Чому нема Хвилювалочки? ТУ злетіли. Вибухи на Дніпропетровщині.
Natal_ka91• 01 мая 2023
Ответ дляNadine23
Щось я не можу зрозуміти так були пуски чи ні?
Поки незрозуміло, але швидше за все були
motherfucker• 01 мая 2023
Ответ дляNadine23
Вот такое прочитала
Тривога в частині країнм оголошена на вірогідні пуски стратегічною авіацією противника ракет в напрямку України. В ~03:40 буде підтвердження. Слідкуємо…
Natal_ka91• 01 мая 2023
Ответ дляNadine23
Щось незрозуміле, зазвичай пишуть навіть кількість ракет. А тут щось тиша і якісь здогадки.
Можуть бути фальш-цілі, коли буде точно ясно, буде підтвердження
НаташечкаЯ• 01 мая 2023
Ответ дляNadine23
Вряд чи вони літали пів ночі просто так( час підльоту до України пишуть, потім всім іншим областям включать сирену
Natal_ka91• 01 мая 2023
Ответ дляНаташечкаЯ
Та отож бо(( але ніде поки не пишуть, чекаємо...
Olesya Kim• 01 мая 2023
Ответ дляNatal_ka91
Главное чтобы сначала не е...ло, а потом все узнали, что таки летело
Natal_ka91• 01 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Ой, стільки раз таке вже було(( з останнього Миколаїв, Запоріжжя. Тому радила йти одразу в укриття, в прифронтових зонах особливо, як починається якась заворушка.
У Ванька:
на сейчас ракет в нашем воздушном пространстве не зафиксировано
неизвестно какой залп и каких ракет пустили
также нет ТОЧНОЙ информации, со скольких бортов из 12 были пуски
пожалуйста, включите фильтр на любую информацию сейчас
по возможности - среагируйте на тревогу и будьте в безопасных местах
и дождитесь отбоя тревоги
Olesya Kim• 01 мая 2023
Ответ дляИрина 789
У Ванька:
и дождитесь отбоя тревоги
А в вертикали не так уверены
Светлячок-Боняха• 01 мая 2023
Якщо о 3:40-5:00 вони не увійдуть до нашого простору, то фальш пуски
Але сподіваємось не на це, а на сам відбій.
Обстановка оновлюється:
03:50 тихо
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
Обстановка оновлюється:
03:50 тихо
Надіслати новину @novosti_kieva_bot