Скорая помощь• 02 мая 2023
Нащо людина ципляє собі парік?
Якщо ніби не лиса і є своє волосся,соромиться зачіски своєї чи що?
Які варіанти?
Сизоока бестія• 02 мая 2023
Нащо людина цікавиться мотивами інших? Своїх справ немає?
Які варіанти?
Скорая помощь
• 02 мая 2023
Ответ дляИннусичкаЯ
Не хоче мити голову,не встигає
Серйозно???
Я б і не подумала про це.
Дякую!
Я б і не подумала про це.
Дякую!
Скорая помощь
• 02 мая 2023
Ответ дляСизоока бестія
Які варіанти?
Сусідку так бачила і цікаво стало, вона то з одним волоссям то з іншим ,а парік наче своє волосся виглядає, навіть не знаю,як вона його придіпила так,що і хвостик робить на нього
Дали полный бан• 02 мая 2023
Я зимой в парике могу легко, когда голову лень мыть, вместо шапки - красота)
Скорая помощь
• 02 мая 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Нащо людина питає про перуку в ночі?
Як ви спитала в 13:00 годин дня вам краще б було б?)
ХикориДикори• 02 мая 2023
Ответ дляСкорая помощь
Н@Диете• 02 мая 2023
Мама начіпляла перуку коли прохолодно, але ще не дуже зимно - замість шапки. Та то давненько було. Робили на замовлення, волосся на неї брат дав. Мав гарне густе, довге й маминого кольору.
Скорая помощь
• 02 мая 2023
Ответ дляН@Диете
А дорого коштує ?
Н@Диете• 02 мая 2023
Ответ дляСкорая помощь
А дорого коштує ?
Давно було, я вже й не пам´ятаю скільки, але точно було не дешево й довго плели.
Скорая помощь
• 02 мая 2023
Який же часом корисний форум виявляється,я б і сама не подумала про причини,як би ви мені не написали!
Мені б в голові і не прийшло носити його,тому і не зрозуміла нащо він треба взагалі коли вигулюєш собаку
Скорая помощь
• 02 мая 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Еврейки, носят парики после замужества .
Волосы показывать им нельзя
Це не єврейка, скоріше хачиха
Ищу-брожу• 02 мая 2023
Еврейки носят парики
Люди после химии
Те кому лень/нет времени мыть голову
Моя бабушка полжизни носила парики, начала потому что надоело гонять в парикмахерскую на укладку, свои волосы посыпались. Стала носить парик. Потом свои волосы ещё хуже стали и носила парик постоянно, летом в нем жарко нереально.
Люди после химии
Те кому лень/нет времени мыть голову
бибизяна• 02 мая 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Нащо людина питає про перуку в ночі?
Наверное, не может заснуть без нее
бибизяна• 02 мая 2023
Ответ дляСкорая помощь
То ї спитайте в неї
бибизяна• 02 мая 2023
Ответ дляН@Диете
Таке довге?
Давно без алко• 02 мая 2023
Тю, вам то что?
Я тоже когда молодилась всегда шиньоны и трессы носила, мне нравилось
Скорая помощь
• 02 мая 2023
Ответ длябибизяна
Армянка?
Не знаю,ніс горбинкою і дуже темні очі низько посаджені точно мабуть не слов´янка
Скорая помощь
• 02 мая 2023
Ответ дляДавно без алко
Тю, вам то что?
А що це таке?
бибизяна• 02 мая 2023
Ответ дляСкорая помощь
Просто, хачи- это армяне