Смажена полуничка• 30 апреля 2023

Девочки, которые не давно выехали с детьми, в Германию. Напишите

В лагерь вас отправили ? Или отель ?
Если лагерь - есть там где готовить еду детям ? Как он вообще выглядит , перегородки какие-то или все люди ,,
вот так рядом находятся ?
Поеду с малышами 1 месяц и 1.6
Сын 10 лет .
Денег минимум - 1000 $ максимум
Продержусь ли на этой сумме пока внж получим ?
Расскажите все , пожалуйста
Борисфенка• 30 апреля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Приютит на неделю, пока они расселяться в лагерь, а не пока им дадут документы, квартиру и все остальное. Шо за народ? Война идёт в Украине, а не в Германии. У кумы работа и своя жизнь. А если ещё и дети у кумы, то травмировать их психику поселением 5 чел - это треш
Переживе кума ’травму’ 5 дітьми, чи й не горе.
Який табір, кума допоможе знайти окреме житло авторці за місяць.

Работать надо• 30 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Тю, а що вас так дивує? Всі біженці, які приїхали раніше, допомогають біженцям наступних хвиль. А як інакше?
Как вы им помогаете? Свитера вяжете? Или адреса Тафеля выдаёте?
Каким образом ваша помощь связана с расселением? Только не завирайтесь дальше. Не закапывайте себя ещё глубже.
Нафаня Маня• 30 апреля 2023
Ответ дляМайструю крила
А должен был хотеть умереть?
А ті, хто зараз воюють хочуть помирати? батьки 1 чи 2 дітей хочуть помирати? Може, бездітні молоді хлопці хочуть помирати?
Чому саме цей умілець вправно ч... працювати має право жити, і інші ні?
Свій варік• 30 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
А чим кума не волонтер???? Якісь дивні у вас уявлення про волонтерство.
Откуда я знаю, может, отсутствием желания. Было бы так, наверное, автор бы сюда не бежала с этой темой
Пригощаю кашею• 30 апреля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Ви можете зробити трьох дітей і їхати
Борисфенка• 30 апреля 2023
Ответ дляРаботать надо
Зараз я кинуся писати вам перелік, чим допомогаю.
Але предметно по ситуації - у мене живе родичка вже третій місяць, оформляє документи і шукає житло. Те саме вже зробили кілька моїх знайомих. Ще десятки знайомих знайомих зробили це завдяки інформаційній допомозі - куди їхати, що робити.
культУра• 30 апреля 2023
Вы можете вначале пожить у кумы, позже стать в джоб центр в очередь на жилье . Они помогают.
Санька-4b93• 30 апреля 2023
Ответ дляРаботать надо
Посмотрите в ее профиле тему ’про беженство’. Агонь
Борисфенка• 30 апреля 2023
Ответ дляНафаня Маня
А за що тоді воюють наші чоловіки на фронті, якщо ви проти евакуації трьох немовлят????

Нафаня Маня• 30 апреля 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Ви можете зробити трьох дітей і їхати
Ви на питання не відповіли: чому цей ’умілець’ має право жити, а сотні тисяч ні?
Работать надо• 30 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Третий месяц?))) И никак найти не может? Зато автору с тремя детьми вы лихо пишете ’Та за месяц найдете жильё’.

И да, вот это вас делает волонтером?
Майструю крила• 30 апреля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Каждый сам за себя , кто как вывернется , тот и молодец.

П.сы: мой муж сейчас на нуле . Сын покинет страну до 16-летия, так, на всякий случай.
Нафаня Маня• 30 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Мова ж НЕ про евакуацію малюків, а про їхнього батька, який вправно 3-го зробив, лише для того, щоб виїхати, бо він ’не хоче помирати’
Борисфенка• 30 апреля 2023
Ответ дляНафаня Маня
А про що мова? На дітей всім насрати?
Батько вам очі мозолить, а діти байдужі.
Борисфенка• 30 апреля 2023
Ответ длякультУра
Їй про це і пишуть, що тут ще вигадувати.
Нафаня Маня• 30 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
А про що мова? На дітей всім насрати?
Там діти батькам байдужі, особливо третій, якого народили, лише щоб тато у теплі був ...
Пригощаю кашею• 30 апреля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Життя несправедливе з самого початку
Чому має право жити вбивця?
А чесна і добра людина - ні?
Ви можете відповісти на це питання ?
Я -ні
Такі закони 🤷‍♀️
троє дітей на соціалі в Україні, як папка помре- то дуже дорого
А як з мамкою щось ?
Ви візьмете їх до себе забезпечувати ?
в мене одна дитина
Але такі закони зрозумілі
Борисфенка• 30 апреля 2023
Ответ дляНафаня Маня
І що тепер, назад засунути чи під ракетами далі тримати, поки в квартиру не прилетить? Вам легше стане?
ZhukOlena• 30 апреля 2023
Ответ дляlybov83
В нашем лагере недавно 7месячный малыш умер((. Автор, пока Вы ждете окончания учебного года, поищите лучше немецкую семью, готовую принять Вас. Или почитайте о лагерях в небольших городах, можно поехать не через большие распределители. Также есть приложение integreat скачайте, там тоже много полезной инфы по всей Германии.
Жахіття! А чому померло дитя?

Не кую, не мелю• 30 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Конечно, куму и ее детей можно травмировать, а автор неудобства потерпеть не сможет)
Вы ж Волонтер, примите семью автора к себе.
Борисфенка• 30 апреля 2023
Ответ дляРаботать надо

И да, вот это вас делает волонтером?
Бо ви дупля не ріжете, як забезпечує житлом соціал.
Так, для 5-х знайти житло значно простіше, чим для одного.
Борисфенка• 30 апреля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Приймаю своїх знайомих і родичів.
Автор незручності потерпіти може, але навіщо? В таборах по різному буває і в таборах треба місце тим, у кого нема куми, не думали про це?
Iswari• 30 апреля 2023
моя сестра с мужем и детьми приехала в первых числах феврала в Германию...сняли однокомнатную за 400 евро, оформились, то да се...1 апреля уже вьехали в соц.жилье, и выплаты уже получают. Лейпциг
Нафаня Маня• 30 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Татка дома залишити ще рік назад.
Якщо ви вже згадали, то хлопці точно не за те гинуть, щоб якийсь хитродупий свої органи в теплі тримав і на соціалі сидів ...
Не кую, не мелю• 30 апреля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Потому что это выбор каждого. Кто хочет - идёт и защищает страну. Кто не хочет - выезжает. В наручниках с завязанными глазами никого на войну не везут и в окопы не кидают
Работать надо• 30 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Расскажите немного о себе в Германии. Язык на курсах выучили? Работаете? А потом поговорим про ’дупля’.
Нафаня Маня• 30 апреля 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Життя несправедливе з самого початку
Чому має право жити вбивця?
А чесна і добра людина - ні?
Ви можете відповісти на це питання ?
Я -ні
Такі закони 🤷‍♀️
А як з мамкою щось ?
Ви візьмете їх до себе забезпечувати ?
в мене одна дитина
Але такі закони зрозумілі
А двох дітей - це дешево, якщо тато помре? Ви вже всім родинам загиблих і полонених допомогли? Чи лише за долю таких хитрих , як автор переймаєтесь?
Нафаня Маня• 30 апреля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Дійсно? Я щось пропустила? І давно будь-який чоловік може вільно залишити територію країни і посидіти рік-другий у Німеччині на соціалі?
Не кую, не мелю• 30 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Приймаю своїх знайомих і родичів.
А вы не думали о том, что жильё, квартиры нужны тем, к кого нет родственников заграницей? Расселяя своих родственников и не оставляя у себя, вы лишаете возможности получить жильё тем, кто реально нуждается..какой же с вас Волонтер?
Не кую, не мелю• 30 апреля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Конечно. Может родить 3 детей и ехать куда хочет