Бентливуман• 02 мая 2023

Хто був в Добропарку не в перші дні після відкриття

Поділіться враженнями, чи варто їхати?
автор Бентливуман • 02 мая 2023
Квітів багато? Гарна територія?

Джем Шакіри• 02 мая 2023
Гарно. Є можливість у будні, їдьте в будні
КИА• 02 мая 2023
Були в неділю, було дуже холодно, але отримали задоволення. Беріть з собою рюкзачок, снеки, каву у термос, тому що знов на вихідні похолодання, а кава продавалась тільки біля входу у парк, на локаціях лимонад та водичка, а коли змерз, її не дуже хочеться
Патика-мотика• 02 мая 2023
Мені більше подобаються парки де є великі дерева, ну такі вже парки з віком та історією. Добропарк фактично в полі, вітер, гарно, якщо хочете на квіти подивитись, - один раз з´їздіть, і чекати поки заросте
riply• 04 мая 2023
Були в неділю, холодно, але дуже гарно, отримали велике задоволення. Ми приїхали під саме відкриття, ще 9 ранку не було, то людей було мало, все подивились спокійно. Після 12 людей стало вже в рази більше)