Соната любви• 01 мая 2023

Ярослав Годунок

как же непредсказуемо устроена наша жизнь.

те, над кем мы смеемся, оказываются мужественными людьми. которые в ответственный для страны момент- встают на защиту страны, рискуя своей жизнью.

у многих, наверное, как и у меня, в памяти отложился только момент, когда Ярослава называют разбойником и выгоняют.

хотелось бы, чтобы про Ярослава Годунок вспоминали, не как о разбойнике, на котором попиарились и выгнали.

а знали, что он не струсил, не сбежал, не скрылся, а мужественно пошел защищать нашу страну и всех нас.

Ярослав Годунок з позивним «Розбійник» - комбат добровольчого батальйону територіальної оборони Бориспільщини. У перший день війни не став чекати російського наступу на Бориспіль, а зібрав однодумців і вирушив на зустріч ворогу.
автор Соната любви • 01 мая 2023
Під час боїв за село Лук’янівка Баришівського району поранення отримав колишній секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок. Йому відірвало ніс, також він отримав осколкові поранення та контузію.
“Вже вночі прооперували дістали з правої ноги 6 осколків, 2 з попереку, і, на жаль, осколком відірвало ніс, пришили, сказали буде, як новенький. Бойовий дух він не втрачає сказав відійде і на передок до нас”, – зазначено у повідомленні.
автор Соната любви • 01 мая 2023
KozaNostra_I• 01 мая 2023
а сколько оскорблений выслушал Александр Усик?
ebbi• 02 мая 2023
Да уж,сколько всего обнажила война.Куча ’истинных патриотов’ удрала за границу,а те,от кого и не ожидали,пошли защищать страну.
Манула• 02 мая 2023
Да, піар був яскравий ... Зате кварталівці вже з орденами і питання про Баканова бісять найвеличнішого лідера сучасності ...