Argesha• 01 мая 2023

ДТП. Страшно. Лячно. І не знаєш, де це станеться знов.

Із січня до березня 2023 року патрульні зареєстрували 4 538 аварій із загиблими та травмованими, натомість за аналогічний період 2022 року сталося 2 948 ДТП. З початку цього року в аваріях загинули 665 людей та 5 574 — зазнали травм. У 2022 році 455 людей загинули та 3 608 травмувалися. Основними причинами ДТП із загиблими та травмованими у поліції називають перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування та порушення правил проїзду пішохідних переходів. Крім того, у поліції повідомили, що загалом за 2022 рік зареєстрували 18 628 ДТП із загиблими та травмованими. Для порівняння: у 2021 році таких аварій було 24 521.
Джерело: https://acc.cv.ua/news/ukraine/v-ukrayini-za-persh.... Сайт http://acc.cv.ua/
LudaSHS• 01 мая 2023
Жизнь вообще штука страшная. И не только машины, дороги.
Крыска-Алиска• 01 мая 2023
А ракети Вас не лякають? В іншій темі про ракети, тут про аварії, люди не притягуйте до себе все. Живіть та насолоджуйтесь життям , навіщо мусолити все підряд 🤷‍♀️
jannjann77• 01 мая 2023
А навіщо ви це сюди принесли? Кому цікава статистика - сам знайде.
автор Argesha • 01 мая 2023
Ответ дляjannjann77
А про ракети навіщо 15 тем?
YaЯна• 01 мая 2023
Ми в цьому році через погане освітлення доріг збили жінку з дитиною на пішохідному переході (обидва водія, обидва дивилися куди їхали, швидкість маленька, бо тільки розпочали рух).
Слава Богу все обійшлося. Стаж водіння у чоловіка 16 років, до цього жодних аварій і штрафів.
РойЛеля• 01 мая 2023
Ответ дляКрыска-Алиска
Таки від аварії загинути реальніше ніж від ракети
jannjann77• 01 мая 2023
Ответ дляArgesha
А про ракети навіщо 15 тем?
Та дійсно! Треба ще 15 тем про смерті.
Star39• 01 мая 2023
По статистике, в ДТП каждый год в мире погибает более 1 миллиона человек. Более половины всех смертей приходится на пешеходов, велосипедистов и мотоциклистов. Это конечно очень много
Жменя• 01 мая 2023
Тому що права купують, а правила не вчать, не має взаємоповаги на дорозі.
Marinsvet• 01 мая 2023
Хорошо вы утро проводите
Ариэлла• 01 мая 2023
Ни кто не знает что случится может, особенно если переходить дорогу, меня буквально недавно чуть машина не сбила, на светофоре между прочим, переходила на зелёный свет, как положено, а тут шибанутый несётся во всю скорость, нажав педаль в пол, ещё бы чуть-чуть и всё.
автор Argesha • 01 мая 2023
Ответ дляStar39
А від ракет скільки вмерло в областях, де нема БД?
Odilie• 01 мая 2023
Ответ дляArgesha
А про ракети навіщо 15 тем?
И Вы решили тему ’позитивчиком’ разбавить?
автор Argesha • 01 мая 2023
Ответ дляMarinsvet
Хорошо вы утро проводите
Та я дивлюся, ніч теж непогано провели тут )
Крыска-Алиска• 01 мая 2023
Ответ дляMarinsvet
Хорошо вы утро проводите
Та не то слово, Меркурий дает о себе знать 🤣
Magic Noir• 01 мая 2023
Почему вас вдруг заинтересовали дтп? Как заказная тема.
Крыска-Алиска• 01 мая 2023
Ответ дляАриэлла
У меня на пешеходе, я не знаю как я вовремя остановилась🤷‍♀️ Все пропустили, а оно летит с такой скоростью, откинуло бы знатно.
автор Argesha • 01 мая 2023
Ответ дляOdilie
Ну а що робить. Раптом панікери переключаться та вгомонять свої таланти.
автор Argesha • 01 мая 2023
Ответ дляMagic Noir
Ну а як же!
Так воно і є
Жменя• 01 мая 2023
Ответ дляКрыска-Алиска
Вот почему у нас камеры не фиксируют и не штрафуют подобные нарушения.
Ночка_темная• 01 мая 2023
У нас збільшилася кількість аварій через відсутнє вуличне освітлення з початку війни, дивно що це не додали в причини
автор Argesha • 01 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
І не кажіть. Страшне.
Хто з країн із дорожнім рухом:

Ви що вирішили, залишаєтесть чи тікаєте з дітьми? Десь у ліси Амазонки?
РыжаяЛиса• 01 мая 2023
Жизнь вообще опасная штука - всегда заканчивается смертью...
Сейчас стала замечать, что многие водители не придерживаются ПДД и создают аварийные ситуации. Своим же коллегам жизнь портят.
vihola• 01 мая 2023
Тобто, це нічого страшного що москальня Україну ракетами закидає, це як звичайні ДТП по всьому світу щодня?
Лягли спати, не сідали в авто, не виходили на проїжджу частину.
В своєму домі, ліжку 23 людини, з яких пʼятеро діток потрапили в ДТП? З ваших слів?
А не їх зумисно вбили російські фашисти.
Чим займаються другий рік.
автор Argesha • 01 мая 2023
Ответ для vihola
Чим займаються другий рік.
Ну настрочіть ще 25 тем, як вам страшно, і в якому ви розпачі. Нехай вони подрочать від екстазу, бо малувато буде.
Bad.girl• 01 мая 2023
Як водій скажу, навіть профі з величезним стажем водіння не застрахований від дтп. А пішоходів-оленів давно штрафувати треба: ніч, без освітлення, а воно повністю в чорному перебігає дорогу на 4 смуги... В мене життя перед очима пролетіло, дитина в салоні, добре вивернула. Була б мужиком, розвернулася, догнала і морду б так набила, щоб пам´ятав. І штраф заплатила б і в суд пішла б, але душу відвела.
vihola• 01 мая 2023
Ответ дляArgesha
Вам то що, не читайте.
Люди мають право на вихід емоцій.
Страх ненависть-це те що приносить війна.
Хто має сили, можливості, абстрагується.
І це теж їхнє право.

бачила відео як батько загиблих дітей плакав, ревів, розкажіть йому про ДТП від парашки.
Inno4ka-ya• 01 мая 2023
Ответ дляYaЯна
А жінка чому переходила без ліхтарика вночі? Дивна якась
Inno4ka-ya• 01 мая 2023
Ответ дляАриэлла
В моей родной Одессе таких водителей полно. А сейчас много переселенцев и тоже ездят ничуть не лучше, а то и хуже. Отсюда вывод, что половина водителей быдло. Но и пешеходов я часто видела, которые несутсяна красный вприпрыжку
Tanoshi• 01 мая 2023
Ви пам´ятаєте аналогічний період минулого року? Чи варто брати його за еталонний?