Пульт от линолеума• 02 мая 2023

Какой у вас сейчас маникюр? Покажите, кому не жалко?)

Всё время делала нюд, либо молочный. Уже надоело и мне, и мастеру такое делать))
автор Пульт от линолеума • 02 мая 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Боже ж мій, дівчатка, ви за ці корявки ще й гроші платите, це капець.... З майже 30 фоток тільки один нормальний - це червоний з посту 20, майстру респект.
А какой у Вас?)
LIANA171185• 02 мая 2023
Делала по-быстрому+уже успела вчера устроить уборку на кухне без перчаток,поэтому чуть пострадали кончики
Бабка-байкерша• 02 мая 2023
Зараз ніякого, бо моя майстер в Литві. Але краще без нічого, ніж з кривими.
Mісіс Паф• 02 мая 2023
Ответ дляВ гости звали?
Вчора зробила
Той момент коли всі кольори подобаються😁
Королева ганделику• 02 мая 2023
Ответ дляВ курсі діла
Їду на молочний. Блястючки виявились не для мене.
Почему?!Очень даже красиво хотя не люблю нюд.
А это база у Вас?
Попа как у Кардашьян• 02 мая 2023
Ответ дляВ гости звали?
Вчора зробила
крутой. я завтра иду, хочу приблизительно такой же сделать, только матовый.
Пасти Ла• 02 мая 2023
Ответ дляSHASTIE LUBIT TISHINY
Если френч то только белый, сорян)
Чого це? Що за жеманні стереотипи)
Навпаки - чим веселіше й розкутіше - там краще.
Пасти Ла• 02 мая 2023
Ответ дляvikinguryonok
Моєму 8 днів
Супер!
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 02 мая 2023
Люблю стемпинг
Советничаю тут• 02 мая 2023
Я тут собі наваяла, одна рука з дизайном, друга однотон бузковий з глітером рідкий полігель Комільфо. Хто сам собі робить, рекомендую матеріал, дуже зручно і швидко. І гралася з стемпінгом на тіпсах, на термо гель-лаках і термо базі класно виходить.
В гости звали?• 02 мая 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Мастер ,кстати,предлагала матовый.Но я не люблю матовый.