Кінець літа, дитині в школу 16 серпня, чекаю пособія, щоб одягу і зошитів купити. Приходить останній день місяця, я вже запланувала, чого куплю, отримую я кошти - а їх вдвічі менше.
Я в печалі, перебираю в умі сто причин, за що раптом така немилість, вже готуюся класти зуби на полицю.
А, ще й дитині окуляри замовила, вже нагадують з оптики, що час забирати, ціна питання 220 євро.
Очікувала я отримати 800 євро на життя нам з сином на двох і 120 євро дитині на канцтовари, двічі на рік їх платять.
А отримую 400 євро на життя і 40 на канцтовари (цифри округляю для наглядності).
У нас є щомісячні обов´язкові платежі, які навіть призупинити не можна, пеня буде.
Отже, з мого рахунку одразу списується 200 євро (електрика, Інтернет, проїзний, мобільний, фітнес-клуб). Зайшла в супермаркет щось з продуктів купила і залишилося 200 євро. На двох на місяць. При цьому окуляри треба забрати. І в школу одягу і зошитів купити. Що хочеш, те й роби.
Йду я запечалена у Джоб-центр, хоч причину дізнатися, чим це я не вгодила, на терміни ходила, коуча знайшла, все ж було добре.
Виявляється, я весь рік дуже економно витрачала опалення, і мені зробили перерахунок.
Щомісяця за опалення 100 євро, за рік 1200 євро планово, а по факту вийшло кілокалорій всього на 700 євро.
І тому мені Джоб-центр споловинив пособіє, бо колись фермітер (власник житла) поверне мені переплату 500 євро. А коли це буде, неясно, всі у відпустках, і як я викручуся, нікого не гребе.
А от якби я не економила опалення і по лічильниками було кілокалорій на 1200 євро, то я б отримала пособіє цього місяця у повному обсязі і на канцтовари у повному обсязі.
Моя логіка зламалася, сенс було економити? Просто сміх і гріх, коли перевитрати, я доплачую, а коли економія, також з мене ж вираховують. Дурдом Веселка, одним словом.
Хома з пастою• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Та я охреніла від реалій і в Україні, і ще й в Німеччині цирки.
І тимчасовий захист подовжили до 2028 року і вже відкрито заговорили про подовження до 2030-го.
Той випадок, коли плакати вже пізно, сміюся.
Так езжайте на родину-в чем проблемы...
Санька-4b93• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Я вам ілюструю німецьку логіку. Їжи у мене вдосталь.
Если б мне платили 800 евро за ’просто так’, я б нахваливала логику плательщиков лучше всех. И говорила, что она самая логичная в мире.
Не вмію заміряти• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Спасибо тафелю.
JannyMoney• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
давайте еще раз. А то у меня мозг плавится от жары.
Вы платите сама арендную плату, так?
В нее включено отопление, так?
Эту арендную плату вам сначала перечисляет джоб?
И тут фермитер сообщил джобу что вы меньше отапливались и он вам должен получается?
Вы платите сама арендную плату, так?
В нее включено отопление, так?
Залізна пані• 2 часа назад
Ответ дляСанька-4b93
Это если вы в Украине, то 800 евро нормально. Но не в Германии на двоих.
Кусюче сонечко• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Я вірю. Але, бляха, жити за щось треба, окуляри за 220 євро забрати і дитя в школу зібрати.
А Джоб-центр, сцуко, чарівний ’Ну колись повернуть’
Ну в качестве бреда конечно, предложу вам работать, ну так некоторые люди получают деньги и живут на них, хотя конечно негоже боярыне ...
Ответ дляХтомолодець? Я!
Вполне нормальна их логика. Это государственные деньги, они их считают
Так, бляха, врахуйте у наступні періоди, Джоб-центр за опалення щомісяця напряму платить фермітеру (власнику), і переплату собі ж повертайте. Нафіга мені пособіє різати, якщо це їх розрахунки між собою?
Хома з пастою• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Не поверите- на родине можно приобрести очечки в Кошике за 60 грн!
JannyMoney• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
нельзя если большой минус и они не пол метра толщиной.
Впораюсь зі всим• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Якійсь місяць є, якийсь нема. Перед цим були розборки з стоматологом, також окрема пісня, зараз не хочу про це, але 860 євро зняли з рахунку. Вічно якісь дірки латаю.
А в Україні дірок не було, усе рівненько було,на все вистачало? Так у Німеччині ви хоч чужими грошима латаєте дірки,а в Україні своїми треба було латати,то ще й ниєте,вже вам Німеччина не така
Не вмію заміряти• 2 часа назад
Ответ дляСанька-4b93
Как это ’просто так’? А усилия отбиться от предлагаемых вакансий? Думаете, это легко? Да они должны ей по 8000 платить.
Залізна пані• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
Если сложные стекла, астигматизм и разные диоптрии, то я последние дочке заказала за 5000 грн год назад, это самая дешевая оправа.
Невгамовна Бу• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Мої дві подружки також в Німеччині , в однієї-двоє дітей а у іншої одна дитина, і пару років тому підняли це пособіє на дітей, так от тим у кого двоє дітей підняли більше там На скільки то там Євро ніж тим в кого одна дитина і вона мені це розказувала також що от така дебільна німецька логіка і їй не додали, дуже сварилася. Я думаю коли людина довго живе на пособіях у неї їде криша і за кожну копійку цього пособія люди ругаються і хочуть виривати ці гроші.
Люди Я вас прошу, жіночки, вчіться десь працюйте розвивайтеся Ну як відмінять ці пособія, що що людям робити мозок деградує
Санька-4b93• 2 часа назад
Ответ дляЗалізна пані
Сидя в халявном жилье 5й год получать по 800 евро в месяц, это просто прекрасно, как мне кажется. Кому так не кажется - п...дует работать.
Не вмію заміряти• 2 часа назад
Ответ дляЗалізна пані
Кого не устраивает 800 на двоих, тот идёт работать. Что в Украине, что в Германии.
Залізна пані• 2 часа назад
Ответ дляСанька-4b93
Так она же вроде инвалид, если я не путаю? И даже на коляске.
Кусюче сонечко• 2 часа назад
Ответ дляЗалізна пані
Здрасьте приехали)) 4 года беженки в Германии нам тут пишут, что там цены гораздо ниже чем в Украине, что они приезжая к нам погостить и навестить в обморок в магазине падают от цен
Санька-4b93• 2 часа назад
Ответ дляНе вмію заміряти
Я не очень знакома с системой выплат в Германии, но все мои знакомые давно работают, кроме пенсионеров и реальных инвалидов, конечно. Как можно 5 лет ничего не делать?
JannyMoney• 2 часа назад
Ответ дляЗалізна пані
так и есть. Хорошие стекла будут много стоить в любой стране. Не в оправе дело.
Просто Фіфа• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Я не пропаду, не переймайтеся.
Але, бляха, причина недоплати пособія - надмірна економія??! Ну не писець???
Ви ж давно в Німеччині. Там є таке. Нічого, в брата позичите
Ответ дляJannyMoney
Вы платите сама арендную плату, так?
В нее включено отопление, так?
Вы платите сама арендную плату, так?
В нее включено отопление, так?
Не так.
Джоб-центр платить за оренду нашої квартири, опалення і воду напряму власнику житла, фермітеру, це фірма, яка власник десятків багатоповерхових будинків, в оренду здають, це їх бізнес.
Я отримую від Джоб-центра тільки кошти на їжу-одяг, з них плачу за електроенергію.
Так, я мало опалювала, фермітер отримав 1200 євро від Джоб-центра, а витрачено фактично на 700 євро.
Якщо платив Джоб-центр, то і повернути фермітер має туди ж.
А недоплатили мені. За те, що я економила.
Якби опалювала не економлячи - пособіє бо на 500 євро не зменшили цього місяця.
І страшному сні таке уявити не могла, навіщо так робити?
Не вмію заміряти• 2 часа назад
Ответ дляЗалізна пані
Где ж ее так? В феврале 2022, когда она пошла на фронт голыми руками всех рвать?
Залізна пані• 2 часа назад
Ответ дляНе вмію заміряти
Не знаю, но в какой-то теме писала.
Не вмію заміряти• 2 часа назад
Ответ дляСанька-4b93
Как показывает опыт Борисфенки - можно.
Не вмію заміряти• 2 часа назад
Ответ дляЗалізна пані
Не знаю, но в какой-то теме писала.
Ну, она много, чего писала. Всякого разного. Я ещё помню серию страдальческих тем, как её не позвали на новорождённого внука посмотреть. Там такой надрыв был.
JannyMoney• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Не так.
Вам бы сходить туда. Если вы не имеете никакого отношения к платежам за кв и отопление, и возвращать будут тоже джобу напрямую, то какого черта?
Бумажка есть? Если хотите можете скриншот мне в личные сообщения кинуть.
Мальчун-задирун• 2 часа назад
Ответ дляНе вмію заміряти
Девочки, сбросимся ребеночку Борисфенки на канцелярию? Не будет же женщина предпенсионного возраста идти работать?
Пусть муж сбросит.
Пешеходик• 2 часа назад
Ответ дляЗалізна пані
Не знаю, но в какой-то теме писала.
Не знала, что борисфенку зовут Юлия Владимировна...