Додекаэдр• 29 апреля 2023
Вітрянка! Чим збити високу температуру?
Парацетамол не діє. Температура 39. Другий день хвороби.
Додекаэдр
• 29 апреля 2023
Ответ дляБешене сарі
Нурофен, якщо парацитамол не діє
Нурофен не можна
Додекаэдр
• 29 апреля 2023
Ответ дляБешене сарі
Чого?
При вітрянці ібупрофеном збивати не можна, має побічну дію
Пушка заряджена• 29 апреля 2023
Ответ дляДодекаэдр
Нурофен не можна
Может Нимесил? Сколько ребенку? Я из за этого боюсь этой болезни, моего ребенка парацетамол вообще не берёт
Додекаэдр
• 29 апреля 2023
Ответ дляПушка заряджена
Мого також. Завжди лише ібупрофен. Сину 9
Бешене сарі• 29 апреля 2023
Ответ дляДодекаэдр
Аааа. Зрозуміло. В інструкції до нього цього не вказано. Якась нова дія. Обирайте водою кімнатної температури, компреси з неї на згини ліктів /колін
Пушка заряджена• 29 апреля 2023
Может в скорую позвонить? Моей приезжали и сбивали уколом анальгина, когда не могла сбить
Гарнюнька• 29 апреля 2023
Я сбивала двоим детям нурофеном
Ни один врач не говорил,что нельзя
Последние годы об этом читаю на советчице
Ни один врач не говорил,что нельзя
Додекаэдр
• 29 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Допарацетаморились значить, якщо він не діє. Краще ліки давати в крайньому випадку, якщо температура натуральними способами не збивається. Чай жарознижуючий давайте і звичайні чаї, обтирайте водою
Ніколи не давала парацетамол просто так, лише два рази коли був дуже маленький і чередувала з нурофеном. То тоді він просто не діяв так як нурофен
Залатавая• 29 апреля 2023
Ответ дляДодекаэдр
Збивала обом дітям нурофеном. Педіатр сказав, що нема протипоказань
Я таке знаю• 29 апреля 2023
клизма прекрасно сбивает температуру или свечи, рискнете?
нурофен давала ребенку и супрастин, потому что все чесалось и ныло, а сыну было 1,5 года . От супрастина спал в основном.
Мамаша в бигудях• 29 апреля 2023
Ответ дляДодекаэдр
Нурофен не можна
Так,я теж читала.Ви дозу правильно розрахували?Можливо,свічку Анальдім можна,якщо правильна доза Парацетамолу та не витримуєте інтервали.Краще запитайте у лікаря,якщо є можливість зараз звʼязатися.Або у швидку дзвоніть.
Мамаша в бигудях• 29 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Из-за таких скорая на серьезные вызовы не едит. Пока кто-то вызывает скорую на просто температуру 38-39, кто-то может задыхается или кровью истекает
При вітряній оспі бувають серйозні ускладнення,тому не треба писати.що це простий випадок.Тим паче дитина.
Ответ дляМамаша в бигудях
При будь яких хворобах можуть бути серйозні ускладнення, не знали? Наприклад якщо є потовиділення і більше ніяких симптомів, то це може бути і безсимптомний туберкульоз. То тепер при будь-якому пчиху швидку викликати, бо це може бути симптомом серйозної хвороби?
Мамаша в бигудях• 29 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Надмірне потовиділення може бути симптомом хвороби набагато гіршої,ніж туберкульоз.Не потрібно накидуватися на людей.Якщо автор захоче,то зателефонує до швидкої та не буде просити вашого дозволу.
Ответ дляМамаша в бигудях
Я про те і пишу, це я навела приклад. То во про потовиділення теж швидку визвали би, це ж може бути дуже серйозно?
Ответ дляМамаша в бигудях
Я не накидувалась. Я просто написала, що через хто думає тільки про своїх, швидка не їде на реально критичні випадки, які прямо загрожують життю людини
Мамаша в бигудях• 29 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
При чому надмірне потовиділення до фебрильної температури,яка повзе другу добу.Невдалий приклад.
Мамаша в бигудях• 29 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Фебрильна температура яка не збивається довгий час у дитини це критичний випадок.Іноді швидка не може збити,і у лікарні нічого не діє,тоді доводиться вводити Дексаметазон.
Ответ дляМамаша в бигудях
Вдалий. По факту в деяких випадках потовиділення може бути серйознішим, ніж температура і ви це самі підтвердили. Температура 39° це не 41°, дитина в свідомості, судом немає, для чого швидка?
Ответ дляМамаша в бигудях
Буває таке. Але я відповіла на коментарій, де не писали, що температура ніяк не збивається і чомусь автор коменту від госпіталізації відказалася, значить не так все критично і не було показників викликати швидку
Анастасия2011• 30 апреля 2023
Наберіть у пляшки холодну воду і прикладайте до артерій(під коліна, на згинах рук, шия) + багато теплого пити( не гарячого). Знаю, проходили вітрянку. Температура була 40 і не збивалася. Нурофен дійсно не можна нам у лікарні сказали.
Пушка заряджена• 30 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Я не викликала швидку, а подзвонила проконсультуватися чим можна збити температуру дитині 1.5 року, якщо парацетамол не діє, а нурофен не можна, бо пройшло мало часу. Вони самі запропонували приїхати і вкололи анальгін.
Пушка заряджена• 30 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
До педіатра чи терапевта з вітрянкою не варіант піти?
Дуже невдала ідея, якщо тільки не все рівно на інших.