Додекаэдр• 29 апреля 2023
Вітрянка! Чим збити високу температуру?
Парацетамол не діє. Температура 39. Другий день хвороби.
Ответ дляПушка заряджена
Я не викликала швидку, а подзвонила проконсультуватися чим можна збити температуру дитині 1.5 року, якщо парацетамол не діє, а нурофен не можна, бо пройшло мало часу. Вони самі запропонували приїхати і вкололи анальгін.
Не врите, если все было бы так вы бы не советовали автору вызывать скорую, а так сначит для вас нормально скорая при неэкстренном случаи
Пушка заряджена• 30 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
А ви кумедна ) Де я у повідомленні писала викликати швидку. Подзвонити - це не викликати. Може мову не розумієте...
Пушка заряджена• 30 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Швидка для довго щоб викликати в екстрених випадках, а не просто подзвонити
Зараз на швидкій є можливість екстреної консультації, якщо не знаєте. Можно зателефонувати і спитати. У разі чого, вони самі пропонують приїхати
У автора питання про температуру виникло вночі, який педіатр?
Ответ дляПушка заряджена
Краще якби в нас було за в деяких країнах. Викликати швидку платно, тоді би,може, мами панікери не гралися
Пушка заряджена• 30 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Такий як і швидка
Нема про що з вами говорити.
Мабуть ви не педіатр і переймались що вам дзвонять о 22 по роботі. А педіатр повинен бути на зв´язку усі 24 години ))
Я дуже задоволена, що ввели таку функцію по телефону на швидкій і рекомендую скористатися нею автору, а не вам.
Ответ дляПушка заряджена
Нема про що з вами говорити.
Так, повинен. Часто потрібна термінова консультаці лікаря
Ответ дляПушка заряджена
Нема про що з вами говорити.
Ви навіть не уявляєте що би ви писали, якби бачили мої анонімні теми
Life is Beautiful• 02 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Температура выше 40 у ребенка - случай экстренный и скорая приедет!
Я забивала нурофеном (сироп) при 39, выше не давала подниматься. Парацетамолом вообще не пользовалась.
Почему пишут, что нурофен нельзя?
Life is Beautiful• 02 мая 2023
Ответ дляПушка заряджена
Может в скорую позвонить? Моей приезжали и сбивали уколом анальгина, когда не могла сбить
Да, они собьют.
Баралгином ещё сбивают, тоже укол.
Life is Beautiful• 02 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Допарацетаморились значить, якщо він не діє. Краще ліки давати в крайньому випадку, якщо температура натуральними способами не збивається. Чай жарознижуючий давайте і звичайні чаї, обтирайте водою
Парацетомол вообще слабо сбивает.
Ответ дляLife is Beautiful
Почему пишут, что нурофен нельзя?
Так у автора 39, а не ваши 40 и нет никаких экстренных симптомов: судорог, обморка