Панна Кота• 01 мая 2023

Натуральна косметика, та що в холодильнику зберігається, хто користується?

Попадається мені періодично реклама і вядгуки, наче не погані.
Ціни за крем 30 мл приблизно 400 грн. Я б сказала середні ціни.
Я не можу підібрати крем для обличчя. Мені або стягує, або надто жирний.
Задумалась спробувати такі крема
Приблизно склад додаю фото.
Або порадьте яким ви користуєтесь із натуральних
БершкомангоЗар• 01 мая 2023
Але новая кислота не очень в составе
алергирина• 01 мая 2023
Мені робили на замовлення. Жирнюча вона. В мене шкіра жирна, схильна до висипів.
Було наче нічого, але нічого воно не покращує.
Якщо користувались проф або люкс то не зайде, акщо косметикою з Єви то буде норм
Дали полный бан• 01 мая 2023
Была до войны у нас доморощенная косметологиня-варщик кремов. Всё натуральное, травки, масла. Приятельницы покупали, хвалили. Решилась и я. И так получилось, что мы попали к ней домой, я посмотрела как то все готовится в условиях обычной квартиры на обычной домашней кухне, а ангредиенты хранятся в одном холодильнике с хозяйским борщом...
Ничего не купила)
Дали полный бан• 01 мая 2023
*ингредиенты
ДелиВерка• 01 мая 2023
Колись мені подруга що працює в лабораторії розповіла як їм принесли на аналіз отаку натуральну косметику.
Аналіз показав що натурального там нічого не має, всередині концентрати і жодного натурального компоненту. Там дійсно було замовлення на великий перелік косметики бо шукали алерген. Виявилося що все там хімія.
Бокс-орун• 01 мая 2023
Вчера была на мастерклассе,делали скраб.Преподаватель сама делает косметику и тд.Ну думаю,для своих лет 50 хорошо выглядит, оказалось ей 40))морщины вокруг глаз ужас
Мати тріля• 01 мая 2023
Я когда-то заказывала крема самодельные.
Одна барышня хорошие готовила, пробовала у других - не понравилось.

Сейчас меня устраивает корейская косметика.
РокерША• 01 мая 2023
Огурцы 170 грн за 1 кг- натурально и намного дешевле))