Українська Мрія• 03 мая 2023

Одному сину все, а іншому - нічого

Дівчата, розсудіть. Дано - батьки передпенсійного віку, проживають в Америці, два сина - Сашко розлучений, у Івана є родина. Поки Сашко був у шлюбі, то вони з жінкою придбали в іпотеку будинок, а потім переїхали в інше місто і туди заселили батьків і Івана з жінкою і немовлям. Вони платили ринкову ціну за аренду, тобто погашали іпотеку Сашкові. Згодом жінка Сашка подає на розлучення і той повертається в цей будинок. Займає кімнату і нічого не сплачує, навідь збільшує арендну плату з батька та Івана. Батько в віці, але працює.

Далі скандали, мати приймає сторону Сашка і змушують Івана з родиною покинути будинок. Тож вся плата за аренду лягає на плечі батька, Сашко і далі живе в тій кімнаті і ні за що не плате.
Івана жінка замість бути з дитиною виходе на роботу і витрачає 30 тис доларів за рік на аренду, Іван теж працює, але його зп менша. Тож вони вирішують поїхати назад додому в Україну. Не вистачає 10 тис доларів на квартиру, Іван вперше за все життя звертається до батьків і питає, чи може зняти батько з пенсійного заощадження (це всього десь 10 відсотків від його збережень). Мати сказала що нічого вони не дадуть. Це сума для них не велика, вони за 3 місяці платять такі гроші за іпотеку Сашкові, але і проживають там.

Зная Сашка, він їх буде тримати поки батько працює, чи збереження не скінчаться, потім відправить в Україну. Івану вони ніколи нічого не дали, це було його перше прохання.
Це ситуація у родині моєї сестри, вона після цього не хоче з ними мати контакти і наполягає, щоб Іван більше не спілкувався з ними.
Дівчата, розсудіть, чи вірне рішення батьків? Як далі Івану та його родині ставитись до них? Сестра каже, що вони дзвонять, хочуть щоб внука привезли їм.
Ollka• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Тобто ви готові своїх дітей відправити в вільне плавання, навідь коли буде важка ситуація у них, ви не допоможите?
А де в Івана важка ситуація?
В нього дружина, дитина. Здорові, все ок. Де важка?

Детские_Будут?• 03 мая 2023
Бывает и такое. Не лезьте. У меня тоже семья неадеквашек, и я давно ни на что не рассчитываю. Обидно просто, что любимица после смерти всё пробухает.
Черговий по кухні• 03 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
Да, это отношения между сыновьями и родителями. Просто историй где одному дают и машины и квартиры, а другому ничего, очень много. Знаете моему дяде родители из села оплатили элитное ВО в Киеве, а моего отца сдали в интернат😂 так что я считаю что с такими прекрасными родителями общаться не стоит. И внукам тоже.
Це зовсім інша історія
Да, я блондинка!• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Сестра сама заробила 2/3 частину на ту квартиру, а у Івана зп в рази менша
Так вони ж сім´я. Чи жінка вираховує проценти скільки чиїх?
Заробила сім´я 2/3 на житло. Якщо так не моготу хай беруть іпотеку і виплачують решту.
Ollka• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
А про родинні звязки, про допомогу дітям, ні, не чули?
Люди допомагають один одному, коли хтось хворіє, втратив будинок через стихійне лихо чи війну, родичу інваліду і т.п.
А чому один брат повинен утримуаати іншого за свій кошт, при тому що брат живий і здоровий?

А батьки чому повинні утримувати дорослого сина, який вже має свою дитину?. І став настільки дорослим і самостійним, що одружився і народив дитину.

Вам не здається неправильним, що батьки майже похилого віку повинні допомагати здоровому і великому мужчині?
Ollka• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Так, все вірно ви написали. Я взагалі в шоці, що порадниці сьогодні такі злі, бо ті 10 тис це дрібниця. Сетра уже хоче додому на літо, а не продовжувати заробляти. Чи невже всім цим порадницям батьки взагалі нічим не допомогли?
Позичте ту дрібницю сестрі - і все.
А щоб не було сумісно надиье - купіть на себе і подаруйте сестрі.
А я з косою• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Самая большая дурь - возвращатся в Украину во время войны
Ollka• 03 мая 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
То які в неї питання до свекрів та брата чоловіка? Вони повинні були забезпечити їй сидіння в декреті? Чи все ж таки чоловік? І я не зрозуміла, як це платити ринкову оренду Сашку грошей вистачало й вона сиділа у декреті, а коли вийшла на роботу, грошей на аренду іншого житла не вистачає?
Мабуть тому що Чашку все ж таки ціна була не зовсім ринковою?)))
Або зовсім не ринковою)))
А я з косою• 03 мая 2023
Ответ дляLadyDShoes
Ну от…
В США треба пахать щоб шось мати
А в Украине не нужно пахать? Само с неба упадёт

Черговий по кухні• 03 мая 2023
Ответ дляА я з косою
Так вони й не повертаються. Але для сидіння потрібні гроші, а батьки відмовляються дати )))
Ollka• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Не чай, а сиділа з нею, вигулювала, готувала. Багато чого.
Дитина сестри, якщо не хоче то нехай не дає. Ті інші діти Сашка взагалі ніколи не приходять
Ну дивіться - я доглядала за мамою та свекрухою - це зробити перев´язку, підняти посадити на таалет, чим принести утку, чи змінити підгузок, погодувати з ложечки, підняти, відвести на балкон (бо якщо людина може вийти на вулицю сама, то нагляд, а не догляд - різниця велика).
Набрати води, обережно помити (всі місця), прослідкувати за прийомом ліків, інколи зробити укол. Підняти та змінити постіль, попрати, поворочати, якщо лежачий, помахати кремати проти пролежнів, почитати або поговорити.
І це ще не все.

А сестра за свекрухою наглядала, а не доглядала
Тракторні війська• 03 мая 2023
Ответ дляЖена миллионера
Не вижу справедливости. Пополам. Кто всрався, что один любил женщин))?
Родители посчитали, что у одного и так есть, а второму нужнее.
Наверное, я бы так же решила в данной ситуации.
Да, я блондинка!• 03 мая 2023
А хто Сагку давав гроші на квартиру? Ніхто, тому він і купив собі в іпотеку.
То чому зараз другий брат просить, що не так?
Якби кредит не платити, то думаю що і від батьків би не брав гроші, лише на комуналку.
Ваша сестра якась дивна. І чому ви туди лізете. Ви взагалі ніяким боком.
А чому вона на своїх батьків не ображається, що не дають гроші? Може поїхати у своїх батьків пожити.
Да, я блондинка!• 03 мая 2023
І ще я бачу, що ваша сестра з характером. Чому батьки вигнали сім´ю сестри з тієї квартири? Зрозумі що ж, що не могли мирно жити під одним дахом. Інакше чого?
неДоПриличий• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Це ви весела, вони платять іпотеку сину. Він не буде за ними дивитись, відправе назад коли гроші скінчаться. Вже це питання обговорювалось.
То добре, що в них є накопичувальний пенсійний рахунок. Якраз на такий випадок, щоб нікому на шию не падати на старості років. В який невістка правда руку всунути хотіла.
Куплю орехи• 03 мая 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
да будет срач на пиццот страниц
троляча тема і тут троляк 90%
КучМала• 03 мая 2023
Ответ дляOllka
Бляха, авторе!!!
Вони не платять іпотеку, вори платять за аренду житла набагато нижче ринкових цін. А куди ті гроші Сашко діває - його справа. В даному випадку - на іпотеку
Ми коли купляли квартиру то на частину коштів брали кредит, зараз здаємо в оренду і вона частково той кредит погашає. Ми зразу попередили нам головне без затримок, нам треба виплачувати, не ви так інші будуть знімати житло. Щось з квартирантів ніхто не кричав що нам вони сплачують кредит, платять за оренду і все. Так і у автора, не батьки, Іван так інші чужі люди будуть орендувати.
неДоПриличий• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я тоже зла на їх родину, за сестру обідно. Так не позичити, а дати. Чи вам батьки нічого не давали теж? І що значить 10 тис не заробили, ну явно квартира не 10 коштує, тобто у них є сума, але саме 10 не вистача.
То дайте Ви, якщо обідно. Якихось нещасних 10 тисяч. То ж сестра ріднесенька, Вам же не шкода? Ви ж не такі як той Сашко і ті його батьки?
неДоПриличий• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Знову якась несимітниця! Якщо там в штатх арендуєш довгий час, то ціна така ж сама. Тобто якщо вони знімать з 2020 року наприклад, то ціна 2020 року. А сестра зняла по цінам 2022, космічним цінам.
Несимітниця

Стетоскопуло• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Дякую що прочитали до кінця і розібрались. Так, ситуація саме така.
Автоп, ви вже все вирішили для себе. Для чого тема?
Доктор Хаос• 03 мая 2023
Вірне рішення сестри. Я б на прощання ще сказала - будете на порозі стояти, - не відкрию, йдіть до Сашка.
Поміркована думка• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вона хоче припинити всі контакти з ними. Як думаєте чи достатньо підстав чи вона накрутила?
Достатньо причин, щоб викреслити ту родину з життя.
MamaGalya• 03 мая 2023
Ответ дляLIANA171185
Внука привезти.Взрослые люди могут друг друга хоть поубивать,а вот внука лишать бабушки с дедушкой нельзя.
И увы,это дело родителей Ивана,хотят жить и платить чью-то ипотеку,кредиты,долги и т.д.-пусть платят.
Головне, щоб на старість не приповзли до сім’ї Івана в ним куплену хату «доживати». А судячи з усього, саме такі плани в батьків.
Кому там слова не давали• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вам теж батьки нічого не залишили?
Я не могу понять фразы в названии темы. Потому что ни слова не сказано - что же одному сыну ’всё’. Вот это вот ’всё’- это в данном случае что? Плата за аренду???? Так они платят за СВОЁ проживание!! Так же они бы платили и в другом жилье.
Поміркована думка• 03 мая 2023
Могли бы в Германии на социалке посидеть ваша сестра так точно
Коханозадовільна• 03 мая 2023
Ответ дляТрахтибидох
Так це була послуга Івану та батькам, а не навпаки.
Вони не ’оплачують Сашкові іпотеку’, вони оплачують СВОЮ оренду.
Тим більше, з я кого переляку люди похилого віку повинні знімати гроші з пенсійного накопичення, щоб віддати Вашій сестрі?
Будинок - Сашка, пенсійний фонд - батьків. Вашій сестрі з чоловіком треба жити за власний кошт і власним розумом.
Ну почему же это отдолжение Ивану. Он съехал и теперь оплата лягла полностью на плечи его и родителей. Сашко за свой дом платить не хочет или не может скорее всего. И кому родители сделали лучше? Плата за дом увеличится на треть.
Коханозадовільна• 03 мая 2023
Ответ дляЧавонадо
у мене студенти такі гроші привозили за літо з Америки,а у вас родина на хату не можуть заробити 10тис? ми навіть в Україні можемо заробити ці гроші
Люди, ну чем вы читаете? Не хватает на квартиру, а не полностью дать денег на квартиру.
И где это в Украине за несколько месяцев можно заработать 10 тыс интересно?
неДоПриличий• 03 мая 2023
Ответ дляMamaGalya
А я думала в них плани жити на ті пенсійні накопичення, на частину яких Іван з жінкою оком наклали))))
Це було б дуже недальновидно розраховувати доживати в сина, який без батьківських пенсійних накопичень сім´ю забезпечити не може)))) Їм без Івана і його жіночки однозначно дешевше доживати буде)))
LIANA171185• 03 мая 2023
Ответ дляMamaGalya
Скоріше за все так і буде.Бо виплатять іпотеку Сашка і він вже буде повноцінним господарем будинку.
Хоча може і будуть далі жити,бо ж за будинок платити треба:світло,опалення дорого коштують.А не принцесі Олександрі ж за це платити)
LIANA171185• 03 мая 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Они платят за аренду сыну,который,как я понимаю,этими деньгами погашает ежемесячные платежи по ипотеке за дом.
То есть,одному сыну ипотеку оплачивают,а второму-нет.