Шукаю відгуки про лікарів, хочу офіційний договір підписати, щоб і не з черговою бригадою народжувати, але і не в кишеню платити, а щоб все офіційно. Хто недавно там народжував - розкажіть про враження загалом від пологового і про лікаря, який у вас приймав пологи.
Дякую всім наперед і тихого й спокійного всім дня!
дфтфсрлфлф• 01 мая 2023
Народжувала з черговою бригадою. Лікар майже не відходив від мене. А взагалі одна не лишалася не секунди. Все пройшло чудово . Не платила нічого . Палата окрема одномістна.
Ответ длядфтфсрлфлф
О, класно, це обнадіює) А як давно народжували? Ви по прописці відноситесь до 5, чи просто там обмінну карту підписували?
Бандитка Сью• 01 мая 2023
Ляшко Мар’яна Богданівна. Вона ще й в патології лікар. Народжувала з нею 24.02.22 Через касу оплачувала договір.
Чудовий лікар.
До цього ще 2 рази народжувала там же з черговою бригадою, а другий раз з іншими лікарями.
Чудовий лікар.
Дівчина заглядєніє• 01 мая 2023
Я там ходила до Бубнової Яни,вона класна. Але народжувала в Боярці.
дфтфсрлфлф• 01 мая 2023
Ответ дляGrenada
Сама з С.Борщагівки. Просто карту підписала. Палати чудові, ставлення добре, навіть харчування нормальне. Народжувала в квітні. Я б не радила платити, дійсно. Від цього нічого не зміниться , бо поганих лікарів там немає. Народжувала з Мартич - хороший лікар.
Alena Shvetch• 01 мая 2023
Народжувала два рази у цьому пологовому. Другий раз у Гузь І. В. у 2018 році. Був другий кесарський розтин. Все пройшло чудово, після операції набагато раніше змогла перевертатися з боку на бік та лягати на живіт ніж після першого. Раджу цього лікаря
Ответ длядфтфсрлфлф
Дякую за відгук)
Кашпо• 01 мая 2023
Кесарево делал Поповский, все хорошо. Ещё понравилась Рыжова (она врач в ЭГП), хорошая и приятная врач. Но я давненько была, в конце 2019. Ничего не платила вообще, а бегали за мной как буд то платила)
Амелі на мілені• 01 мая 2023
Рожала там с дежурной бригадой, всё хорошо прошло, роды принимал Панаитиди, но это было 13 лет назад)
Капитошечка• 01 мая 2023
Кума теж хотіла з обраним лікарем там народжувати, здається Знак її прізвище. Але не встигла, і народжувала з черговою боигадою. Приймав пологи Андрій Шутка. Вона залишилася задоволеною.
Ответ дляБандитка Сью
Чудовий лікар.
Ох і дата стресова, здоров‘я Вам і вашому малюку!
Бандитка Сью• 01 мая 2023
Ответ дляGrenada
Дякую!
Я вважаю що мені ще пощастило, що все відбулося в перший день, я ще не докінця розуміла що відбувається. Зранку інтернет тоді скінчився, а я вже 3 дні як у пологовому лежала і чекала народження.