Щедрик ведрик• 02 мая 2023
Чи ж якісь процедури в трихолога від себорейного дерматиту?
І чи обмеження в продуктах допомагають вам від цього недугу?
Бабка-байкерша• 02 мая 2023
Ответ дляВесела моль
Так, дієта допомагала + шампунь себіпрокс призначав дерматолог
А яка дієта, не підкажете ?
Щедрик ведрик
• 02 мая 2023
Ответ дляБабка-байкерша
А яка дієта, не підкажете ?
Теж цікавить яка саме?
Солодке і всілякі булки, пиво , алкоголь це вже на віки вічні забути?
Весела моль• 02 мая 2023
Ответ дляБабка-байкерша
А яка дієта, не підкажете ?
Виключити солодке й мучне. Це в підлітка мого було. Спрацювало одразу.
Блиск думки• 02 мая 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Теж цікавить яка саме?
І молочне . Глютен теж дуже сприяє розвитку себореї.
Коленная ложечка• 02 мая 2023
Ответ дляВесела моль
Скажiть будь ласка а хліб з цільного зерна можна залишити,в невеликій кількості?
Весела моль• 02 мая 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Це краще з лікарем погоджувати, бо я вже дослівно тих рекомендацій не памʼятаю. Але донька тоді не їла хліба і булок узагалі
Коленная ложечка• 02 мая 2023
Ответ дляВесела моль
Добре,дякую
Бабка-байкерша• 02 мая 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Теж цікавить яка саме?
Я такого й не їм, а в мене ще в дитини, вона також не їсть, зовсім, ні мучного, ні солодкого