АБВГДэшница• 30 апреля 2023

Агресивний маркетинг

Пішла на танці, запропонували пробний урок за 50%.
Ок, це від дому 15 хвилин, досить зручно, був час - пішла.

Мені сподобалося. Після уроку менеджер почала пропонувати пакети на 2 роки, на рік. Я сказала що це нецікаво, тому що регулярність це не про мене і мені найзручніші оплати після кожного заняття.
Пані відповіла, що вони так не працюють і почала впарювати пакети на три чи 2 місяці.

Боже, в якийсь момент я себе впіймала на тому, що я виправдовуюся і усіма способами намагаюся не дати розвести себе на оплату просто зараз, як вона наполягала.

- От ви втратите аж 10% відсоткі в знижки якщо не заплатите зараз!
- Це ж усього 8 загять, ну як це ви їх можете не виходити!
- "Я не готова оплатити зараз" - так в нас є термінал! Ви можете зателефонувати родичам щоб скинули кошти!

Боже, якась маячня.
Шукаю нову студію, а могла б ходити і туди..
tarveldy• 30 апреля 2023
Терпіти таке не можу
Зілля до весілля• 30 апреля 2023
Жесть, я такое не люблю.
Как то была у косметолога и меня так же агрессивно заставляли купить их крема, прям на грани с хамством, я туда больше не ногой
Грабля• 30 апреля 2023
Теж бісить нав’язливе впарювання
Я зважено приймаю рішення, а коли ото налягають, то в силу свого характеру можу іноді зробити те, чого не мала б
Solnet• 30 апреля 2023
Ой, я курси польської шукаю. І тільки спитаю: яка вартість і чи є пробне заняття, то мені вже впарюють весь курс, питають як я буду оплачувати і в який час я буду займатися
Ви мені, блін, скажіть те, про що я запитую
ПоЗиТиВнАя• 30 апреля 2023
Мне это напомнило пробный массаж на 15 минут в Египте, перед покупкой всего процесса на полтора часа. Короче, фигня их полный пакет был))))
Пускаю бісики• 30 апреля 2023
На абонементах найбільше заробляють, тому і впарюють їх. Мало хто з людей виходжує всі заняття і відвідування.
автор АБВГДэшница • 30 апреля 2023
Ответ дляПускаю бісики
Знаю. Вже купувала колись абонемент у спортлайф.
ПоЗиТиВнАя• 30 апреля 2023
Как-то ещё тоже попала в такой фитнесс клуб. Первые занятия ок, со второго месяца какую-то странную девочку поставили. Хамовитую ’вы не можете так растянуться что ли’. Последние три занятия не доходила
Фантазерша• 30 апреля 2023
Это сплошь и рядом, к сожалению.
Пускаю бісики• 30 апреля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
У мене так заняття на фітнес згоріли. А подруга на рік абонимент купила за 9 тис, походила може зо два місяці)
Пи Пи Пилюля• 30 апреля 2023
Ооо це про ЛазерХаус. Сходила на процедуру, косметолог впарювала хв 20 крем за 4000 і пінку для вмивання за 3000. Навіть коли я сказала, що в мене нема не косметику таких коштів всерівно продовжила.
Потім записалася на масаж, тепер кожну процедуру впарюють олійку для масажу за 4000. Саме через це і не хочеться ходити.
Татьяна-bfd8• 30 апреля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
4000 грн за масло массажное ?!
Пи Пи Пилюля• 30 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
4000 грн за масло массажное ?!
Ну… казали, що воно дуже якісне і цим брендом користується Вікторія Бекхем. Еленіс чи якось так звучить
Тро Нью-Йорку• 30 апреля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ответили бы, что как только подтяните доход до Бекхем, сразу купите 2 шт
Пускаю бісики• 30 апреля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
І я так сходила до косметолога, то до процедур ще обовязково потрібен був їхній догляд, бо ж результат буде не той)
dulenok• 30 апреля 2023
Это их работа...могу послушать....и сделать по своему
Крайня невістка• 30 апреля 2023
Тоже такое не люблю. Как-то пришёл пробный урок по скрейчу для детей, я дочь записала. Потом мне позвонили, я сказала, извините, но ребёнку не понравилось, видимо программирование это не её.
Через пару дней они позвонили ребёнку (10 лет) без моего разрешения, стали спрашивать нужны ли ей уроки английского, а то у них есть, её впечатление от занятия. Потом у них хватило наглости позвонить мне,и тогда я им сказала все что думаю.
ИннусичкаЯ• 30 апреля 2023
Так,мене таке злить,видно зп адміна залежить,від проданих абонементів
ИннусичкаЯ• 30 апреля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Да,ми прям всі як Вікторфя Бекхем
Solnet• 30 апреля 2023
Я ще так на педикюр сходила колись. Розповідала мені, що у мене якась там хєрь на нігтях, мені терміново треба купити крем за 750 гривень, сходити саме в ці дві клініки які назвала та педікюрша здати аналізи і зробити устілки
Смайликівна• 30 апреля 2023
Меня это всегда только веселит. Наши пытаются впаривать по зарубежным схемам, только не понимают, что у нас это не работает.