Всіх підсаджую• 30 апреля 2023
Чоловік шукає собі прос****тку
"дівчина на час", "ескорт", "зняти прости***ку (далі назва міста, де він зараз)". Далі запити " зняти готель на час", "хостел на час"... Такі запити випадково знайшла в історії браузера свого чоловіка, з яким одружена 11років
З чоловіком останні два роки живемо на дві країни, я з нашою дитиною приїжджаю до нього двічі/тричі на рік. Саме на літні канікули знову збирались..
Як все сталось? В дитини зламався телефон, і він вислав свій старий, яким не користується. Вирішила почистити його перед тим, як дати дитині, і наткнулась на таке. Виявилось, Гугл синхронізує дані з його новим телефоном, і підтягує всі запити.
Передивилась всю історію браузера, і такі запити були між нашими візитами до нього. Казав що любить, пропонував переїхати до нього, вірила...
Зараз в мене змішанні відчуття де любов, прив´язаність, ненависть переміщались. Стало якось гидко і дуже неприємно.
Чого тут пишу?
Чесно, нема з ким поділитись такою "новиною", тільки як носити в собі або написати тут. Хто може, підтримайте словом, порадою...
Чого тут пишу?
12 галюцинаций• 30 апреля 2023
Я узнала потому, что плохая проститутка по ходу попалась. Он пришел пьяный от неё и полез ко мне, видать до конца не дошло. Он даже не помылся🤮
Конечно я все поняла, был скандал. Его мамаша полезла нас мирить, а когда я ей объяснила как есть, она сказала - так лете подкаблучник нужен?
Нет, нормальный человек, который хотя бы моется после этой грязи перед женой🤮🤮🤮
Прожили ещё года 2, я доделала ремонт, он пожил 5 месяцев и я его выгнала.
Выгнала б и раньше, так было удобно мне.
Удачная• 30 апреля 2023
Муж работал на такси с началом войны, и каждый второй мужчина спрашивал о проститутке (типо таксист все знает), диалог был так : жену отправил в безопасность, а хочется потрахатся. Так что вам не повезло что узнали, секса хочется, но с вами не расходится.
Может поговорить с ним о том что вы все знаете, вы честно думали о том что он живёт без секса столько времени?
Мамзелькіна• 30 апреля 2023
ну что тут скажешь жаль , если действительно так. А так бы вернулись и жили бы возможно семьей, а так вам нужно принять решение нужна ли теперь вам такая жизнь, не вы первая и не вы последняя , но вам конечно от этого не легче, будет легче как только примите для себя решение
Ответ для12 галюцинаций
А як ви побачили? Занюхали? Чи сліди якісь були?
РусалкаДністрова• 30 апреля 2023
Нащо кожний день ці теми?! Навіть у собі не можна бути впевненим повністю.
Якщо ваш чоловік бачить вас два-три рази в рік, то він має секс на стороні 💯 процентів, окрім випадків повного паралічу.
Чим раніше ви це усвідомите, тим простішим буде ваше життя
Всіх підсаджую
• 30 апреля 2023
Ответ дляМаргарита Владимировна
У меня есть знакомая, у которой муж был на заработках несколько лет, предлагал жене переехать, она отказывалась, а когда война началась и она захотела к нему приехать, оказалось, что у него другая семья давно
В мене схожа ситуація. Чоловік на заробітках, з початком війни покликав, ми поїхали, були в нього півроку, вчила мову, щоб комфортніше себе почувати в чужій країні .Обіцяв знайти квартиру щоб ми всією сім´єю там жили, але за пів року нічого не шукав. Коли запитувала його, як ми далі буде жити, з´їжджав з теми. Та ми й поїхали додому, приїжджали періодично на канікули Через деякий час знов пише, приїжджайте, все облаштую, але чогось не дуже віриться. Тому на дві країни. В нього там робота, а в мене тут. Якби була впевнена на 100% що все зробить як каже , то б навіть і не думала
12 галюцинаций• 30 апреля 2023
Ответ для vihola
Тю, а просто так член почему будет пахнуть смазкой от презервативов и 2 презерватива в кармане, хотя с собой не носил никогда.
Я ж говорю, не помылся и полез ко мне🤮
Ответ дляРусалкаДністрова
Альтернатив нет. Параллельная семья, секс за деньги или мастурбация. Последнее не всем мужчинам подходит.
Сладко-соленая• 30 апреля 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Я тоже. Он выходил от проститутки, удалял звонки, звонил мне и спрашивал, что купить вкусненького. Ехал домой, как ни в чем не бывало. Урод)
Ого, у вас вообще треш, как вы узнали?
Ответ для12 галюцинаций
Я ж говорю, не помылся и полез ко мне🤮
А якби помився то ок?
Може він подумав що в презирвативі не забруднився)
Сорі. Вам напевно вже має бути байдуже.
Можна посміятись).
Сорі. Вам напевно вже має бути байдуже.
Можна посміятись).
12 галюцинаций• 30 апреля 2023
Ответ для vihola
А якби помився то ок?
Сорі. Вам напевно вже має бути байдуже.
Можна посміятись).
Сорі. Вам напевно вже має бути байдуже.
Можна посміятись).
Конечно не ок, но это просто такое неуважение, у меня слов до сих пор нет.
10 лет почти прошло, а я этот запах помню до сих пор🤮😭
Одяг та сумки• 30 апреля 2023
чи ви троль чи наївна 2 роки мужик без сексу- так по св´ятам тільки як ви приїдите.
12 галюцинаций• 30 апреля 2023
Ответ для vihola
А, вибачте тоді.
Да вроде как отпустило, просто это так неприятно(((
Все норм 👌🏻
12 галюцинаций• 30 апреля 2023
Ответ дляОдяг та сумки
Второй муж, с 24.02 был аж 1 раз секс. Сначала война, потом я вернулась назад к лечению - нельзя было, сейчас беременность двойня и пессарий, опасно, нельзя. Терпит, не умер, не изменяет 200% потому что везде со мной, работаем вместе.
Не все бегут при первой возможности да и просто изменяют.
Ответ дляВсіх підсаджую
Шукайте сама квартиру. Через гугл перекладач, якщо мови не знаєте.
Давайте номер господарів, чи ріелторів хай телефонує.
Ви мали б розуміти що буде гуляти.
Або не лишати його на роки.
Це ж не якісь обставити вимушені, безвихідь.
А в якійсь мірі з вашої згоди.
Ви мали б розуміти що буде гуляти.
Або не лишати його на роки.
А в якійсь мірі з вашої згоди.
Ответ для12 галюцинаций
Ну то це рік, а ще один?
12 галюцинаций• 30 апреля 2023
Ответ для vihola
Ну то це рік, а ще один?
Ну ещё полгода минимум, ещё пару месяцев доносить, скорее всего кесарево, а там как знать.
Потерпит. Он и предыдущим не изменял, мы дружили с ним до отношений.
Ответ для12 галюцинаций
Оральный секс вам тоже противопоказан? Беременность не смертельная болезнь.
12 галюцинаций• 30 апреля 2023
Ответ дляEvdoKiev
Нет, он такое не любит, ждёт нормального))) оказывается и такие бывают)))
12 галюцинаций• 30 апреля 2023
Ответ дляEvdoKiev
Открою вам большой секрет. У вашего мужа большие проблемы с либидо.
Ой, и шо ж мне делать? Бросать его?
У нас совпадает, нас устраивает, это главное!)
Гуляю босоніж• 30 апреля 2023
Ответ дляСладко-соленая
Ого, у вас вообще треш, как вы узнали?
Подозрения были, прошарила в гугле историю местоположений, там был адрес массажного салона. Он пробыл там три часа. Он упирался, я тут же заказала распечатку звонков, пробила эти номера в гугле и гетконтакте.
Он знаете, что ответил?
Да, был. Но я даже не кончил, поэтому это не считается за измену!
Он знаете, что ответил?
Анонім Завгосп• 30 апреля 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
У вас не має родини
Анонім Завгосп• 30 апреля 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Он знаете, что ответил?
А где распечатку звонков брать?
Всіх підсаджую
• 30 апреля 2023
Ответ для vihola
Ви мали б розуміти що буде гуляти.
Або не лишати його на роки.
А в якійсь мірі з вашої згоди.
Ви мали б розуміти що буде гуляти.
Або не лишати його на роки.
А в якійсь мірі з вашої згоди.
Погоджуюсь, що в певній мірі є моя вина. Я не хотіла брати ініціативи в свої руки, бо постійно все мені доводиться розрулювати. Коли були в чоловіка, з мінімальним словесним запасом змогла влаштувати дитину в школу на чужині, була в контакті з вчителями, робила документи. З нього було лише знайти квартиру, але не зробив, хоча казав, що там є, сям є, знайомі в нього і т.д. Зробила висновок, що не хотів...
Сладко-соленая• 30 апреля 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Он знаете, что ответил?
Феерично! Вот это козлина ...