Чому нема Хвилювалочки? ТУ злетіли. Вибухи на Дніпропетровщині.
Не чіпай - вб ю• 01 мая 2023
Ответ дляMilly111
Правый, пока тоже
У меня ночует племянница маленькая
Сама не хожу в укрытия
Как думаете будить??
У меня ночует племянница маленькая
Сама не хожу в укрытия
Как думаете будить??
Поки не бужу нікого, ще ж невідомом чи летить щось. Чекаємо.
А вообще бесит конечно - сначала на каналах соревнуются за охваты, с 9 вечера валят инфу про 200500 самолетов, которые взлетели хз где на рашке, а когда люди закономерно паникуют, то начинают выступать типа ’ уймите панику’. Задолбали эти накрутки подписоты за счет наших нервов, которых итак уже не осталось
Ответ дляБонСу
Божечки, оце прямо мої думки!
Счастливый магазинчик• 01 мая 2023
Ответ дляБонСу
Точно, как прочитаешь- можно в обморок упасть. Я уже отписалась от некоторых, как напишут, я начинаю паниковать... вообще стала нервной 😢
motherfucker• 01 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Удалено администрацией...
Ого(
Не читала такого в новостях. А где вы читали?
Yegonyashka• 01 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Удалено администрацией...
я вот все никак не пойму, сколько у нас времени до подлета
Strelka_007• 01 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Так фейк или не фейк??
Мерія Павлограду пише, що фейк і немає хім.загрози, а деякі пабліки пишуть що є. Ну, і про страшну ударну хвилю теж пишуть . (((
Olesya Kim• 01 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Ну властям верить - себя не уважать
Strelka_007• 01 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Ну властям верить - себя не уважать
Ну, ось зараз незрозуміло теж. Минулого разу від тривоги до заходу на Київ часу було малувато. Пишуть, ракет немає, тобто можна або дрімати або спокійно дійти до бомбосховища в теорії. А з іншого боку, всі ті падли просто так політати вирішили і потриндіти на бойових частотах?
Ответ дляStrelka_007
Деякі пишуть, що ще не долетіли або не можуть зафіксувати. До 5 ранку чекаємо
Strelka_007• 01 мая 2023
Ответ дляInna_A
Я після останньої тривоги зрозуміла що значна частина каналів на які я підписана, тупо перепощують Ванька або Кіма. ( А одні типу профільні хлопці взагалі на фоні повної тиші зранку написали що, типу, ми волонтерський проект і не задовбуйте, хочемо пишемо, а хочемо ні....
Люсильда.ua• 01 мая 2023
Ответ дляNadine23
Я теж їх люблю, по три штучки в пакетику. Мммм....
На Нивках по 4-5 шт. у пластиковій коробочці
Ответ дляStrelka_007
Я Ваньку довіряю
Ответ дляStrelka_007
Да нет никаких частот - они в радиомолчании летят потому и неясно ничего.
Люсильда.ua• 01 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Удалено администрацией...
Ми з малим вже в коридорі лежемо))))
Strelka_007• 01 мая 2023
Ответ дляfedonik
Вас не просили разве не писать о прилетах?
Та, вже до сраки карії очі, але мешканці можуть постраждати від випарів отруйних.
Strelka_007• 01 мая 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Ми з малим вже в коридорі лежемо))))
Ми теж, але міркую йти чи ні у сховище серед ночі.
Ответ дляAmitta5
Боже, ще й хімзагроза((( Я не уявляю як можна з цим усим не з´їхати з розуму?(
Писали що потрапили у склад та залізничний вузол... Тепер інше.
Як вони всі вже ....(дуже погане слово)
Та зараз же не совок, якби потрапило у хім.завод через секунду вже б паніка почалася.
Yegonyashka• 01 мая 2023
Ответ дляИрина 789
Пошли тревоги в западных областях
почему интересно, если нет ракет над Украиной