lawyer2006• 01 мая 2023

Хто з Умані, ви залишаєтесь?

Дуже співчуваю жителям Умані, страшна подія збентежила та нажахала всіх. Ви що вирішили, залишаєтесть чи тікаєте з дітьми подалі?
Я запитаю щиро, бо знаходжусь в аналогічному місті, але по другий берег Дніпра. Не можу наважитись кинути роботу, але відповідальність за дитину породжує внутрішний конфлікт.
Amalpi• 01 мая 2023
Дома лучше

Чашечка кофе• 01 мая 2023
В вашому профілі написано, що ви з Києва. Яке місто корректно?
автор lawyer2006 • 01 мая 2023
Ответ дляAmalpi
Дома лучше
Звісно дома найкраще, я лише мучаюсь з позиції необхідності захисту дитини
Isa Dora• 01 мая 2023
Вы серьёзно?
Ketia• 01 мая 2023
Автор, а с початку війни не було ніякого внутрішнього конфлікту? Коли ракет було більше, коли сиділи без тепла і світла?
Таке відчуття, що журналіст нову статтю робить
автор lawyer2006 • 01 мая 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Я уже не з Києва, переїхала
Чашечка кофе• 01 мая 2023
Ответ дляlawyer2006
Я уже не з Києва, переїхала
Куди? Взагалі переїзд зі столиці в такій ситуації дуже дивно виглядає. Чи просто троллите
Letruaa• 01 мая 2023
невозможно уехать из всех городов
автор lawyer2006 • 01 мая 2023
Ответ дляЧашечка кофе
в Центр України, суміжна область з Черкаською

Леска• 01 мая 2023
Вважаю що це справою випадку, от куди їм захотілося, туда і відправили ракету. А дістати можуть по всій країні. Окрім Запоріжжя, Херсону та ін міст близько фронту, там з дітьми краще не лишатися.
Larisa1982• 01 мая 2023
Я не из умани, но у нас тоже прилеты бывают (хоть ттт без жертв). Так вот мы с ребенком уже год как не в Украине. Сейчас приехали на полторы недели погостить и я не могу дождаться когда уже назад. Сегодня проснулась в 4.45 от бахов, три прилёта было... короче вопрос ехать или нет не стоит в принципе.
Amalpi• 01 мая 2023
Ответ дляlawyer2006
Так все наоборот возвращаются
автор lawyer2006 • 01 мая 2023
Ответ дляLarisa1982
Тобто за кордоном вам комфортніше.Це чудово, значить гарно влаштувались. Я так не хочу роботу кидати, мені прийдеться закрити офіс, а там моя спеціальність ад нікому не потрібна, я не знаю як заробляти на хліб за кордоном
Чашечка кофе• 01 мая 2023
Ответ дляlawyer2006
Тяжка ситуація
РойЛеля• 01 мая 2023
Бвльше року просидіти і тепер виїзджати?! Ну ні!!!!
автор lawyer2006 • 01 мая 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А чому так вузько мислите? Не здогадуєтесь, що я могла переїхати після 2013 але до 24.02.2024? Є така наука логіка, вона вчить роботи правдиві умовиводи
Amalpi• 01 мая 2023
Ответ дляLarisa1982
Это где три прилета
ДевочкаКрасавица• 01 мая 2023
А чего только их Умани? А из других городов вам не интересно? Прилететь и прилетело может куда угодно, но не выезжать же всей Украине за границу
Letruaa• 01 мая 2023
Ответ дляlawyer2006
рік мучались?

Чашечка кофе• 01 мая 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Бо автор намагається давити туди, де ще болить
Magic Noir• 01 мая 2023
Ответ дляЛеска
А без детей- можно? Почему жизнь детей цените больше чем взрослых?
Zelenkа• 01 мая 2023
Ответ дляLarisa1982
Прям прильота?)))
То працювала ППО.
Біла пантера• 01 мая 2023
Як на Ваше рішення вплине думка мешканців Умані? Тобто, декілька тролів напише що їде, і Ви така чемодан в руки і погнали? Просто цікаво...
Леска• 01 мая 2023
Ответ дляMagic Noir
Бо так хочу.
Seehund• 01 мая 2023
Каждый сам решает для себя
nenatasha• 01 мая 2023
до чого тут саме Умань? таке може трапитись абсолютно в любій точці України
всі, хто хотів чи дуже боявся, вже виїхав
автор lawyer2006 • 01 мая 2023
Ответ дляnenatasha
дуже неочікувано і підступно
nenatasha• 01 мая 2023
Ответ дляlawyer2006
дуже неочікувано і підступно
звісно, бо в цьому вся суть руснявої гнилі
Argesha• 01 мая 2023
Ну і який відсоток вірогідності того, що наступна ракета вб´є саме вас?
lyudai• 01 мая 2023
Ответ дляLarisa1982
Де це три прильоти було?
А ’погостить’ Вам не страшно було в Україну їхати?