Вимагаю спілкування• 02 мая 2023

Хто нещодавно оформляв договір з Новою поштою підкажіть що саме робити? Фоп

Мамаша в бигудях• 02 мая 2023
Я не оформляла але вам менеджер повинен все розповісти. Там ще для договору повинна бути певна кількість відправок у місяць
автор Вимагаю спілкування • 02 мая 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Не нашла такой информации про количество отправок. Подскажите пожалуйста сколько нужно? У меня не много, около 20
Мамзелькіна• 02 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ви вже створюєте другу тему за ранок
Вже б давно передзвонили на їх гарячу лінію і все взнали
автор Вимагаю спілкування • 02 мая 2023
Ответ дляМамзелькіна
Ви вже створюєте другу тему за ранок
Звонила уже трижды) ответы невнятные. Да и такие нюансы не проговариваются ((
И о количестве отправок вообще ни слова
Мамаша в бигудях• 02 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
В місяць чи день? Якщо в місяць то мало. Від 50 відправок в місяць можна в бізнес кабінеті замовляти додому пакетики і стрічку, це потрібно щоб ваш менеджер подав заявку
ЧукИГеки• 02 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
И о количестве отправок вообще ни слова
Не влізайте в це!
Прихованих нюансів куда більше ніж хто думає)
Куда більше мінусів ніж плюсів.

Ще давніше відмовилась, була угода на фоп, розірвала, тепер як звичайна фіз особа.
Менеджер залишилась

** В місяць десь 300+ посилок
Котя_люлю• 02 мая 2023
Ответ дляЧукИГеки
Не влізайте в це!
Куда більше мінусів ніж плюсів.

Менеджер залишилась

** В місяць десь 300+ посилок
Розкажіть будь-ласка про нюанси, бо теж думала оформлювати. Треба щоб наложки зараховувались на рахунок, а не на картку.
автор Вимагаю спілкування • 02 мая 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
А що робити, якщо поки що тільки 20?
Я тільки зареєструвала фоп...
автор Вимагаю спілкування • 02 мая 2023
Ответ дляЧукИГеки
Не влізайте в це!
Куда більше мінусів ніж плюсів.

Менеджер залишилась

** В місяць десь 300+ посилок
Розкажіть що там за жесть.
А як же бути тоді з наложками? ((
Не хочу прро. Бо незрозуміло де більше гемор
автор Вимагаю спілкування • 02 мая 2023
Так, я в четвертый раз позвонила))

Что выяснила по количеству отправок.
Если отправки с отделения, то пакет и наклейка (маркировка) бесплатно. Как и обычным людям.
А если пакуете у себя, то нужно покупать пакет и наклейки. Так вот при этом если более 50 отправок, то наклейки будут бесплатно.

20 минут она пыталась от меня отвязаться, блин. Но таки выяснили желаемое. Сначала такая, мол читайте договор. А там об это ничего
автор Вимагаю спілкування • 02 мая 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Но до 50 можно отправлять в отделении бесплатно.
Мамаша в бигудях• 02 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Немає різниці із відділення чи із дому, пакети 1кг завжди безкоштовні. Просто якщо більше 50 відправок то зручно що є змога замовити пакети додому і там пакувати, а не на відділенні
ЧукИГеки• 02 мая 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
вірно - жодної різниці ні в чому нема
на фіз особу - пакети безплатно, коробки там від 5шт - зі знижкою (на фопа нема знижок),, постійно всякі знижки на відправлення.
на нп все привожу готове спаковане з найклейками,
ЧукИГеки• 02 мая 2023
Ответ дляКотя_люлю
просто 10раз подумайте чи воно треба вам!
влізти в то - 5хв, вилізти - знатні пригоди))

колись було на фоп, і лиш невелика частина через фопа їздила, потім якось перекинули більшість відправок на фопа,, в кінці кварталу, бухгалтер мене в шок ввела, показує звіти, за ту ###нь , за квартал, прийшлось заплатити 18тисяч..., щось поміняли, правила/умови/закони .., і ніхто і слова не сказав про це.

тепер жодних проблем, відправки +/- порівну розкидано на 5людей

** наложки бувають вкрай рідко, може 1 посилка зі 100 їхати наложкою, і то на дрібну суму. 99% посилок - предоплачені.
ЧукИГеки• 02 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Розкажіть що там за жесть.
А як же бути тоді з наложками? ((
в кожній ТН є оціночка вартісь відправлення!
завжди писали реальну а не 200грн
ось ці цифри всі підсумували (якимось чином) і вийшло потім заплатити з того.. і не мало!

якщо фіз особа, то ці цифри взагалі ніде не враховуються, лиш цифра для НП в разі якогось форс-мажору..

** наложок/післяплат немає!
автор Вимагаю спілкування • 03 мая 2023
Ответ дляЧукИГеки
завжди писали реальну а не 200грн

** наложок/післяплат немає!
То ж наверное с Вас таки взяли проценты (( хоть и не было наложек. Если наложки то берут процент с неё
ЧукИГеки• 03 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Если наложки то берут процент с неё - Так! і то всім відомо
а то що витягли цифри з поля ’оціночна вартість’ - то було ’сюрпризом’
то поле , як думала , лише для НП, розрах вартості доставки, чи компесація в разі чогось...
може тепер якось шось поміняли, не знаю.. хоч певна що так і лишилось

якраз на початку ковіду було, 1й квартал, то ще повезло що відправлень було в той період вдвічі менше ніж зазвичай.

на НП же теж є статистика, по відправленнях, бачать в кого в місяць 100+ посилок, заставляють перс менеджерів впарювати оті договори на фопів., от недавно з нового року, знов строчили про угоду, перезвонила, чітко і доходчиво пояснила щоб відмахались від мене. вже було спробувала, навчило..((( , нехай лохів де інде шукають ((
автор Вимагаю спілкування • 03 мая 2023
Ответ дляЧукИГеки

Да уж... Неприятно.