Не боюся осуду• 30 апреля 2023
Робота заважає вашому особистому життю/сімейним/особистим справам чи навпаки?
Результат:
вже голосів:
19 (37.25%)
Сімейні/особисті справи заважа
13 (25.49%)
Робота заважає іншим справам
8 (15.69%)
Не працюю
6 (11.76%)
Дивитись
5 (9.8%)
У мене ідеальний баланс
Любви вам!• 30 апреля 2023
В принципі так. Я нерозумно підійшла до вибору роботи та профеії взагалі. Я викладач у ВНЗ. Ні з/п, ні вільного часу. Виходити туди з декрету не хочу та й іншого нічого не вмію. Депресую
Дадосвидания• 30 апреля 2023
Работа вообще никогда не вписывалась в моё понятие о счастливой жизни. Поэтому не работаю и она мне не мешает.
Не боюся осуду
• 30 апреля 2023
Ответ дляЛюбви вам!
А відпустка довга, так?
Не боюся осуду
• 30 апреля 2023
Ответ дляДадосвидания
Мені робота завжди заважала, де б я не працювала. Завжди якісь утиски з боку керівництва. То відпустку не можна брати довше ніж на тиждень за раз, то проблеми відпроситися до лікаря. То не можна зараз у відпустку, через що проблема її організувати взагалі з членами сім´ї, які працюють.
Майданщица• 30 апреля 2023
Робота не заважає, а допомогає особистому життю й справам, але бізнесу у мене немає. Що тиснути?
Голова колгоспу• 30 апреля 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Я единственный бух на предприятии, физически больше недели в отпуск не смогу уехать, но могу сама организовать рабочее время и если нет форс мажора и в больницу сходить к врачу, и на пару часов съездить по делам. А так ну да 8 часовый рабочий день по любому будет мешать ’жить’
Любви вам!• 30 апреля 2023
Ответ дляНе боюся осуду
А відпустка довга, так?
Так! Довга. В приймальній комісії чи за ще якоюсь корисною роботою, а такої роботи безліч