Прикуси Язика• 01 мая 2023
Засіб від огрубіння стоп
Порадьте, чем користуєется? В мене дуже суха шкіра на стопах на п´ятах часто тріщини. Влітку роблю педикюр в майстра, змазую кремом протягом року, ,звичайно, тру тіркою, але це все не допомагає мати красиві рожеві п´ятки. Пробувала крем з носками та пакетами на ніч. Не допомогає, ефект на один день. Недавно купила на айхербі стік Палмерс для шкіри стопи, від начебто непоганий, мажу кожного дня, і сподіваюсь на гарну шкіру влітку. А чим користуєтеся ви?
Апрель Ивановна• 01 мая 2023
Мазь календулы каждый день. А ещё очень помогает чистая вода, оказывается (жила в Румынии, там идеальная вода в кране - и пятки все 5 месяцев были, как у младенца). Вернулась - снова сухие, шуршат и сыпятся.
Так я в фильтрованой воде ноги дополнительно отмачиваю перед сном. Потом кремчик, и порядок.
миссДавеча• 01 мая 2023
Було все аналогічно, допоміг зі всього один крем німецький.
Але з минулого літа не робила педикюр, нічого не терла і тд. Я вам передати не можу які в мене зараз ідеальні пятки, чистка і покриття лише на пальчиках
Амелі на мілені• 01 мая 2023
Педикюрная лезвия в станочке плюс пемза. Частый педикюр. Удобная обувь.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 01 мая 2023
Ответ длямиссДавеча
А как называется?
Отчебучкина• 01 мая 2023
Мені нічого не допомагало, всі тріщини самі зникли, коли почала користуватись ортопедичними устілками. Мозолі також зникли.
миссДавеча• 01 мая 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А как называется?
Чесно, не пам‘ятаю, мені і тут його радили, кругла банка , напис чорним і трішки жовтого на ній🤷♀️
Суто для стоп
Прикуси Язика
• 01 мая 2023
Ответ дляОленаЯ
Автор, я користуюся кремом россмановським з Ватсонс, в салоні педикюр півгодини роблять, лише пальчики чистять, а п´ятки, як в дитини, і пилка пару разів в тиждень
Не допомогують мені ці креми. Ви, напевно, Ісана берете? Гарний крем, але мені від ’до одного місця’. Одного крема замало.
спальное место• 01 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Ні, не імана, а саме для п´ят, не крем, а бальзам, після 24.02 не можу в нас купити, купяля в Європі в россмані, закінчується, то потпіьно десь купити. Зараз нагуглю фото
БлинчикБезСметанки• 01 мая 2023
Отаким спаслась, п,яти були наче я 24/7 сапаю городи, боса, в пустелі - порепані, сухі, з глибокими тріщинами.
Зараз педікюр педікюрним станком, терка і оцей крем. П´яти досить в пристойному стані.
Порадила подруга, що в зоомагазині працювала, я спочатку подумала, що це жарт.
спальное место• 01 мая 2023
Прикуси Язика
• 01 мая 2023
Ответ дляEl_ena
Будь-який крем, де є мочивина. На п´ятки беру більший %. Скільки себе пам´ятаю, завжди мучилася. Тепер нарадуватися не можу. Вперше бачу свої ніжки.
Не допомогають креми. Про мочевину знаю, але вона не допомогає. На руках - так, класний ефект, намазалацей крем на ношги після ванни - ефект рівно на 2 години.
Мастер Пис• 01 мая 2023
Я декілька років тому мала схожу проблему. Тріщини були болючі, сухі. Креми, мазі, механічне видалення - не допомагали. Пов´язую з гормональною перебудовою організму.
Більш-менш допомагав гліцерин з оцтом на ніч. Але це коли немає ран. відкритих.
Дуб береза• 01 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
то,може,то у Вас псоріаз стоп?(
Как_б_не_так• 01 мая 2023
Так щоб назавжди - нічим. Постійно терка, біопедикюр, крем із сечовиною або бджолиним воском... Руки опускаються
Дюагональ• 01 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Купляєте АЕвіт в аптеці. П´єте і перед сном змішуєте 1 капсулу з кремом для ніг і змазуєте ніжки. Спочатку щодня, потім через день. І купіть лазерну пилку, вона не травмує шкіру як усі пемзи.
Сирожено_пирожено• 01 мая 2023
Купіть собі такий каллус (фруктова кислота) і буде вам щастя! Тільки потрібно навчитися правильно використовувати, бо не буде ефекту. Дуже важливо:
1. Розпалити добре ноги і нанести каллус на огрубівшу шкіру таким слоєм як би ви нанесли маску на обличчі.
2. Обмотати ноги плівкою і одягнути теплі носки і почекати (час по інструкції) , я довше тримаю, нічого страшного.... Потрібно створити парниковий ефект
3. Змиває те, висушується добре ноги і зчищаєте всю шкіру лопаткою пилкою для стоп. Шкіра буде сипатися кусками, ніби ви мило на терці трете. По мокрому пилка не буде стерати шкіру, буде ховати, тому треба щоб стопи і сама пилка були сухими. І не можна відкладати чистку на пізніше, а чистити одразу після процедури, бо також не буде ефекту. Не перестарайтеся, якщо вже побачите рожеві п´ятки зупиняйтесь, щоб вони потім не стали бодово фіолетовими))
4. І останнє : регулярно наносите зволожуючий крем і носите якісне, шкіряне взуття, чим більше ноги будуть дихати тим краще... Огрубіння шкіри, це захисна реакція вашого організму...
Міняйловна• 01 мая 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
А мы в Молдавии были - от их воды у меня просто кусками кожа отпадала от сухости:(
Апрель Ивановна• 01 мая 2023
Ответ дляМіняйловна
Много где по миру такая проблема. В Турции тоже капец какая жёсткая вода. У меня кожа сразу показывает шкалу значений )