Трахтибидох• 30 апреля 2023

Если в авиа билете неправильно написала одна буква?

Это большая проблема? Написано Olga, а в паспорте Olha
Якось так і живу• 30 апреля 2023
Всегда нужно писать как в паспорте

Вишневий цвіт• 30 апреля 2023
Так, це проблема. Але виправлення однієї букви можна зробити швидко і навіть безкоштовно (якщо це лоукостер)
автор Трахтибидох • 30 апреля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Да
Wizz
А как это сделать?
Вишневий цвіт• 30 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Да
Wizz
А как это сделать?
Або колл-центр їх (але тоді стягується збір за користування послугами) або безкоштовно онлайн в своєму кабінеті.
Невісточка ж• 30 апреля 2023
1 буква и в имени не проблема …
Туся муся• 30 апреля 2023
Я днями зробила таку помилку при покупці квитка.
При реєстрації треба скористатися опцієї редагувани дані чи якось так - там дає змінити не більше 3 помилок в імені чи прізвищі.
І далі вже робиться реєстрація на правильні ПІБ.
автор Трахтибидох • 30 апреля 2023
Ответ дляТуся муся
А де вона саме ця опція , до вибору місця чи після, не пригадаєте ?

Туся муся• 30 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Вибор місця - то вже реєстрація. Її не можна починати поки не виправите помилки.
Як я пам´ятаю, переходила за посиланням з пошти про початок реєстрації і там одразу видно ПІБ та номер резервування. І десь там опція Редагувати чи щось таке.
Важливо що треба закінчити виправлення за 3 години до кінця реєстрації.
А взагалі як знайшла що робити - написала в гугл щось таке - помилка в авіаквитках візейр. І там по запиту було пояснення на їхньому сайті де зайти і що саме зробити.
автор Трахтибидох • 30 апреля 2023
Ответ дляТуся муся
Дякую, почитаю