Я б такое не носила, но продаю• 30 апреля 2023
SPF30 з тоном Holy Land
Дівчата, хто користується таким?Тон дуже темний?В мене світла шкіра, тому боюсь прогадати(
І ще в мене є BB від Missha тон 23.
Дивлюсь, на ньому пише spf 43
Яка буде різниця із HL в захисті?
І ще в мене є BB від Missha тон 23.
Дивлюсь, на ньому пише spf 43
Яка буде різниця із HL в захисті?
Анонимушка• 30 апреля 2023
Я пользуюсь им лет 5
Не темный
Если сомневаетесь ,то купите сначала на распив (я так и делала )
Миша мне не понравился
Не темный
Миша мне не понравился
Lena_Lovecosm• 30 апреля 2023
тон не темный, это не тональный, слегка тонирующий придает однородный тон коже, что бы хорошо лег нужно наносить на хорошо увлажненную кожу
Трільчиха• 30 апреля 2023
Лучше отдельно взять крем спф. Его нужен один палец на лицо, вы столько тона наносить не будете.
У Миши есть светлый в розовом тюбике он класнннвй для белой кожи с холодным поддтоном
Анонимушка• 30 апреля 2023
Ответ дляhrushyk
Не темний точно
Але коли на вулиці спека,він «тече» безбожно просто,а ще в нього вологий фініш,що теж не всім подобається
А так крем непоганий
Міша гірша
А так крем непоганий
Міша гірша
У меня не течет
Я им и на море пользуюсь ,то есть жара еще та .
Я б такое не носила, но продаю
• 30 апреля 2023
Дівчата, дякую за відповіді)
Куплю все таки)
КучМала• 30 апреля 2023
Ответ дляhrushyk
Не темний точно
А так крем непоганий
Міша гірша
А так крем непоганий
Міша гірша
Моїй жирній шкірі Міша краще в 100 разів.
Ході жовтий, а влітку відчуття як в масці, просто жах.
Тому а залежності від типу шкіри.
Автор, пошукайте пробник або на розрив візьміть на пробу, бо крем досить специфічний.
Тому а залежності від типу шкіри.
Ответ дляКучМала
Тому а залежності від типу шкіри.
В мене від Міши таке відчуття
Тон не підходить категорично,він якийсь сірий і його текстура для мене ну дуже плотна
Пухнасті штани• 01 мая 2023
У меня он есть. Могу вам его отправить на пробу , мне не нравится. У меня кожа жирная