lawyer2006• 01 мая 2023

Хто з Умані, ви залишаєтесь?

Дуже співчуваю жителям Умані, страшна подія збентежила та нажахала всіх. Ви що вирішили, залишаєтесть чи тікаєте з дітьми подалі?
Я запитаю щиро, бо знаходжусь в аналогічному місті, але по другий берег Дніпра. Не можу наважитись кинути роботу, але відповідальність за дитину породжує внутрішний конфлікт.
lorhen• 01 мая 2023
Ответ дляCheburaha
Я с официального канала сумской военной администрации скопировала, возможно, вы на него не подписаны просто
Друзі спускались в підвал, бо сильно бахнуло.
І якщо про це ще не написали, це на значить, що інші брешуть

Сьогодні росіяни вдарили по місту навчальною ракетою Х-101

Внаслідок атаки виробничі цехи одного з місцевих підприємств частково зруйновано, на щастя обійшлося без жертв.

Cheburaha• 01 мая 2023
Ответ дляlorhen

Про руйнування підприємства скоріш за все і не напишуть взагалі.
lorhen• 01 мая 2023
Ответ дляCheburaha
Це так, але ж воно в місті і мешканці прокинулись від вибухів ((
Тому автор того поста каже правду
Cheburaha• 01 мая 2023
Ответ дляlorhen
Тому автор того поста каже правду
Так, але частина порадниць чомусь вважає, що, якщо немає в новинах, то і прильотів і руйнувань не було. Дивна логіка, але якось так (
Люсильда.ua• 01 мая 2023
Ответ дляmarydgayne
а вот тут у меня вопрос возник.. в ТГ каналах пишут ,что в Павлограде повреждены 19 многоэтажек и 25 частных домов.... это как тремя ракетами возможно?
Там были сначала дроны. Какое количество - я не в курсе.
marydgayne• 01 мая 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Тогда понятно.. просто ужаснуло количество повреждений
4мама• 01 мая 2023
Ответ дляCheburaha
Просто такое впечатление, что народ считает, что вот то, про что сказали в телемарафоне/написали в телеграмм-каналах - это и есть полный обзор случившегося за ночь/день. Не понимаю, то ли люди такие наивные, то ли перестали совсем понимать, что происходит в Украине, сидя в Киеве с мощным пво или на западной.
Багато ви особисто про ЗУ читали в новинах? Взяти той же Золочів. Там в перерахунку на кількість мешканців у % співвідношенні жертв як у Маріуполі.
4мама• 01 мая 2023
Ответ дляLarisa1982
Спасибо за поддержку! Но на самом деле по именно сегодняшним взрывам ничего не было пока официально, вообще тишина. Но у нас всегда так, я думаю завтра или сегодня к вечеру напишут еще.
В нас багато про що взагалі не пишуть. Гупнуло та й гупнуло. Лише люди по селам один одному переказують.
Cheburaha• 01 мая 2023
Ответ для4мама
Не знала ( немає там знайомих. А орієнтуватись на новини так, безглуздо, з цим 100% згодна. Пишуть, мабуть, про 10%

4мама• 01 мая 2023
Ответ дляCheburaha
В мене у сусідньому селі родичі живуть. Ми часто проїжджали через Золочів як їхали до них.
І перед НР у хату вилетіла ракета, але не розірвалась. Звичайна хата в маленькому селі ІФ області. Лише місцеві новини писали трохи про це. Як йде масований обстріл - он у Польщі фермерів вбило. То нашумілий випадок.
Звісно, за теорією ймовірності ЗУ шанс бути вбитим ракетою = шансу загинути в ДТП в Німеччині. Доля. Фатум. З тим і живемо.
Тільки коли тікають зі Сходу то всі розуміють, а з Заходу -чомусь глузують. Усі діти мають право на нормальне життя. Не тільки фізичне, але й психологічне.
Ми в Україні якщо що. ЗУ. Біля ВЧ живемо. На канікулах у селі, але там також буває гучно. Йобне так йобне. Така значить доля. Але розумію та підтримую тих хто виїхав заради спокою дітей.
автор lawyer2006 • 01 мая 2023
Ответ для4мама
Ви трохи розсмішили, читаю всі ваші коментарі, ви так філігранно все описували, гепнуло, влетіло, а кінце просто написале - йобне так йобне)
4мама• 01 мая 2023
Ответ дляlawyer2006
То якийсь мем був в одному з ТГканалів, картинку вже не знайду. Але воно таке.
Я звичайно 24 лютого 2022 з повною машиною дітей прямувала у напрямку західних кордонів. Надто живі спогади, що розповідали наші бабусі що ТУТ творили москалі у 1945. Ну і звичайно коли прийшло розуміння, що так швидко вони сюди не дійдуть як їм би хотілось - то повернулись. Але через дітей здебільшого. Не хотіли вони ніде бути. Хоча ми за свої кошти знімали дуже гарне житло, не гірше ніж тут.
Але діти в один голос - тільки Україна. Хоча дочка студент медик, зараз закінчує військову кафедру = автоматичний облік. Чесно? Я б хотіла, щоб вона залишилась за кордоном. Але ж не прив´яжу її там.
Люсильда.ua• 01 мая 2023
Ответ для4мама
І я такої ж думки. Підтримую та розумію тих, хто виїхав. Сама з дитиною нікуди не їду - бо є на то ряд причин. І я, як і Ви, фаталістка. Якщо доля така - то йобне в цей день навіть закордоном.
Люсильда.ua• 01 мая 2023
Я навіть не бігаю в метро, хоч живу в 100 м від під´їзду до станції. А що я там вночі 3-4 години буду робити?! У мене дуже хворі ноги. Якщо я на станції ніч проведу, то 99% зі 100 почнуться ускладнення. А якщо дома в коридорі пролежу, то 1% зі 100, що у мене щось влучить. То де мені буде комфортніше і розумніше пересидіти та перележати обстріли?! Звичайно вдома.
Cherry12358• 01 мая 2023
Ответ дляКрыска-Алиска
Як сиділа в Ніко так і буду сидіти. Вже наїздилися, досить. Нікому ми не потрібні крім дому.
Удачі вам
Dark_Yasna• 01 мая 2023
этот вопрос можно задавать по любому городу в Украине
Kaprichoza• 02 мая 2023
Щойно звідти. Квартира моїх батьків у сусідньому будинку, що стоїть перпендикулярно постраждалому і куди пішла найбільша хвиля. На кухні скло вибито було, стирачало в стіні, балконна рама переламана у двох місцях і вона зігнулась всередину від хвилі, вікно одне повністю вилетіло. Двері балконного блоку вилетіли і лежали на підлозі. В міжкімнатних дверях вилетіло скло. І це ще квартира знаходиться далі, а ті що ближче до будинку, там жах.

Говорила із представником міської влади. Каде скоріш за все, будуть добудовувати. В одній кладовій, що відразу з уцілівшою стіною, що на фото, в жінки жодної лопнувшої банки. З іншого боку постраждалої часиини в багатьох людей навіть вікна цілі, і не лише пластикові, а й деревяні. Уявіть собі. Вся хвиля пішла наперед, тобто на наш будинок та той що попереду.