряджена• 30 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Дуже невдала ідея, якщо тільки не все рівно на інших.