Обижулька• 01 мая 2023

Питання по ремонтникам

Дівчата, під час розмови зі знайомою, вона поділилась своїми здогадами, що її бригада ремонтників виносила з її квартири матеріал для чорнової роботи. Вона говорить ти ж не знаєш 30 мішків штукатурки чи 35 використали, а потім здають в якісь невеликі магазини або ж продають за 0 75 ціни. Мені це здалось дуже дивним і слабо віриться. У вас такі випадки були? Самі починаємо ремонт.
Петриківна• 01 мая 2023
Вполне возможно.

ХуАнита• 01 мая 2023
Будет не так купят меньше вам скажут на 5 мешков больше. Это фишка прораба
автор Обижулька • 01 мая 2023
Ответ дляПетриківна
Вполне возможно.
І це ніяк не проконтролюєш?
ХуАнита• 01 мая 2023
Закупка самим материалов и полный контроль
автор Обижулька • 01 мая 2023
Ответ дляХуАнита
А як повний контроль здійснюється?. Ну мені соромно підраховувати кількість використ мішків з під штукатурки..
автор Обижулька • 01 мая 2023
Ответ дляХуАнита
І 5 мішків це вже на хвилинку 1500 грн
Курочка• 01 мая 2023
Ответ дляОбижулька
І це ніяк не проконтролюєш?
Крадуть, лише ставити стільця і спостерігати, інакше ніяк
Вишиванка• 01 мая 2023
І гапсокартон залишався . Ніяк не проконтролюєш, все від ваших людей залежить.
автор Обижулька • 01 мая 2023
Ответ дляВишиванка
Тобто не вірно порахували Вам і багато залишилось?

Вишиванка• 01 мая 2023
Ответ дляОбижулька
Ні пару листів. Мішки рахували не тільки вони, а і фірма де замовляли. Якщо і залишилось, не думаю що дуже багато. Закупки були всі на нас.
барабанщица• 01 мая 2023
Ответ дляХуАнита
Оце вірно! Працюю в будівництві, це поширена практика.
автор Обижулька • 01 мая 2023
Ответ длябарабанщица
А не знаєте не виносять з обєкту вже придбанні?
барабанщица• 01 мая 2023
Ответ дляОбижулька
Зазвичай не виносять. Це якщо прораб найняв якогось алкаша з вокзалу. Простіше не красти,а обдурити на кількісті.