18 мнеУЖЕ• 01 мая 2023
Масаж та обгортання (целюліт) при варикозі.
Доброго вечора! Дівчата в мережі internet багато різної інформації підкажіть хто знає напевно, хто із вас боровся з целюлітом методом обгортання? Яким саме при варикозі? Масаж який можна робити? Всім дякую за інформацію, завчасно.
Кубик Рубика• 01 мая 2023
Массаж при варикозе нельзя никакой , тем более антицеллюлитный, обертывания горячие тоже , холодные это ни о чем .
Остаётся только щадящий спорт и питание без мусора
Запароленое одеяло• 01 мая 2023
не рискуйте
это и без варикоза сомнительный способ (по эффективности), а с ним - то вообще
питание и спорт помогает от целлюлита. и от варикоза кстати тоже
Ондатрова шуба• 01 мая 2023
Не можна, нажаль, взагалі масажі
Можна апаратні процедури, але тільки разом з харчуванням та спортом буде результат
18 мнеУЖЕ
• 01 мая 2023
Дякую, дівчата
засмутилась трошечки, вирішили все ж таки спочатку піти на консультацію до флеболога. Якщо не третя стадія варикозу читаю можна icoone. Спочатку лікар, звісно. Басейн, стретчінг присутній, багато хожу, але робота на ногах. Харчуватись стараюсь правильно, іноді правда можу випити вина з подругами.