Sanechko• 01 мая 2023

Мільйони за смерть

Чи отримав хтось оті кляті гроші за смерть Героя? Оті мільйони?
Прошу не @рати в душу.
Argesha• 01 мая 2023
Ответ дляНісенітниця
А ничего...
Просто тысячи раненых не получают боевых, да и вообще помощи, не могут пройти ВЛК и уволиться, живут на обезболивающих месяцами. Тысячи солдат в плену или вообще пропали без вести. Тысячи погибших.
А какой-то парень публикует видосики, как на новой машинке в ресторан едет. Пусть даже военный и заслужил. Все равно как-то не в тему.
В тему. Пройдіть його шлях, потім будете судити, має він право чи ні у новій машині фотатись.
Недарма тут писали - хворе в нас суспільство, скалічене совком. Де герой має бути лише мертвим чи глибоко нещасним. Інакше деяким нівтєму.
Stefaniya K.• 01 мая 2023
автор вы на днях писали об утрате.если это правда-сочувствую.но еще 9 дней не прошло а вы за деньги..как то странно все это.
Одяг та сумки• 01 мая 2023
Ответ дляan.ge.lina
Доброго дня ,знаю тільки одну ситуацію ,в Житомирі.У моеї мами в домі живе жінка,сусідка,в неї загинув чоловік приб лизно два місяці тому,залишилася вона і дочка 13 років.Їй сказали тільки через суд,було вже 2 засідання, на першому кликали сусідів і опитували що і як,питання були дуже тупі,мою маму також викликали.Потім друге засідання сказали прийти родичам чоловіка загиблого. Зараз знову хочуть опитати хлопців з якими чоловік воював ,і так до нескінесності це повний пи..ць
мабуть тіла нема, щось ви недописали
автор Sanechko • 01 мая 2023
Ответ дляДаксо
Тут совєтчицю почитати і далеко не всі люблять своїх чоловіків. Нажаль, для багатьох ці гроші далеко не ’кляті’. Безумовне горе мабуть тільки для матерів.
А де я написала, що ці гроші ’ за чоловіка’?
Даксо• 01 мая 2023
Ответ дляSanechko
Не сприймайте все на себе. Я загалом кажу.
автор Sanechko • 01 мая 2023
Піду я.
Почитаю пізніше
woman Warrior• 01 мая 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Вы вважаєте, що у цій ситуації палець є доречним...?
а сама тема ок, по вашему?
NataHromadska0808• 01 мая 2023
Ответ дляArgesha
І ще й не відсвічувати. Виконав свою роботу і зник, щоб не травмувати особливо ніжних
Argesha• 01 мая 2023
Ответ дляБезникая
а чего вы так грубо выражаетесь? вашей тоже ’жопы’ выходит. я бы тоже накупила себе айфонов и маков, сделала бы пластические операции и тд, жила бы одним днем, вопрос не в этом, а в том зачем это все на показ на большую аудиторию. это тема слишком деликатная.
Вгомоніться вже, бісете тупістю своєю!
an.ge.lina• 01 мая 2023
Ответ дляОдяг та сумки
мабуть тіла нема, щось ви недописали
Вони пояснили це тим що він був доброволець,а це міняє діло
woman Warrior• 01 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
меня тоже покоробило
marydgayne• 01 мая 2023
Ответ дляAnn1380
Удалено администрацией...
то есть, если у человека появились деньги он ни в коем случае не должен их на себя тратить, не реализовывать свои желания?? Вы сами понимаете ,что пишете...???
а не голытьба как себя ведет? в секонд одевается?
mar minor• 01 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
И правильно делает , потом не выбьет .
ebbi• 01 мая 2023
Ответ дляSanechko
Я не можу ніяк налаштувати себе, що отримаю ці гроші заслужено.
А не продаю близьку людину.
Не думайте так.Ви втратили людину,яка була б Вам опорою і плечем,яке кожна жінка мріє поряд.Це дуже і дуже крихітна компенсація за зрйуновану долю і втрачену рідну людину.
Nasta9019• 01 мая 2023
Ответ дляЕлена1265
А вы к юристу обращались? Точно не положено?
Ні до кого я не зверталась.
olgabaluta• 01 мая 2023
Ответ дляОдяг та сумки
не получили или вам не сказали? Тут о миллионах кричать никто не будет. Троюр брат погиб- сумму выплатили и без всяких задержек и проблем
Про две семьи точно знаю, что ничего не получили.
olgabaluta• 01 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
Если это правда? Ты совсем уже? И совершенно нормально хотеть получить обещанные деньги от государства! Только она их не получит!
Безникая• 01 мая 2023
Ответ дляНісенітниця
А ничего...
хоть кто-то меня здесь понял. Эта тема слишком деликатна, не в тему сейчас эти ’показы’. п.с.: Я очень рада что он остался в живых и все закончилось для него благополучно
Snow bunny• 01 мая 2023
Ответ дляwoman Warrior
а сама тема ок, по вашему?
А тут всё как то не ок. Ни тема, ни наезды автора, ни кто у неё погиб непонятно...
Ann1380• 01 мая 2023
Ответ дляsammy
А вам що до того?
Да мне вобще все равно кто как живёт, всего лишь личные наблюдения.
marydgayne• 01 мая 2023
Ответ дляmasterim
У вас купа коментарів, сенс яких я не розумію
У чому питання конкретно?
я так понимаю, у автора просто болит.... нетрудно понять
SlawaUkraine• 01 мая 2023
Раненым не выплачивают денег на лечение ,врядли погибшим что то дают а особенно милионы как вы тут пишите
mar minor• 01 мая 2023
Ответ дляSnow bunny
Гм .. дай Бог чтоб многим это и далее не понятно было .
marydgayne• 01 мая 2023
Ответ дляSanechko
А не продаю близьку людину.
Вы что??? Я уверена, что он бы был рад, что вы получили эти деньги! Это просто деньги, бумажки, но они немного облегчат ваш быт. Они не вернут его, не уменьшат боль, это не плата за его героизм. Государство обещало вам их выплатить. И вы должны их взять!!! Вообще без капли сомнений. Держитесь
proshk• 01 мая 2023
Ответ дляan.ge.lina
Если человек сам пришел в военкомат это считается доброволец? Как это фиксируется? Странно
sonechkook• 01 мая 2023
Скажу як людина, у якої загинув брат минулого вересня. Гроші виплачують, але якщо до січня давали всю суму одразу, то з лютого розділили її на 40 місяців(. У кого загинули близькі, ті знають, тцк повинні пояснити, а іншим, думаю, геть не повинно бути діла до виплат. Мусолити чужі гроші - гидко і бридко. Правильно пишуть: хочеться поговорити про шалені виплати - відпустіть на війну своїх рідних і потім скільки завгодно обговорюйте! А поки ніхто не має морального права тикати інших грошима.
По виплатах: багато чого залежить від тцк ( наскільки швидко відправляють доки далі, як пояснюють рідним про потрібні доки) і від частини військової. Бо у нас батько до грудня всі доки здав, а далі почалася волокіта, може, спеціально не виплачували, бо знали, що з нового року частинами даватимуть. А ось у знайомої брат загинув у листопаді і 53 бригада більше 3х! місяців доки слала, тому вони лише ось все подали. Мені говорили, що у середньому через півроку після загибелі починають виплачувати. У нас так і вийшло. Тобто, багато чого залежить від людського фактору, на жаль.
Так що, авторе, збирайте доки, якщо претендуєте на виплату, і розраховуйте на 40 місяців виплат рівними частинами. Можете загуглити, безліч статей, де детально все описано. Людей не повернути(((, але якщо держава взяла такі зобов´язання на себе, то хай тепер справедливо і вчасно їх виконує.
olgabaluta• 01 мая 2023
Ответ дляSlawaUkraine
https://m.youtube.com/watch?v=uaq3s89xRz8 Раненым не выплачивают денег на лечение ,врядли погибшим что то дают а особенно милионы как вы тут пишите
Никто ничего не дает! У моей родственницы муж подорвался, но чудом выжил. Лечили за свой счёт, собирали деньги по всем знакомым .
nadezhdaLitv• 01 мая 2023
Героям слава!
Авторе, я вам дуже співчуваю...Ваша біль навіть між рядками прочитується. Плачу разом з вами.
Люди, у яких немає близьких в гарячих точках не зрозуміють, який це жах...
По темі, на щастя, не підкажу. Але нехай у вас все вийде!
sonechkook• 01 мая 2023
Ответ дляSlawaUkraine
При чому одні до інших? Люди, якщо не в темі, не пишіть свої дурні, висмоктані з пальця думки!
an.ge.lina• 01 мая 2023
Ответ дляproshk
Я не в курсе как это фиксируется, у них была какая- то Житомирская организация добровольцев,он пошел тоже,потом получилась вот такая беда с ним, дальше выше я все описала...