Каким видом спорта занимались ваши дети в Украине и как сложилось со спортом в другой стране?
Особенно интересуют дети ,которые профессионально занимаются спортом.
Инфотуфелька• 02 мая 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Наші сінхроністки виїхали до Італії на початку війни. Де вони зараз , я не знаю, але басейн у Харкові не працює, тож вони займаються будь де , але не дома(((( виїжджати цілою командою, з тренерами!
То вони й десь брали участь в змаганнях?
Безсовісна кума• 02 мая 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Так, звичайно. Марта Федіна перемогла. Але не можу вам сказати де саме. Просто бачила ії виступ у фейсбуці