ХвостПистолетом• 02 мая 2023

Почему так сложно держаться на пп?

Только 2 день, а уже хочется всякой гадости типа чипсы, шоколад.
Главное, что перед тем, как все затевала хотела поесть этого, чтоб потом не хотелось, но такого желания прям не было, решила ну его.
А как только села на пп сразу хочется.
Кошмар просто, мысли только об этом.
Вічний двигун• 02 мая 2023
Черный шоколад на пп можно, но немного

Кава з адреналіном• 02 мая 2023
шо таке це пепе?
Раз одела не бу• 02 мая 2023
Мені не хочеться
автор ХвостПистолетом • 02 мая 2023
Ответ дляКава з адреналіном
шо таке це пепе?
Правильное питание
Кава з адреналіном• 02 мая 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Правильное питание
і хто його вигадав? щоб було несмачно
НеВРотик• 02 мая 2023
Просто готуйте різноманітні страви. Можна і десерти швидкі робити. Від багальних сирників до сирків глазурованих.
Якщо хочеться смачного з соленого, я просто додаю в перекус тост з червоною рибою.
НеВРотик• 02 мая 2023
Ответ дляКава з адреналіном
і хто його вигадав? щоб було несмачно
Навпаки. З всих видів схуднення принцип правильного харчування найсмачніший.

Кава з адреналіном• 02 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
смак в кожного свій.
то я правильно зрозуміла, що це пепе тільки для товстих?
Yanchik387• 02 мая 2023
Я Вам сочувствую, прошла это, заработала переедание.
Пробуйте по чуть-чуть, то или иное, чувствуйте, тестируйте. Но главное не испортить метаболизм и психику.
В свое время я прочитала книгу «Интуитивное питание», она мне помогла на тот момент.
потом были другие вопросы. Смотрю периодически Машу Тафье, может и Вам понравится, возьмете для себя что-то https://youtube.com/@ketolite
автор ХвостПистолетом • 02 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
На жаль, у мене немає зараз можливості.
У мене дуже маленький бюджет на продукти і немає духовки, гріля і тд.
Лише плита.
+ робота займає час
автор ХвостПистолетом • 02 мая 2023
Ответ дляYanchik387
А как вы наладили питание потом?
НеВРотик• 02 мая 2023
Ответ дляКава з адреналіном
смак в кожного свій.
Ну, чому? Я хуйла з дієтологом. Чесно не уявляла, що раціон може бути таким смачним та різноманітним.
І чому тільки для товстих? Це здорове харчування. І худнути на ньому можна, якщо дотримуватися дефіциту калорій з нормою бжв, і тримати вагу, і просто повноцінно харчуватись, тому що це основа здоров‘я. Навіть для струнких. Але це більше як образ життя. Тому звичайно, чим різноманітніший раціон, тим легше.
к.Буланова• 02 мая 2023
Нормально держусь, сладкое иногда беру из спортпита, печенье без сахара, кофе с сахарозаменителем. Пп это не только мясо с гречкой
Кава з адреналіном• 02 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
хм...а можна просто харчуватись різноманітно і смачно без оцього пепе?
Раз одела не бу• 02 мая 2023
Ответ дляКава з адреналіном
і хто його вигадав? щоб було несмачно
Все смачно
НеВРотик• 02 мая 2023
Ответ дляХвостПистолетом
На жаль, у мене немає зараз можливості.
Лише плита.
+ робота займає час
А мікрохвильовка є? Можна в ній робити тістечка досить швидко 😉 Нлазуровпні сирки потребують тільки холодильника і морозилки)
Якщо що, я пошукаю свої рецепти солоденького і напишу тут.
Кава з адреналіном• 02 мая 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Все смачно
ну то виходить в мене пепе, бо я несмачного не їм
Раз одела не бу• 02 мая 2023
Ответ дляХвостПистолетом
На жаль, у мене немає зараз можливості.
Лише плита.
+ робота займає час
А на чіпси і шоколад є гроші?
НеВРотик• 02 мая 2023
Ответ дляКава з адреналіном
А, ясно. Вам просто потриндіти 🤷‍♀️

Кава з адреналіном• 02 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
А, ясно. Вам просто потриндіти 🤷‍♀️
ну не без цього.
тут багато про це пишуть, от я думаю, якщо я на шостому десятку здорова і струнка, то мабуть, в мене пепе.
Раз одела не бу• 02 мая 2023
Ответ дляКава з адреналіном
В кожного своє смачно)
Он в сусідній темі корисні смачні пиріжки обшоворюють
Раз одела не бу• 02 мая 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Я не знаю що для Вас
смачно
НеВРотик• 02 мая 2023
Ответ дляКава з адреналіном
ну не без цього.
Якщо у вас немає зайвої ваги, проблем з гормонами і в цілому зі здоров’ям, тоді можу вас тільки привітати.
Кава з адреналіном• 02 мая 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Я не знаю що для Вас
смачно
ну все що їм - то мені смачно. несмачне ні, як би не розказували, яке воно корисне. а ще вино люблю.
Кава з адреналіном• 02 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
ні, немає.
то виходить, що моє пе - правильне.
Кава з адреналіном• 02 мая 2023
Ответ дляРаз одела не бу
В кожного своє смачно)
і пиріжки теж люблю
смажені, з кислою капустою.
Раз одела не бу• 02 мая 2023
Ответ дляКава з адреналіном
і пиріжки теж люблю
смажені, з кислою капустою.
Точно пепе у вас))
автор ХвостПистолетом • 02 мая 2023
Ответ дляРаз одела не бу
А на чіпси і шоколад є гроші?
🤦🏼‍♀️
Це невелика витрата.
Одна справа продукти для правильного харчування, яких треба купити в більшій кількості і вони в цілому, недешеві, а інша справа одноразова покупки пачки чіпсів та шоколадки.
Вічний двигун• 02 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Перечитайте свое второе предложение
НеВРотик• 02 мая 2023
Ответ дляВічний двигун
Перечитайте свое второе предложение
Ахаха. Не помітила Адміни, я не спеціально 🤣🤣🤣