Мира всем• 02 мая 2023
Ларинготрахеїт у дитини
Не сплю, дитина закашлюється. Хворів давно таким захворюванням і тоді був стеноз, то лежали в лікарні. Матусі, у кого в діток був ларинготрахеїт з високою температурою? вже третій день температура 39 збиваю, лікар каже вірус, аб не назначила, тільки сироп гербіон першоцвіт, інгаляції з пульмікортом, для горла ( воно червоне і болить), жарознижувальні і в ніс краплі. Боюсь пропустити, почекати ще чи все ж треба антибіотик?
Natal_ka91• 02 мая 2023
Наскільки я пам´ятаю наші рекомендації, то в нас теж був інгалятор, вологе і прохолодне повітря. Раз тільки назначили антибіотик коли темпа була 6й день. Звісно, дивіться по стану, лікар певне захоче аналіз крові перед призначенням антитибіотику і ще раз прослухати.
Мира всем
• 02 мая 2023
Ответ дляNatal_ka91
Я спитала за антибіотик, сказала ні, і це ми лікуватись почали вчора, на вихідних все почалось, то відпоювали, в горло льодяники і носик закапували, дуже сподіваюсь на інгаляції. Я просто не пам´ятаю це захворювання було у сина з температурою чи без
Natal_ka91• 02 мая 2023
Ответ дляМира всем
Якщо ви довіряєте лікарю, я прислухалася б до призначень. Інгаляції скоро допоможуть, тільки не робіть коли є температура, хоча й наче це і можна, але нам лікар не радила
Мира всем
• 02 мая 2023
Ответ дляNatal_ka91
От до речі, лікар сказала що деякі препарати можна з температурою і дозволила пульмікорт, називала ще, але я те що не назначаюиь не запам´ятовую
Мира всем
• 02 мая 2023
Ответ дляNatal_ka91
дякую Вам! кляті рашисти, дитя просиділо в підвалі і ось на тобі, друзі похворіли теж, однокласники злягли
Natal_ka91• 02 мая 2023
Ответ дляМира всем
Слідкуйте за станом, мами як правило одразу бачать щось не те чи якесь погіршення)) ми теж захворіли, контролюю температуру і тому не сплю, зараз взагалі якось багатенько хворих, дійсно вірус такий((
Мира всем
• 02 мая 2023
Ответ дляNatal_ka91
Скорішого одужання діткам! так, я панікую трохи))
Носки на подтяжках• 02 мая 2023
Ой автор теж саме,тільки без температури.
Ось проснулась бо кашляє,вже не знаю що дати,щоб допомогло Вдень то кожні 5 хвилин кашляє
Кондуктор трамвая• 02 мая 2023
Ответ дляМира всем
Нам наоборот врач говорил не делать ингаляции, они раздражают и без того воспаленную слизистую. Тем более с температурой!
Ответ дляМира всем
Ларингіти не лікуються антибіотиками це вірусне захворювання. Майте на увазі що категорично не можна робити інгаляції якщо температура вище 37.5. Спочатку сбиваєте температуру, потім вже інгаляції.
Помаранчова душа• 02 мая 2023
Для меня из вирусов это самая страшная дрянь, которую берет только время
Здоровья вам побыстрее!
Мира всем
• 02 мая 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Здоровья вам побыстрее!
Спасибо, у него до 5 лет было, а потом както перерос чтоли, оказалось нет, хватает еще...пусть все детки будут здоровы
Даю справку• 02 мая 2023
3 дні температура це ше нормально. У сина на 6 день була 40, тоді назначили антибіотик. Хоч не один лікар слухав, легені були чисті. Ми пили антибіотик, але зараз би точно перед антибіотиком здала би аналіз крові.
Мира всем
• 02 мая 2023
Ответ дляДаю справку
Уже сьогодні четвертий день, і знову 39, я вже незнаю, що робити..завтра подзвоню чи антибіотик чи кров здавати, бо вона наступний прийом призначила на п´ятницю