Доктор Варвар• 01 мая 2023

Тест на вагітність

Всім доброго дня .
До місячних 3 дні, зробила тест, бачу ледь помітну другу полоску. Ви бачите ?)) Чи це я вже себе накручую😂
Яйцеголовая• 01 мая 2023
Я не вижу

So_so• 01 мая 2023
Вы плохо фото сделали
Пампушечка• 01 мая 2023
так, бачу. У мене така ж була за 3 дні до, я багато тестів робила - спостерігала, как проявляється все чіткіше.
Поумничка• 01 мая 2023
Есть, поздравляю. Это не реагент. Сама сколько лет ждала и тестов сделала. Когда её нет, её и не видно.
все по ГОСТу!• 01 мая 2023
ледь-ледь помітна є. Подивіться коли підсохне через хвилин 20, вона має більш проявитися. Такі полоски бачать лише ті, хто на своєму досвіді мільйон тестів переробив і чекав на свою))
ИзЮмрудная• 01 мая 2023
Не вижу
Даринка0909• 01 мая 2023
Вітаю ) я бачу смужечку!! Ура -ура)
__Jane__• 01 мая 2023
Я бачу🌺🌷🌹
автор Доктор Варвар • 01 мая 2023
Ответ дляПоумничка
Дуже сподіваюсь )
Раніше навіть натяку не було , тому задумалась )

Княгиня пітьми• 01 мая 2023
Нема. Є слід від реагенту там, де має бути смужка.
Раната• 01 мая 2023
І я бачу, вітаю, щоб впевнитися зробите контрольний тест через кілька днів. 🤗🙏
Бавовна• 01 мая 2023
Кто видит, где она, вторая полоска?
Я не вижу
Колгоспниця• 01 мая 2023
Не вижу
Пампушечка• 01 мая 2023
Ответ дляБавовна
Кто видит, где она, вторая полоска?
Я не вижу
тут
Анти-анонім• 01 мая 2023
Да, вижу, это оно❤️
Заздрість то погано• 01 мая 2023
Все залежить від того коли ви зробили фото. Якщо в перші 10 хвилин, то так, привид є. Якщо ж тест полежав вже годину та більше - це просто хибний прояв реагенту і тест вже не дійсний.
Bilenkova• 01 мая 2023
у мене так з першим було, ледь помітна
а з другою 2 полоски однаково яскраво виражені. хоча робила приблизно в однаковий період - перші 5-6 днів затримки місячних
Танго утрьох• 01 мая 2023
Ответ дляПампушечка
тут
А чего так далеко 2я полоска? Это не та полоска
Танго утрьох• 01 мая 2023
Автор, переделайте тест. Этот какой- то странный. Есть чувствительные тесты

Бавовна• 01 мая 2023
Ответ дляПампушечка
тут
Это даже не тень, а место склейки
Полоска должна быть ближе к контрольной
Госпожа_тамагочи• 02 мая 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Може і тупе запитання. Але підкажіть, що означає слід від реагенту, де повинна бути смужка?