Борщичок• 02 мая 2023

Де відпочити дітям класом?

Влітку класний керівник пропонує повезти дітей 8-класників на відпочинок в Карпати чи поблизу. Просить допомогти з організацією. Порадьте, будь ласка, хто знає турфірму, яка займається організацією шкільного відпочинку чи варінт, де можна зупинитися з дітьми, щоб зручно і недорого. Які цікаві екскурсії варто відвідати? Хочуть загалом днів на 5-6, один день в гори, один в чани і днів 2-3 відпочинок, екскурсії. Буду дуже вдячна за інформацію!
Не вмію заміряти• 02 мая 2023
Смелые

ЧукИГеки• 02 мая 2023
Ви б хоч місто написали…звідки їхати збираєтесь?
автор Борщичок • 02 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Смелые
ми з прифронотового містечка, де майже щодня чути вибухи. Діти рік нічого не бачили, тому хочуть відпочинку. У нас небезпечніше вдома, бо з дороги страшно зійти - заміновано кругом. Тому так, сміливі)
автор Борщичок • 02 мая 2023
Ответ дляЧукИГеки
З Сумської області, хоча яка різниця звідки?) Я написала куди хочуть.
Мастер Класс• 02 мая 2023
Ответ дляБорщичок
Думаю турфірми у вас не працюють і треба добиратися до спокійних міст
ЧукИГеки• 02 мая 2023
Найзручніше це поїздом! Якщо викупляєте весь вагон то це взагалі супер, ви самі. Проживання шукайте самостійно, залежить від вашого бюджету. Екскурсії теж на місці
Горлаю зрання• 02 мая 2023
Ответ дляБорщичок
Ой, да не слушайте таких. У нас дети на сборы в карпаты едут тоже, куча лагерей там даже в прошлом году было в Буковели. Гуляли дети отрядиками. По факту, наши едут в panorama chevalier как-то так. Это как хостел. Но не знаю можно ли там маленькими группами. позвоните им узнайте. Трансфер организовывают наши сами.
автор Борщичок • 02 мая 2023
Ответ дляМастер Класс
ну так, нам потрібна вже на місці турфірма, яка зможе розселити і організувати екскурсії. Або ж проживання самі будемо організовувати, тоді прошу поради, де можна зупинитись дитячому колективу? Можливо, ваші діти їздили, можете порадити. Ми раніше зупинялися в дитячому таборі, але то було весною і він працював як готель - було зручно, бо всі діти в одному корпусі. Але ця поїздка планується влітку, в таборі вже будуть зміни, тому цей варіант не підходить.
Мама Павлика• 02 мая 2023
Напишіть мені, поспілкуємся. Наші діти їздять вже не один рік в Карпати

автор Борщичок • 02 мая 2023
Ответ дляЧукИГеки
Так, саме так і плануємо. Та вже на місці хотілося б щоб турфірма якась організувала екскурсіі, трансфер
Банан-барабан• 02 мая 2023
Яка кількість дітей? Якщо 10 то можна і готель, якщо 30 то мабуть таки табір
Банан-барабан• 02 мая 2023
В яку область плануєте? Львівська, Закарпатська? Куди хочете, може вам Артек Буковель треба, конкретизуйте
Ирэн1983• 02 мая 2023
Наши в пилипец ездили
автор Борщичок • 02 мая 2023
Ответ дляБанан-барабан
Дітей більше 20. в Закарпатську область, можливо, недалеко від Мукачево. Хотілося б варіант ’ все включено’ - проживання з харчуванням (хоча б сніданки і вечері) + екскурсії. Не дуже дорого, але й не палатки.
Банан-барабан• 02 мая 2023
https://sion-tour.com/ в ось цих спитайте. Ми були в Континенті, ще й по акції, сподобалось усе, ціна адекватна, екскурсії вони теж організовували. Від Поляни можна багато куди на екскурсії
Тантрический кекс• 02 мая 2023
Поезд Одесса-Симферополь скоро