Сливочная пенка• 30 апреля 2023

Груди під час вагітності

Один до місячних, та я вже тиждень якась не така як роками було. Тест сьогодні зробила, негативний. Але є слабкість, сонливість, трохи нудить, хоч це все рано та воно є.
Та перші дві вагітності груди були дуже чуттєві і боліли, зараз тільки періодично поколювання відчуваю, соски не чуттєві.
Цікаво як у кого, чи відрізнялися симптоми вагітності?)
Якщо раніше при затримці я навіть тест не робила, бо була впевнена що нічого немає, то зараз я сумніваюся, звідкись є відчуття що все може бути.
Яна-80d2• 30 апреля 2023
Слабость и подташнивало

ЖенаАйтишнеГа• 30 апреля 2023
Если бы это были симптомы беременности, то уже и тест был бы положительным
автор Сливочная пенка • 30 апреля 2023
Ответ дляЯна-80d2
Слабость и подташнивало
Дякую
Я цей вперше до себе більш бережно відношуся) не хочеться важке брати в руки чи активно спортом займатися)
Та й чоловік помітив зміни
автор Сливочная пенка • 30 апреля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Затримки ще немає, тест я зробила серед дня
Але згодна з вами, теж думаю що мабуть такий пмс цього разу
ЖенаАйтишнеГа• 30 апреля 2023
Ответ дляСливочная пенка
У меня были симптомы (ночью вставать в туалет начала, грудь была наоборот более чувствительна), но и тест был положительный за 5 дней до месячных (на 10 день после овуляции).
Плекаю думи• 30 апреля 2023
Ответ дляСливочная пенка
Скільки до кд?
хутряна володарка• 30 апреля 2023
В мене в одну з вагітностей груди стали чутливими і налилися тільки після 5 тижня. В іншу вагітність чутливі стали одразу, до затримки, були класичні ознаки ПМС (вгледіти в них вагітність було нереально)
автор Сливочная пенка • 30 апреля 2023
Ответ дляПлекаю думи
Скільки до кд?
В мене довгий цикл та плаваючий, до місячних кілька днів
LenOK-06ab• 30 апреля 2023
В мене ці всі признаки + дибільні смакові вподобання при пмс,теж думала,що вагітна.А нііі

автор Сливочная пенка • 30 апреля 2023
Ответ дляLenOK-06ab
Ага, цей раз я таки почала думати що все може бути)