дожену і ощасливлю• 02 мая 2023
Вот плачу я за мужем, который ушел
а ведь лучше развестись, пока я еще милфа
дожену і ощасливлю
• 02 мая 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
А зким розлучатись якщо вже пішов,?
На развод не подал
Сіґеле-міґеле• 02 мая 2023
Поплачте.Я завжди задумувалась чому розлучення так важко переживати особливо коли він так легко йде.Чоловік який йде повинен піти на три букви.
дожену і ощасливлю
• 02 мая 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
За период совместного проживания свыклась
Сіґеле-міґеле• 02 мая 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
І я така сама,15 років знаєте скілтки всього?
Буває находить ридаю,а потім попускає,бо справжній чоловік не відпустив би ту,яка може за ним плакати,мій наприклад слабак,йомускраще втікти чим виясняти щось,прийняти свою помилку такий собі нарцис-хоча програміст,не тупий,гарно заробляє двоє дітей,для мене нічого не жалкував,але коли доходить діло до якихось спорів,місяцями може не розмовляти.І більше всього мене бісить:-а ти,а сама,а як ти…сама затіяла тепер ниєш,то ти робиш все для себе якби чимось займатися,а що ти там робиш,Посудомойка є,пилосос є,в я гроші заробляю…
Автор все буде Ок.
КаРаКаТиЦа• 02 мая 2023
Не переживайте так.
Ви всігда будете мілфою для хлопчика, що на пару років молодше вас)
Так що все ще попереду!
Плачте трохи та й розведіться)
Так що все ще попереду!
Плачте трохи та й розведіться)
дожену і ощасливлю
• 02 мая 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Автор все буде Ок.
Тримайтесь❣️, дякую, що поділились. Мені складно викреслити 10 років з життя, хоча , можливо, попереду мене й Вас чекають хороші стосунки з іншими чоловіками, а ми з стражданнями можемо все проґавити.
Сіґеле-міґеле• 02 мая 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
От бачите,у вас є і гарні думки❤️
Стриптизерка• 02 мая 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
На развод не подал
Подавайте, не теряйте время. А то из милфы перейдёте в другую категорию. Время против вас
Стриптизерка• 02 мая 2023
Ответ дляВеккy
Понаберутся этих слов всяких милфа там🤦♂️🤦♂️
Эта милфа здесь)
Томатико• 02 мая 2023
Я навпаки плачу, бо з чоловіком який залишився, це набагато гірше, краще б місце звільнив
Кинг-Конгша• 02 мая 2023
Ответ дляСтриптизерка
Эта милфа здесь)
Для меня милфа почему-то сродни оскорблению, ругательному слову, не знаю. Где-то как ’соска’ наверно, только с указанием что престарелая соска. Прям фу)
Кинг-Конгша• 02 мая 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Милфа это сколько лет?)
Если верить Википедии, то я ею через месяц стану, 35-55 лет пишет)
Стриптизерка• 02 мая 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Это так и есть)
СережкинаЯ• 02 мая 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Значит я уже 4 годочка как милфа)))