бЭйбА• 02 мая 2023
3d ручка Myriwell
Дівчата, хто підкаже може. Подарували ручку дитині Myriwell оригінал на новий рік. Поламалось штучка з якої іде пластик, наче називається сопло. (в інеті почитала, якщо вірно зрозуміла). Бачу, що продаються окремо чорний накінечник з цим соплом. Чи зможу я сама дома замінити цю штуку? Хтось таке робив?
Купити нову не варіант. А дитина ну дуже просить відремонтувати.
Докладальниця• 02 мая 2023
когда-то здесь в продавалке видела, что есть услуга ремонта этих ручек от тех, кто их продает.
поспрашивайте у них.
мне и самой надо отремонтировать ручку, но никак не соберусь. и забыла, у кого покупала, потому что аккаунт был другой у меня тогда.
поспрашивайте у них.
бЭйбА
• 02 мая 2023
Ответ дляДокладальниця
поспрашивайте у них.
Дякую. Але ж пересилати для ремонту, потім обратно, якось хотіла простіше це зробити.
Докладальниця• 02 мая 2023
Ответ длябЭйбА
не, так вы у продавца можете спросить про сопло - ну как бы консультацию получить. а взамен, например, купить набор пластика.
а вообще вы самостоятельно сумеете то сопло поставить дома? у меня оно не сломалось, а перестало нить тянуть почему-то((
бЭйбА
• 02 мая 2023
Ответ дляДокладальниця
Я ж за це і питаюсь. Наскільки то важко, чи зможу сама....Про консультацію зрозуміла, дякую.