ксю...• 30 апреля 2023

Хвилювалочка

Чому нема Хвилювалочки? ТУ злетіли. Вибухи на Дніпропетровщині.
Giuya• 01 мая 2023
Просыпаемся, вдыхаем

Nadine23• 01 мая 2023
Щось я не можу зрозуміти так були пуски чи ні?
Inna_A• 01 мая 2023
Ответ дляNadine23
Да(
Natal_ka91• 01 мая 2023
Ответ дляNadine23
Поки незрозуміло, але швидше за все були
motherfucker• 01 мая 2023
Ответ дляNadine23
Вот такое прочитала
Тривога в частині країнм оголошена на вірогідні пуски стратегічною авіацією противника ракет в напрямку України. В ~03:40 буде підтвердження. Слідкуємо…
Nadine23• 01 мая 2023
Ответ дляNatal_ka91
Щось незрозуміле, зазвичай пишуть навіть кількість ракет. А тут щось тиша і якісь здогадки.
Natal_ka91• 01 мая 2023
Ответ дляNadine23
Можуть бути фальш-цілі, коли буде точно ясно, буде підтвердження
НаташечкаЯ• 01 мая 2023
Ответ дляNadine23
Вряд чи вони літали пів ночі просто так( час підльоту до України пишуть, потім всім іншим областям включать сирену
Natal_ka91• 01 мая 2023
Ответ дляНаташечкаЯ
Та отож бо(( але ніде поки не пишуть, чекаємо...

Olesya Kim• 01 мая 2023
Ответ дляNatal_ka91
Главное чтобы сначала не е...ло, а потом все узнали, что таки летело
Be_good• 01 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
В мене аж нутрощі холонуть. Краще б спала вже та не читала нічого🫣
nikolayev• 01 мая 2023
Ответ дляNadine23
Начала Ванька читать. Пишут, что пуски с Каспийского моря, будут у нас, в 3:40. Уже пора встречать.
И вообще, сегодня же 1 мая, не могут без показухи.
Natal_ka91• 01 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Ой, стільки раз таке вже було(( з останнього Миколаїв, Запоріжжя. Тому радила йти одразу в укриття, в прифронтових зонах особливо, як починається якась заворушка.
JulliK_• 01 мая 2023
Ответ дляBe_good
Я спала, тревога включилась и сон как рукой сняло
Natal_ka91• 01 мая 2023
Віримо в наших янголів
Светлячок-Боняха• 01 мая 2023
Киев Тревога
НаташечкаЯ• 01 мая 2023
Київ тривога
Be_good• 01 мая 2023
Ответ дляJulliK_
Тримаємось! Віримо в наше ППО🙏
nikolayev• 01 мая 2023
Ответ дляBe_good
Тримаємось! Віримо в наше ППО🙏
Пишут, что ПВО готово.

Н-усик• 01 мая 2023
Віримо в ЗСУ і ПВО, молимося за наших військових
БонСу• 01 мая 2023
Меня минут 20 назад из сна выкинуло - лежала ждала когда завоет, надоела уже эта чуйка...
Не чіпай - вб ю• 01 мая 2023
Київ лівий поки тихо
Ирина 789• 01 мая 2023
У Ванька:

на сейчас ракет в нашем воздушном пространстве не зафиксировано
неизвестно какой залп и каких ракет пустили

также нет ТОЧНОЙ информации, со скольких бортов из 12 были пуски

пожалуйста, включите фильтр на любую информацию сейчас

по возможности - среагируйте на тревогу и будьте в безопасных местах

и дождитесь отбоя тревоги
kuskus• 01 мая 2023
Ответ дляБонСу
Я так само, проснулась в 3.20, хотіла не лізти в телефон, та де там…
Лиса Порш• 01 мая 2023
По привычке пошла поставила телефон на зарядку)
Milly111• 01 мая 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Київ лівий поки тихо
Правый, пока тоже
У меня ночует племянница маленькая
Сама не хожу в укрытия
Как думаете будить??
Olesya Kim• 01 мая 2023
Ответ дляИрина 789
У Ванька:

и дождитесь отбоя тревоги
А в вертикали не так уверены
Светлячок-Боняха• 01 мая 2023
Якщо о 3:40-5:00 вони не увійдуть до нашого простору, то фальш пуски

Але сподіваємось не на це, а на сам відбій.
Обстановка оновлюється:
03:50 тихо
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
Ирина 789• 01 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
А в вертикали не так уверены
Что там пишут?
Paon• 01 мая 2023
Ответ дляБонСу
Я раз пять за ночь уже просыпалась, чтоб проверить телефон. У нас такая сирена, что услышать ее можно только будучи на улице.