Работать надо• 02 мая 2023

Хто пізно виходив заміж від батьків (після 30, 35), як вони вас "відпускали"?

Чи не починалось щось типу - він тобі не підходить, або "живіть з нами", є ж окрема кіманата/частина будинку? Або "на кого ти нас, літніх, кидаєш, тобі не соромно?
Чи, навпаки, були дуже раді?
автор Работать надо • 02 мая 2023
Чи не було маніпуляцій здоров´ям (ой, щось тиск останнім часом стрибає...)?

Липка-прилипка• 02 мая 2023
При чому тут до того всього « пізно» і нашо в 35 жити з батьками?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 мая 2023
Одной темы мало было?

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3328563-2#a...
автор Работать надо • 02 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Бо так склалися обставини.
автор Работать надо • 02 мая 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Одной темы мало было?

Це не моя тема, навіть не бачила її. І вона взагалі про інше. Моя тема з акцентом на віці батьків.
Дали полный бан• 02 мая 2023
После 35? Берите уже в прыймы кого-нибудь, живите гуртом)
автор Работать надо • 02 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Ви серйозно?)))
Липка-прилипка• 02 мая 2023
Ответ дляРаботать надо
А ваша про шо?
На віці? Хто виходив заміж після маминих 35?😂
При чому тут вік батьків?
Дали полный бан• 02 мая 2023
Ответ дляРаботать надо
Ви серйозно?)))
Абсолютно. С такими рассуждениями это будет самый безболезненный для вас вариант.

автор Работать надо • 02 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
А ваша про шо?
При чому тут вік батьків?
Не знущайтесь.
Липка-прилипка• 02 мая 2023
Ответ дляРаботать надо
Не знущайтесь.
В чому ваша проблема?
Чупа-чупс• 02 мая 2023
Мама розуміла, що потрібно будувати свою родину. Але я виходила заміж на інший континент, було важко, я не можу дивитись за мамою, лише віддалено замовляю ліки тощо. Мама хвора.
ОхиИВздохи• 02 мая 2023
Ответ дляРаботать надо
Ну, у моего бывшего парня мать такую истерику закатила, когда он мне предложение сделал.... Она умирала, ей плохо было, такой ужас начался. Мне его дед звонил гадости всякие говорил, что такие, как я только для одного...
автор Работать надо • 02 мая 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Тобто ви за нього так і не вийшли? Саме через спротив його родичів?
Всміхайлик• 02 мая 2023
Мій брат) Одружився пізно, живе з дружиною у наших батьків в квартирі. Його все влаштовує) Я живу окремо і мама достає мене всім, чим тільки можна, а мій брат то святе) Я чесно кажучи, співчуваю дружині мого брата.
автор Работать надо • 02 мая 2023
Ответ дляВсміхайлик
Може, йому зручно не витрачатися на оренду квартири).
Всміхайлик• 02 мая 2023
Ответ дляРаботать надо
Так)
ОхиИВздохи• 02 мая 2023
Ответ дляРаботать надо
Да, не вышла. Это была ужасная история. Сейчас понимаю, что все случилось к лучшему. Они бы всю жизнь мне испортили. Нельзя так вмешиваться в жизни своих детей, это ментально уродует
ФруктЕщеТот• 02 мая 2023
Були дуже раді. Я живу окремо з 24 років

Дрібка щастя• 02 мая 2023
Рады были шо сбагрили
Дрібка щастя• 02 мая 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Капец там семейка не хворая.. гены пальцем не сотрёшь, парень может быть тожп с деффектом
S-290479• 02 мая 2023
У меня был кавалер. Так его родители хотели, чтобы мы жили с ними (и он этого хотел), хотя была отдельная квартира
Карусель-весель• 02 мая 2023
Ответ дляРаботать надо
Ох вы и душная
Ollka• 02 мая 2023
Ответ дляРаботать надо
Не знущайтесь.
Подрузі 34 брату 35, він живе з батьками. Мамі 56. Ще досить молода
Ollka• 02 мая 2023
Ответ дляРаботать надо
Это им сколько лет?
Обычно если детям 30-35 - родителям до 60. Раньше рано рожали в основном.
А в этом возрасте ещё работающие люди.
У меня папе 69, мачехе тоже. Работают ещё. Мамы нет уже.
kornezka• 02 мая 2023
Дуже люблю свого сина і невістку, але не хотіла би з ними жити. Колись, як одружились, жили з місяць разом, шукали квартиру. Звичайно, що конфліктів і близько не було, але треба було враховувати багато моментів від режиму до меню. Пішли жити окремо...красота красот. Як собі постелили так і виспляться.
Жена аллигатора• 02 мая 2023
Не говорите им да и все. И отпускать не придется,
МариЧе• 02 мая 2023
Мой брат перед приходом жениха сказал папе: не вздумай называть его «спаситель ты наш», а то ещё сорвётся
булоТАЙминуло• 02 мая 2023
Есть те, кто в 30 лет с родителями живет? Вы не троллите случайно?
Сиренькая• 02 мая 2023
Ответ дляОхиИВздохи
У моего мужчины такая же ситуация была.
Чем та мама думает непонятно.Еле женился в 37.